623 Shares 4539 views

Czarny mątwy – obraz, który inspiruje kreatywność

Czarny mątwy … Ile niezwykły i tajemniczy jest ukryta w tym zdaniu. Człowiek zawsze kochał przyrodę, w jej twórczości, szukał sensu życia, że zaspokaja potrzeby duszy w estetycznej przyjemności. Piękno Matki Ziemi zainspirował ludzi do stworzenia arcydzieła poezji, pisanie wzorów, pisanie legendy. Obraz czarno mątwy skłoniły grupę muzyków „Picnic” pisać piosenki. I mątwy dał nazwę restauracji i bardzo smaczne koktajle.


morze mnich

Życie morskie – Mątwy – znane ludzkości od dawna. To oni dokonali wielki wkład w rozwój kultury, ludzie używali atrament do pisania przez wiele wieków. Czarny mątwy działał jako prototyp dla mitycznego charakteru średniowiecznych legend – morze mnichem. Tak nazywamy stworzenie, wszystko ich sposób przypominający rybę, ale ma wystarczająco dużo „ludzkie” górną część tułowia i głowy z fryzura osobliwego mnicha. Według pierwszego „świadka”, potwór pływa na plaży i zabawa zaczyna skakać, angażując grę konto Spree człowieka. Jeśli jest zainteresowany, morze mnich przemieszcza się bardziej intensywnie i dopingować, gdy ofiara zbliża się, chwyta i ciągnie na dno, gdzie zjada. Średniowieczni ludzie chętnie wierzył w istnienie tego potwora, historia jest pełno strasznych legend i opowieści związanych z nim.

Tango "Black Mątwy"

Back in the USSR powrotem w siedemdziesięciu ósmym roku, został założony przez znanego zespołu rockowego, i miłe dla fanów dobrej muzyki i pięknych tekstów do dziś – „Piknik”. Przez dziesięciolecia, gatunek, w którym muzycy postępuje praca. Zaczęli grać klasycznego rocka , a na przestrzeni lat rozwinął swój własny styl, który przyniósł miłość grupa wielu fanów. Kompozycje zaangażowany klawiatur, egzotyczne ludowej i instrumenty symfoniczne. Tekst piosenki zachwyci koneserów różnych tematów: mistycyzm, patriotyzm, romans – to wszystko jest „Piknik”. „Czarny Mątwy” stał się częścią najnowszego albumu grupy, „Obcy”, ukazał się w dwa tysiące czternastego roku. teksty w poetycki i pięknej formie opowiada o para zakochanych, tańcząc do wyczerpania o zachodzie słońca, wbrew opinii ludzi wokół nich.

Kawa koktajl z zawartością alkoholu

To świetny sposób, aby naładować sobie wigor wcześnie rano – wypić filiżankę dobrej kawy. Napój ten poprawia koncentrację i poprawia nastrój. W przybliżeniu taka sama czeka na człowieka z koktajl z zawartością alkoholu: niezapomniane wykończenia, lekkim relaksu, za rozsądną cenę – to wszystko łączy w sobie koktajl „Czarne Cuttlefish”. To pyszne, można gotować w domu, nie przeszkadza iść do baru lub nocnego. Szkło trzeba wlać łyżkę kawy, zalać dwadzieścia gramów wódki i dodać najlepszymi dwadzieścia pięć mililitrów sto cola. Pić przez słomkę.

Restauracja „Czarny Mątwy”

Instytucja istnieje już od ponad dziesięciu lat, a jeśli czytasz opinie gości, przez cały ten czas, podoba się gościom pyszne jedzenie i jakości koktajle. Restauracja z niską jakość usług i nieatrakcyjne wnętrza nie może godny konkurować na tak wiele lat. Sytuacja wewnątrz instytucji naśladuje stary statek piracki. Sieciowe, miniaturowe bębny, drewniane stoły i krzesła w kształcie szorstki, zdjęcia. Pomimo faktu, że „Mątwy” słynie z szerokiej gamy piw, zapach w pomieszczeniu nie zniechęcać pragnienie, aby być w restauracji. Menu jest bogate. Goście przychodzą do miejsca, z dziećmi, zauważył możliwość dań do wyboru dla siebie, i dla dziecka.