230 Shares 5453 views

Stosunki seksualne: jak nauczyć się uprawiać seks?

Większość współczesnych ludzi wie, że seks jest bardzo ważna w każdym związku. To dlatego, że od niego (złej jakości lub po prostu braku) spadnie nie tylko związki par, a nawet małżeństw. W tym artykule chcę ujawnić parę prostych, ale praktycznych porad, jak nauczyć się uprawiać seks prawidłowo.


pierwszy raz

Dla każdej osoby, bez względu na płeć, ważne jest pierwsze doświadczenie seksualne. W jaki sposób rzeczy dzieją się po raz pierwszy, wiele zależy. Więc ludzie, którzy mają pierwsze relacje intymne nie udało, może być po prostu boi się takiej relacji, a czasem nawet rośnie wiele różnych problemów psychologicznych. Tak, istnieją pewne zasady, w jaki sposób dowiedzieć się, jak uprawiać seks, aby nie ćwiczyć. Ważne jest, aby całkowicie pozbyć się dla osoby z ich kompleksów. Dotyczy to przede wszystkim kobiet, które mogą być po prostu boi się nawet rozbierać się przed nią człowieka. Nie martw się z powodu małych piersi lub duże księży – to będzie tylko gorzej. Musisz skupić się na swoich pragnień i uczuć do poddania się. Ważne jest również, aby w pełni zaufać partnerowi, tylko wtedy możemy zrelaksować się i uzyskać prawdziwą przyjemność. Dobre i wstępnie przynajmniej wiem, co będzie za zamkniętymi drzwiami. Tak więc, jeśli masz możliwość oglądania erotyki (nie porno, gdzie wiele scen nie są realne w warunkach intymnych relacjach zwykłych ludzi) i zorientować się, co może się zdarzyć.

Badanie ciała

Ważnym wskazówka jest, aby nauczyć się uprawiać seks: trzeba wiedzieć, zdolność i gotowość organizmu. Dotyczy to zarówno chłopców i dziewcząt. Najprostszym sposobem – masturbacja. Poprzez ten proces, możemy zrozumieć, jakie strefy erogenne są takie, że jak najbardziej, a czego unikać. To, oczywiście, musi poinformować o tym partnera. Jednak nie jako wykład, a podczas stosunków seksualnych, gdy wyjaśnienia są właściwe. Kiedy para zna cechy nie tylko swoje ciało, ale ciało partnera, sex okazuje się po prostu w porządku, a uczucie – niezapomniane.

atmosfera

Co jest również bardzo ważne, jeśli ktoś chce wiedzieć, w jaki sposób dowiedzieć się, jak uprawiać seks? Tak, sytuacja jest bardzo ważne, a miejscem, w którym wszystko się dzieje. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do pierwszej połowy. Obaj członkowie pary powinny być wygodne i komfortowe z psychologicznego punktu widzenia, w miejscu, gdzie planowana intymności. Aby uzyskać seks jakości, można dokonać romantyczną atmosferę, jest to szczególnie dziewczęta lubią to.

preludium

Jeszcze jedna rada, w jaki sposób dowiedzieć się, jak uprawiać seks odpowiednio: zrozumieć, co jest ważne, to nie tylko sam akt seksualny, ale również gra przed nim. To może być tylko pieszczoty partnera, ale można zrobić małą prezentację lub gry. Dlaczego nie, wiele osób lubi to? Król i jego poddani, Stróż i Więzień, hydraulik i gospodynie – nie jest to pełna lista tych radościach, które zadowolą. Należy również pamiętać, że nie ma potrzeby się spieszyć, i od razu przejść do współżycia. Im dłuższa gra wstępna, tym bardziej zwiększa popęd seksualny i chęć, tym jaśniejszy i bardziej namiętny ona jest intymność.

oryginalność

Jak nauczyć się uprawiać seks? To musi być otwarty na wszystko, co nowe. Nie wstydź się lub boją się czegoś, co naprawdę chcesz spróbować. Różne pozy, różne rodzaje seksu, do którego dana osoba jest gotowa, może nawet bielizna erotyczna i sex zabawki specyficzne – to niepełna lista rzeczy, które mogą być przydatne dla jakości seksu.

