448 Shares 914 views

Sen Interpretacja: gwóźdź – co marzy?

Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy wierzą, że marzenia mogą nosić ostrzeżenia i zwiastuny nadchodzących wydarzeń w prawdziwym życiu, przede wszystkim, często uciekają się do korzystania z różnorodnych sennych książek. W naszym dzisiejszym artykule zebraliśmy z kilku źródeł, interpretacji snów, które biorące paznokcie i wszystko z nimi.


Stary francuski sen książka: gwóźdź

Według informacji z tej książki marzeń, jeśli miał długie paznokcie, wtedy zostanie wzbogacona w najbliższej przyszłości. Jeśli, przeciwnie, marzyli paznokcie były bardzo krótkie, otrzymasz wszelkie straty finansowe. Jeśli marzysz, że trzeba wyciąć swoje paznokcie, a następnie czekać na walki i niezgody w rodzinie. Uszkodzony sam lub wyrwany – bardzo zły znak: symbolizują one nędzę i tragiczne wydarzenia mają wtedy maksymalną ostrożność, aby ich uniknąć.

Nowoczesne sen interpretacja: paznokci – czym marzy?

Ta książka marzenie stwierdza, że jeśli we śnie obejrzałeś paznokcie, w prawdziwym życiu trzeba ciężko pracować, w końcu się na swojej pracy jest bardzo skromna opłata. Jeśli marzysz można umieścić je w kolejności, nie będzie bardzo opłacalne, ale praca szlachetny. Przygotowanych lub łamane, są one symbolem zbliżającym chorobę lub niepowodzenie w biznesie. Śniło brudne paznokcie powiedzieć, że jeśli nie wykazały wystarczającej czujności, a następnie do domu lub do jednego z bliskich was może spaść wstyd i hańba.

Włoski książka marzenie: paznokciem – to jest sen?

Ta książka marzenie łączy kształt paznokci z falliczny symbol i stwierdza, że we śnie większość ludzi postrzega wprowadzenie lub kłujący gwóźdź do niczego. Na przykład, jeśli człowiek marzył o paznokcie kopać w coś, a potem sen oznacza niezadowolenie z życia seksualnego i chęć uprawiania seksu. Jeśli taki sen widzi kobietę, być może podświadomie chciała być bardziej agresywny i silny. Jeśli w śnie człowiek próbuje, ale nie może zatonąć gwóźdź do każdej powierzchni, w rzeczywistości jest on przeżywa o ich seksualnej atrakcyjności dla płci przeciwnej i boi impotencji seksualnej. A jeśli kobieta marzy, że człowiek nie może zanurzyć się coś paznokciem, możliwe jest, że z powodu wrodzonej oziębłości chce jej mężczyzna impotencji. Jeżeli osoba, bez względu na płeć, śni, że on sam podrapał paznokciem, to mówi o jego niechęci do angażowania się w relacje seksualne, co dało mu negatywnych emocji.

New Dream Interpreter: paznokci – interpretacja marzeń

Według interpretacji przedstawionych w tej książce snów, długie paznokcie symbolizują rozczarowań, krótkie – pośpiech i pęd rozdarty – pojednanie z najbliższymi. Jeśli marzysz obejrzałeś bardzo zadbane i piękne paznokcie, wtedy będzie wielka miłość szczęście.

Marzyć interpretację od A do Z: gwóźdź

Według książki marzeń, jeśli marzysz widać paznokcie na dłoniach, a potem czekasz na pozytywne zmiany na nogach – ujemny. Długie paznokcie symbolizują przyszłych problemów, których nie można rozwiązać bez pomocy. Nie trzeba krótko zwiastować pojawienie się w trudnej sytuacji, która będzie tylko obwiniać. Skąd ten sen książka traktuje złamany paznokieć? Ten sen jest zwiastunem sytuacji, gdy jesteś iluzji, ale do ostatniej chwili nie będzie w stanie tego zrozumieć.