724 Shares 1346 views

Sukienka wykonana z prezerwatyw – niesamowite piękne!

Współcześni projektanci mody zburzyć wszystkie standardy. Z których tylko oni nie tworzą własne projekty! Ale oto kilka projektanci przyznają moralność i znaczenie. Sukienka wykonana z prezerwatyw – zaproszenie do korzystania z „numer produktu 2” w każdej sytuacji. Po strasznych chorób zaatakować sprawiedliwego społeczeństwa. Projektanci starają się pomóc swoim arcydzieła przyciągnąć uwagę młodych ludzi na problem. Produkty uzyskane oryginalne i piękne. I na pierwszy rzut oka nie jest jasne, z czego te wspaniałe sukienki wykonane!


Wściekłość i dusza

Adriana Bertini – nazwa ta szybko okrążył świat. To ona stworzyła pierwszą kolekcję prowokacyjny, w którym główną rolę odgrywają sukienki prezerwatyw. Jej ciężka praca została doceniona przez fanów docenić. Oczywiście, idąc do pracy i chodzić w takich ekskluzywnych strojów, niewielu odważy. Ale kupić strój na specjalne okazje jest całkiem możliwe.

Na jednym kawałku trwa średnio od jednego do kilku tysięcy lateks „przystojny”. Kolorystyka jest absolutnie oszałamiający. Wszystko gustowne, nic zbędne i krzykliwe. Kolekcje nieodłącznym elegancji i lekkości. Wielu projektantów podniósł pomysł i zorganizować pokazy na całym świecie. Powinno to pomóc społeczeństwu zrozumieć, co jest konieczne, aby chronić się po prostu! Pomóc ocenić sukienka zdjęć prezerwatywę. Wielu nie zdaje sobie sprawy, jak to wygląda!

Monety na szczęście

znaleziono „głowy i ogony” szalenie popularny program telewizyjny. Dwóch młodych ludzi podróżuje po całym świecie. Ile kto wydawać pieniądze po raz kolejny decyduje rzut monetą: głowy i ogony. Sukienka wykonana z prezerwatyw w jednym z programów próbujących na smyczy! Widzowie byli zachwyceni jej odwagę i piękno stroju. W naszym kraju, wiele z tych innowacji jeszcze nie słyszeliście! Szła przez ulice w ekstrawaganckim stroju, a wszystko zwrócić uwagę na to. Sukienka wykonana z prezerwatywy wykonane splash!

Złote pióro

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich bliskich lub po prostu wyrazić swoją wyobraźnię, nadszedł czas, aby udać się do apteki „numer produktu dwa!” Ale zanim kupisz wielką ich liczbę, za styl, kolor i usunąć pomiary. Możesz zacząć swoją kreatywność z najkrótszych i jasnych sukienkach. Będzie to obniżyć prezerwatyw, ponieważ nie są one tanie. Projektanci kupują produkty dla swoich kreacji, które nie przeszły kontroli jakości. Koszt tani, bo wciąż na wysypisko, a nie na ladzie.

praca w pełnym rozkwicie

Obliczenie przepływu materiału, który nie jest tak prosta. Usuń pomiary od pasa i uzbroić się cienką gumką. To jest podstawa ubioru, na nią z igły i nici, dołącz prezerwatyw. Jeśli związać końce w brodawkach okazują „fringe”. Przymocować wiersz po wierszu aż do osiągnięcia pożądanej długości spódnicy. Top mogą być dokonywane w formie bez ramiączek gorset. Zmierz swoją klatkę piersiową i umieścić ten miernik elastyczną lub satynową tasiemką. Będzie to wierzchołek góry. Prezerwatywy mogą być rozplanowane w formie nieaktywnej, dostać gorset okrążeń lateksu. Szyć dwa szwy je razem w kręgu. Do obwodu pasa, należy zmniejszyć objętość. Można umieścić prezerwatywę na mozaikę różnych kolorach i fakturach. Dokonywanie suknię prezerwatyw własnymi rękami – bardzo ekscytujące doświadczenie!

Nie wahaj się, aby pokazać wyobraźnię, cofa się do procesu twórczego z głową. Tylko wtedy wynikiem niezwykle piękne.

ciężka praca

Aby zwrócić uwagę na problem HIV i AIDS, południowoamerykańskiego projektanci nie stworzył tylko suknię, suknię ślubną wykonaną z prezerwatywami. Prace nad nim trwały długo, zajęło kilka tysięcy produktów lateksowych. Biały strój nie znalazła jeszcze swojego posiadacza. Po tym wszystkim, iść do ołtarza w sukni wspaniały mało kto chce: waży ponad dziesięć kilogramów.

W Chinach, pokaz mody sukien wykonanych z prezerwatyw wywołały emocje. Problem chorób przenoszonych drogą płciową oraz wzrost liczby ludności w stan największych azjatyckich spotęgowane do skrajności. W hotelach kraju otrzymują darmowe prezerwatywy każdego gościa. Ale ruch nie został jeszcze bezowocne. Dlatego jedyną nadzieją – ubrać prezerwatyw. I twórcze zorganizować pokazy bardzo często!

Czy chcesz stać się popularne? Idź do drogerii prezerwatywy dla dostaw i rozpocząć tworzenie pięknych ubrań! Zorganizować pokaz mody może być w przypadku miasta na tyle młodzi ludzie nauczyli się takich środków. W rzeczywistości, wielu młodych mężczyzn i kobiety nie są świadomi tego, co istnieje metody antykoncepcji.