czas trwania

Chłopaki może potrzebować kilka wskazówek, aby dowiedzieć się jak uprawiać seks przez długi czas. Tak więc, konieczne jest przede wszystkim do zrozumienia, że po prostu trenować swoje ciało (bardziej precyzyjnie zdefiniowane ciała) ćwiczenia fizyczne nie będą działać. Wszystko zależy od tego psychologicznego komponentu młodego mężczyzny. Aby intymne relacje były długie, trzeba tylko chcieć. Tutaj ważne samokontrolę. Mężczyzna powinien być w stanie zatrzymać w odpowiednim momencie i pomyśleć o czymś abstrakcyjnym, które pomogą podjąć wagi off i nie dostać się do mety (można również korzystać z niektórych manipulacje, które oddzielają wytrysk, na przykład, proste pociągnięcie do moszny). Więc prolong stosunek płciowy może być dość długi okres czasu. Jest to bardzo ważne w tej praktyki biznesowej. Nic więc dziwnego, jeśli facet w pierwszym lub drugim czasu wytrysku dzieje się bardzo szybko, boi lub nieśmiały nie warto. Dopiero z czasem sytuacja może się zmienić jakościowo, a człowiek będzie czuć się pewniej podczas intymności z kobietą. Jeśli chcesz, aby przedłużyć stosunek płciowy może być wstępnie Masturbate i rozładować napięcie seksualne. Wtedy następny związek intymny będzie postrzegany łatwiej (zwłaszcza dla kobiet), a młody człowiek nie może już zaspokoić swojego partnera.

Porady dla mężczyzn

Jeśli młody człowiek chce wiedzieć, w jaki sposób można przedłużyć stosunek płciowy z kobietą, musi przestrzegać kilku prostych wskazówek. Ważne jest, aby nauczyć się w czasie, aby odpocząć, t. E. W przypadku mężczyzn jest bardzo ważne w procesie koncentracji i samokontroli. Dobry czas do czasu wykonywać proste ćwiczenia fizyczne w celu łagodzenia pobudliwości seksualnej, które będą utrzymywać swoje ciało w tonie. Pamiętaj, że jakość życia seksualnego mężczyzn dotkniętych żywności (żywność nie powinna być ostra), obecność złych nawyków (alkohol, palenie tytoniu), a także bardzo szybkie tempo życia (mężczyźni potrzebują odpocząć).

Porady dziewczynki

Tak, uczenie się, jak uprawiać seks dziewczynę? W pierwszej kolejności, dla dobrych relacji intymnych kobiet powinna całkowicie pozbyć się swoich kompleksów i zaufanie do człowieka. Należy zauważyć, że rada dla pań nie będą już składać psychologiczny, zamiast niuansów fizjologicznych. Ponadto, dziewczyna musi być aktywne. Jest mało prawdopodobne, że człowiek będzie chciał kochać się z tzw dzienniku. Pani powinna być otwarta na różne innowacje (ale nie rób tego ze szkodą dla ich zdrowia), nie ogranicza i nie nieśmiały. Ważne jest również, aby móc w pełni zrelaksować, ponieważ tylko wtedy możemy dostać prawdziwe, najwyższa przyjemność. I, oczywiście, dziewczynki nie zapomnieć o komponentu dźwięku, ludzie bardzo przyjemne jęczy i jęczy z pań, ponieważ pokazuje, że wszystko idzie zgodnie z planem. Oni traktują go jako rodzaj zachęty do partnerów.

„Jeździec”

Para ostatnich wskazówek, aby dowiedzieć się jak uprawiać seks na górze (dla pań). Aby zrobić to dobrze, trzeba mieć pewną ilość doświadczenia – bez niej, po raz pierwszy trochę co się dzieje. Szkolenie i trening więcej czasu – jest kluczem do udanych osiągnięć. Dziewczyna powinna być dość tworzyw sztucznych, ponieważ tutaj aktywnie uczestniczą brzuch, biodra i miednica. Problemy mogą pojawić się w przypadku, gdy para nie „przyzwyczaił się” do siebie: kobieta powinna poczuć i zrozumieć swojego partnera. Człowiek nie powinien leżeć indifirrentno, musi uczestniczyć w procesie. Muszę powiedzieć, że aby zacząć uczyć się płeć żeńską w tej pozycji jest lepiej, jeśli człowiek nie leżeć w łóżku, i siedzi na krześle. Więc para jest naprzeciwko siebie. Jeśli wszystko jest na łóżku, nie muszą spoczywać na powierzchni kolan, można umieścić jedną lub nawet dwie nogi na nogę. Dlatego ważne, aby odpocząć przed jego rąk, dlaczego kobiety nie zajmują pierś mocarza? Cóż, najważniejsza zasada – szczera chęć do nauki i być pewni swoich umiejętności. W tym przypadku wszystko musi udać!