605 Shares 8774 views

Usługa Moneyman mikrokredyty. Opinie, plusy i minusy

Ostatnio rynek mikrokredytów urósł do niespotykanych rozmiarów. Jeśli wcześniej nie mogliśmy myśleć o tym, jak wziąć pożyczkę nie jest w banku, natomiast spółek handlowych, dziś każdy rozumie korzyści z mikropożyczek.


Co to jest mikro-kredytowej?

Początkowo mikrokredyty powstała w późnych latach 80-tych w Belgii. Koncepcja tych kredytów jest, że uproszczone kryteria wyboru kandydatów do kredytu, co jest podane niewielką ilość na krótki okres czasu. Jeśli pożyczka jest wydawane przez kredytobiorcę na bardzo wysokim oprocentowaniem, które przynosi wystarczająco wysoki zysk dla kredytodawcy (często oprocentowanie mikrokredytów osiągnąć 400% rocznie).

Mamy mikropożyczek pojawił się stosunkowo niedawno, pod koniec lat 90-tych. Problem zaczął swoje prywatne organizacje, które nie wymagają licencji bankowej dla takiej działalności. Wystarczająco szybko mikrokredyty nisza została zajęta przez ogromną liczbę firm. Niektóre z nich działają do dziś.

Samo pojęcie mikropożyczek korzyści zarówno kredytobiorcy i kredytodawcy. Pierwszy może być w jak najkrótszym czasie i bez konieczności zbierania duży zestaw dokumentów (takich jak w banku), aby zdobyć pieniądze dla małych wydatków; drugi jest w dość krótkim czasie, aby uzyskać wysoki wynik. Jednocześnie ryzyko Spółki, pożyczek rozpowszechnianie, ponieważ minimalne kwoty, które są zadłużone, co do zasady, nie są tak wysokie.

Nowy kierunek. mikropożyczek forum

Wraz z rozwojem przetwarzania wniosków kredytowych poprzez mikropożyczek internetowych nie może rozwijać tutaj. Obecnie istnieje wiele firm, które są albo przyjmujący dane dłużnika w sieci i sprawdzić je online lub rozdawać pożyczek w formie bezgotówkowej, za pomocą największego do systemów data płatności. Na przykład, jedna z najbardziej znanych firm można nazwać Moneyman. opinii klientów wynika, że ta forma kredytowania jest bardzo wygodne i korzystne, ponieważ znacznie upraszcza szereg procedur i osób oszczędzających czas. Statystyki systemu dowodzi popularność serwisu i jego wzrostu.

Tak, nie chodzi o to, czy firma ryzykuje wierzyciela, wydawania pożyczek w Internecie. W rzeczywistości, wszystkie opinie Moneyman (którzy wzięli kredyt tutaj również potwierdzić tę informację) wskazują, że luka z pieniędzmi nie jest tak łatwo. Przed podpisaniem umowy i otrzymać pieniądze, personel starannie sprawdzić swoją tożsamość. Więc nie sądzę, że można tak po prostu uciec.

O Moneyman.ru. Komentarze o firmie

Jeśli mówimy konkretnie o powyższych przedsiębiorstw Moneyman, opinie o nim dość pozytywne. Tutaj klientom oferowane są na tyle elastyczne warunki: zaledwie 5 planów taryfowych, z których każda wymaga innego spłaty kredytu rozrządu, i, oczywiście, różne ilości środków, które mogą zostać podjęte. Aby uczynić go bardziej zrozumiałym, na przykład: minimalna taryfa „Start” oferuje pożyczki na okres 5 dni do 1 miesiąca do $ 8000. „Superturbo” pozwala uzyskać nie więcej niż 30 000, które są wydawane na okres od 8 do 16 tygodni. W ten sposób firma daje klientowi możliwość wyboru, kiedy to spłacić długów i do jakiego stopnia.

Jednakże, jak potwierdza to tłumaczenie Moneyman, każda z innego planów taryfowych obejmuje stopę procentową (waha się od 1,1 do 1,3 procent dziennie). Dopóki saldo jest płatne, to znieść określony procent każdego dnia.

Jak wybrać plan kredytową?

Oczywiście, na pierwszy rzut oka może się wydawać, że większe kwoty kredytu, tym lepiej. Jednak kwestia kwoty kredytu należy podchodzić ze zrozumieniem, że im więcej się ma, tym bardziej będzie musiał wrócić więcej. Zainteresowanie narastająco do pozostałości wspomniano powyżej. Daty, odpowiednio, również wzrośnie. Analizując plany kredytowe, można łatwo zrozumieć, że firma chroni swoje zyski poprzez minimalny okres zwrotu większych ilościach. Tak więc, nawet jeśli chcesz mieć dużą kwotę na krótką metę, to nie mogą być wykorzystane na spłatę długu.

Wymagania dla kandydatów

Teraz to, co jest tak często wspominane przez ludzi pozostawiając ich na opiniach Moneyman. Ujemne punkty – ograniczenia dotyczące wieku i obywatelstwa. Jeśli masz poniżej 18 lat, a ty nie jesteś obywatelem Federacji Rosyjskiej, nie dostaniesz kredytu. W innych przypadkach pożyczka z Moneyman firma, dość łatwo dostępne. Aby zaprojektować go, początkowo trzeba będzie przejść procedurę weryfikacji danych kontaktowych oraz do podpisania oferty. Po tym, według strony internetowej, pieniądze pochodzą w jak najkrótszym czasie (jeśli „Yandex” lub karty bankowej, po czym natychmiast). Dobrą wiadomością jest to, że o Moneyman opinii to potwierdzić. I większość z nich, nawiasem mówiąc, pozytywne.

Dlaczego warto iść do Moneyman? Pożyczki do wypłaty

Dla niektórych może się wydawać, że do zawarcia transakcji na takich warunkach, jak opisano powyżej – nie jest opłacalna początkowo. Jest to logiczne, ponieważ pożyczka z oprocentowaniem na poziomie 400 procent rocznie – jest to zbyt kosztowne. Nie jest to łatwiejsze do wydawania kredytów konsumpcyjnych w banku o 30-40 procent?

Jak pokazuje praktyka, nie jest łatwiejsze. Przy ubieganiu się o kredyt w banku każdy kredytobiorca musi przejść szereg procedur przesiewowych: przynieść dokumenty dostarczyć zaświadczenia o zatrudnieniu , i tak dalej. W takim przypadku, jeśli chcesz kupić mieszkanie lub samochód, takie działania są uzasadnione. I powiedzieć, jeśli brakuje niewielką ilość na tydzień, tylko „trzymaj” do wynagrodzenia, a następnie przejść przez te wszystkie testy dla takiej małej ilości jest nieuzasadnione. Łatwiej szybciej i łatwiej. To właśnie mikro-kredytów.

Czy jesteś pewien, że można łatwo spłacić dług po otrzymaniu dochodów, po 1-2 tygodniach. Trzeba zrozumieć, że nie ma żadnych przeszkód, aby dostać żadnych pieniędzy. Ponadto, można dostać wszystko w internecie, to znaczy, aby nie iść gdziekolwiek trzeba za gotówkę. Zgadzam się, w tym usług scenariuszy jak Moneyman – to są prawdziwe asystentów finansowych. Opinie zadowolonych klientów to potwierdzić.