203 Shares 9411 views

Co kamień nadaje Strzelec w cieplejszych miesiącach?

Co kamień nadaje urodzonych pod znakiem zodiaku, w którym znajduje się najdłuższa noc w roku? Ci, którzy rodzą się pod konstelacji Strzelca są ludzie, którzy mają sprzeczności wewnętrznych. Z jednej strony, są typowymi przedstawicielami temperamentu elementu ognia, az drugiej – Cold racjonaliści. To samo powinno być i kamienie, które mają ten znak zodiaku, nawiasem mówiąc, nie dzieje się dużo (5-6 gatunków).


Który odpowiada Strzelec kamień, to zależy od pory roku w stoczni. W ciepłym sezonie, gdy energia jest wystarczająca, można (i powinno) nosić zimno i ciemny kolor kamienie. A kiedy życie jest trudne lub poza zła pogoda – jasny czerwony minerał.

Co kamień nadaje Strzelec najlepiej? Dwoistość tego znaku oferuje wybór kilkunastu pozytywnych opcji. Wśród nich są grupa czerwonych korali, pirop, almandite, Ruby Red Jasper. Jak widzimy, zalecana kolekcja Streltsov istnieją dwa rodzaje granatów, które są kamienie ognia, łagodzi gniew, pobudzać pasję i odpędzić smutek. Dla wystarczająco racjonalne znakiem są odpowiednie jak minerały, przynosząc szczęście w przyjaźni i romantycznych związkach.

Jeśli spojrzeć na to, co pasuje do Strzelec kamień w chłodnych kolorach, można zobaczyć, że jest:

– biały, zielony lub niebieski turkusowy (kamień szczęścia, duchowe niebo, element wygranej wschodnich wierzeń);

– lapis lazuli (minerał chronić miłość, dyplomację, odnowienie życia, pomaga w ochronie przed zniewagami i środków eliminowania słabość charakteru);

– Obsidian (dobry obrońca przed atakami, w tym zwierzęta, które można spotkać w Sagittarians moich podróżach, również pomaga uniknąć złych uczynków);

– „włochaty” kwarcowy (pobudza uczucia miłości, zapobiega starzeniu się, odjeżdża smutek, fale samotność, daje możliwość Foresight);

– zielony jaspis (piękny amulet dla podróżnych, opiekun dom).

Który kamień pasuje Strzelec, w mniejszym stopniu? Grupa ta obejmuje następujące kamienie: ametyst, szafir, hematyt, opal i kryształu górskiego. Oraz w mniejszym stopniu z członków tej płytki znamionowej umieszczonej na pereł, masy perłowej, malachit (jak minerały, bardziej nadaje się, na przykład, rak). Ponadto, Strzelec nie pasuje zbyt słoneczny bursztyn, citrine i pirytu, a także ciężki lub Labrador czarny onyks.

Interesujące jest to, aby wiedzieć, który kamień nadaje się do Strzelec nigdy jego nosić ze względu na negatywny wpływ zbyt. Eksperci uważają, że jest to czarny opal. Ten kamień jest krytyczny, obciążających przywary i prawo tylko najsilniejsze przedstawicieli Ryb czy Scorpions. Mineralny utrudnia osiągnięcie celów krajowych, które są po prostu częścią życia któregoś z Strzelca, który jest na wszystkich obrazów kieruje jego strzałkę do miejsca przeznaczenia. muszkieterowie grudniowej zalecane i złoty topaz. Ale inne kamienie jak szafir, krwawnik, biały opal, Jade, szmaragd, akwamaryn i żółtym diamentem dla przedstawicieli charakterze neutralnym.