166 Shares 6930 views

Płyta wizualizacja: sztuka zmienić rzeczywistość

Czy masz marzenia, cele? Oczywiście nie ma! Jednak nie wszyscy ludzie mają wystarczającą motywację do podjęcia odpowiednich kroków w celu ich realizacji. W takich przypadkach pomoc przychodzi i deska do wizualizacji, innymi słowy – kolaż marzeń.


Jest to jeden z najprostszych sposobów, aby przyciągnąć pożądanych w swoim życiu, ale jego skuteczność została wielokrotnie udowodniona. W rzeczywistości, deska obrazu – jest to prośba do przestrzeni, do wszechświata.

Aby rozpocząć, dowiedzmy się co wizualizacja w ogóle. W rzeczywistości, jest to doskonały obraz życia, że każdy człowiek ma w głowie. Wyobraź ITS idealne życie. Dlaczego stworzyć taki obraz? Przede wszystkim, aby wskazać chęć podświadomości. Im szybciej ten obraz nabierać kształtu, tym szybciej będziemy mieli to, co chcemy. Płyta wizualizacja – poręczne narzędzie do zarządzania ich pragnienia i przyciągnąć wymaganą energię.

Od czego zacząć? Przede wszystkim, trzeba ustawić nasze priorytety. Dla wszechświat nie ma znaczenia, co jest dla Ciebie ważne: rodzina, dom, samochód, czy dziesięć tysięcy milionów. Spójrz w swoje serce i uświadomić sobie, czego naprawdę brakuje.

Gdy już zdecydujesz się na swoich pragnień i celów, można zacząć tworzyć swoje marzenia kolażu. Aby ją stworzyć wystarczy tylko kilka rzeczy:

  • A4 (może być więcej – to wszystko zależy od twojej wyobraźni);
  • nożyczki i klej;
  • kolorowych magazynów z pięknymi zdjęciami.

Podczas pracy, należy zwrócić uwagę na wszystkie małe rzeczy, bo ty tworzysz swoją rzeczywistość! Na przykład, jeśli marzysz o własnym domu, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Po pierwsze, jest to lokalizacja wybór. Jeśli chcesz, aby Twój dom był położony obok oceanu, spróbuj znaleźć odpowiednie zdjęcie lub po prostu wkleić obraz podoba Ci dom na odpowiednim tle. To samo dotyczy wyboru domu i wnętrz obrazów – powinni najlepiej spełniać swoją ideę idealnego miejsca zamieszkania. Wybrano ich kolażu tylko najlepsze obrazy.

Poświęć trochę czasu, aby znaleźć odpowiednie zdjęcia. Jeśli nie ma to jak czasopismach można znaleźć zdjęcia w Internecie i wydrukować je. Jeśli wybrane zdjęcia nie będzie powodem do zachwytu, jak na 100% nic się nie dzieje.

Co jeszcze może zawierać pragnienia pokładzie? Oczywiście, ta etykieta! Można zaprogramować wszechświat i siebie, jak widać pasuje. Najważniejsze jest to, że oba te napisy i obrazki, masz wywołał emocje. W centrum można trzymać swoje zdjęcia. Spróbuj powiesić pragnienia planszowych na widoku – im więcej myślisz spadnie na niego, tym szybciej pożądane przyjść do swojego życia. Jednak tylko oglądanie nie wystarczy – Sen, wyobraź sobie to wszystko, jakby to już istnieje!

Im więcej informacji na kola – tym lepiej i bardziej efektywnie będzie działać.

Niektórzy ludzie wolą zrobić mapę pragnień feng shui. Według idei Wschodnich, planszowe pragnienia wizualizacja powinna być podzielona na kilka sektorów, odpowiedzialnych za dobrostan zwierząt, rodziny, edukacji i biura podróży, sukces i uznanie, kariery i biznesu, relacje, ciała i duszy, dzieci i kreatywności, rozwoju duchowego. Jednak nie jest to konieczne, wbrew ich woli, a ograniczają się wszechświata, ponieważ tworzenie kolażu swoich marzeń!

Powodzenia i niech twoje marzenia zawsze się spełniają!