121 Shares 4063 views

Kim są nimfoman? Nieszczęśliwi chorzy


Kim są nimfoman? Pytanie jest sformułowane nie jest do końca poprawne, ponieważ termin ten odnosi się do zaburzeń seksualnych u kobiet i jest dosłownie przetłumaczyć jako „namiętny” lub „szalonej narzeczonej”. W Rosji, odchylenie w zachowaniu seksualnym nazywa łatwiej i jaśniej: samica histeria. Nimfoman – to oversexed kobiety nie są w stanie kontrolować swoje intymne pragnienia. Zaburzenie to wynika z kilku powodów, ale w każdym razie równej zdrowia kobiet. Dlatego słusznie nie mówić „Kim są nimfoman?” I „Kim są nimfomanka?”. Mężczyźni cierpiący na tej samej choroby, zwany andromania. Jednak ludzie i te, i inne nazywa się tak samo.

Przyczyny i odmian nimfomanii

Kim są nimfoman? To niefortunne osób z upośledzeniem umysłowym. Odróżnić wrodzone, nabyte i urojonej odchylenia. Ten pierwszy może wystąpić nawet w bardzo wczesnym dzieciństwie. W przypadku rzekomych odchyleń kobiet tylko naśladować choroby, dzięki czemu wiele połączeń z wieloma partnerami. Każda kobieta świadomie realizuje swoje cele. Nabyte nymphomania może być wynikiem:

  • urazu lub infekcji w mózgu;
  • zaburzenia psychiczne ;
  • Cechy fizjologiczne;
  • zaburzenia hormonalne.

Nie każda osoba ze zwiększonym pragnieniu seksu nazywa się terminem „nimfoman”. Jego znaczenie ma pewne granice. Przez nimfomanii obejmują:

  • Kobiety, które czują pociąg seksualny, ale nie są w stanie mieć orgazmu;
  • ludzie, którzy mają tak silną niekontrolowany pęd, że mogą one się spełniają naruszyła zasady przyzwoitości, moralności, rodziny. Istnieją przypadki, w okolice dość zamożnych kobiet bezdomnych, narkomanów całych grup, itp.;
  • Kobiety są stale zmieniających partnerów z powodu nieświadomego pragnienia zadowolenia seksualnego.

leczenie

Kim są nimfoman? Osoby, które można wyleczyć. W rzeczywistości, w czasach starożytnych, mądry kobieta babcia z powodzeniem stosować napary z oregano, lek zatrucia i psiankowatych. Obecnie leczenie trwa fizjoterapeutów, ginekologów, psychiatrów i innych specjalistów, którzy pracują jako zespół. We wczesnych stadiach oni dowiedzieć się, czy kobieta jest naprawdę chora nymphomania, a następnie ustawić przyczynę odrzucenia. Po rozpoczęciu leczenia choroby podstawowej, a jednocześnie zajmuje się korektą zainteresowania, specjalne szkolenia, fizjoterapii. Nie od razu, ale choroba może być wyleczona całkowicie, dzięki czemu osoby, aby powrócić do normalnego trybu życia.

Jak leczyć nymphomania?

Wiele „normalni” ludzie nie chcą uwierzyć, że stała niekontrolowana zmiana partnerów nie jest rozwiązłość, ale poważna choroba. Jednak tak jest. Więc nie obrażaj dziewczynę widział w nietrwałości. Lepiej rozmawiać z nią łaskawie, aby spróbować dowiedzieć się, co spowodowało ciągłe zmiany partnerów, a następnie zalecamy konsultację z dobrym lekarzem. Nie bój się, że będzie to psychiatra. Tajemnica leczenia będzie dostarczać, ale życie nimfomanka przejdzie bezpiecznym torze.