234 Shares 8522 views

Nowoczesna technologia budowy domu z baru

Domy z drewna stają się coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Wynika to z wielu czynników, w tym ich przyjazności dla środowiska. Technologia budowy domów z drewna może zainteresować wielu. Warto zbadać główne etapy.


fundacja

Podstawowa konfiguracja drewnianych House Bar w kształcie wymiarach 6 * 6 m zakłada jego montaż na fundamencie wsparcia-kolumnowy typu. Przy większej ilości jego domem ustawionym na fundamentów taśmowych, zakopane nie za dużo, lub w barze, który ma monolityczną rusztu. Technologia budowy domów z drewna koncentruje się na tym, co on będzie wykonana z wysokiej jakości materiału o przekroju 150 x 150 mm. Można ostrogannoj belki, które zmniejszają koszty prac wykończeniowych. Między belkami wytwarzanych schowki włókna juty.

Montaż pierwszego pierścienia

Technologia budowy domu z baru wymaga układania hydroizolacji przed zrobić instalację pierwszego pierścienia. Materiał izolacyjny stosowany steklogidroizol lub papy. Materiały te chronią drewno przed bezpośrednim kontakcie z betonem, który nie gnije Brus. Na Uszczelnienie odbywa się montaż pierwszego pierścienia składającą się z drewna, 150 x 150 mm, dlatego też musi być stosowane z czterech stron antyseptyczny. Technologia budowy domów z drewna koncentruje się na tym, co zostanie zainstalowany legary podłogowe, a następnie projekt podłogi. Legary podłogowe wykonane są z materiału o przekroju 150 x 100 mm. Mogą być również przetwarzane antyseptyczne. R podłoże jest przeprowadzane w następujący sposób: w dolnej krawędzi belki się pręty gwoździe 50 x 50 mm, przy czym deski skrawające, którego grubość wynosi 25 mm.

Montaż ściany domu

Technologia budowy domu z baru z rąk wymaga dodatkowo można rozpocząć montaż ścian domu, jak i ściany wewnątrz. Dokonywanie główne ściany wykonane z drewna 150 * 150 mm i wewnętrzne ścianki działowe – 150 x 100 mm. Juta układa się między koronami domu. Związki drewna pomiędzy obręczami przeprowadzonych przez drewniane kołki, które są rozmieszczone w stosunku do poprzedniego korona rozłożone. Dołączanie zewnętrznych narożnikach domu odbywa się w sposób szczególny do „ciepły rogiem”. Taka konstrukcja jest prawie neproduvaema który zapewnia minimalne straty ciepła. Wewnętrzne przegrody konieczne vpilivat na głównych ścianach budynków, a co czwarte korony zapilivaetsya ogona polulastochkin, dzięki czemu możliwe jest powiązanie ze sobą ścianek, dzięki czemu struktura bardziej sztywna i wytrzymała. Gdy wymagana wysokość ścian zostanie osiągnięty, można rozpocząć instalację krokwi, które są wykonane z tego samego drewna, a także płci. dachu domu może być w dowolnej formie. Kratownice wytworzonych z drewna lub brzegowych płyt 150 x 50 mm, a tworzenie się listwy tylko krawędziach płyt. Dach może być dowolny: miękkie płytki, Onduline, profilowane, metalowe i inne typy. pokrycie dachowe będzie idealnie pasuje jako tymczasowy nakładania.

W zależności od wybranego materiału szacunkową budowie domów drewnianych.