281 Shares 6231 views

Uniwersalny polskie dla plastiku i Ciała

Właściciele samochodów wiedzą, ile zewnętrzny lakier i plastikowe elementy wnętrza samochodu podlegają wpływom zewnętrznym. Jeśli jego troska i ochrona nie zwraca uwagi, nawet najdroższy samochód ostatecznie tracą połysk lakieru i nie będzie wyglądać jak kiedyś w kabinie.


Warstwa farby powoduje mikrouszkodzenia są w następujący sposób:

 • Wystawienie na działanie strumienia powietrza, miesza się z małych cząstek brudu, piasku i pyłu, podczas ruchu maszyny. Im wyższa prędkość, tym dłużej i głębiej przejawem uszkodzenia.

 • Wpływ na warstwie malarskiej różnych odczynników w zimie.

 • ptasie odchody i inne rodzaje czynników biologicznych.

Pielęgnacja ciała

W celu utrzymania atrakcyjnego wyglądu pojazdu, można użyć różnego rodzaju pasty do polerowania karoserii i plastiku. autochemistry producentom obsługiwać korpus i wnętrze ofertę potencjalnym klientom szeroką gamę produktów, które zapewniają maksymalną ochronę i opiekę. Obejmują one następujące rodzaje past:

 • Ciało ochronny;

 • odzysk dla powłok malarskich;

 • Reflektory;

 • i polerowania powierzchni pokryte tworzywem sztucznym tkaniny;

 • nano-polerowanie.

Od składu pasty można podzielić na trzy duże grupy:

 • ścierne;

 • Kompozycje syntetyczne (silikonowy polimerowe ścierny);

 • Narzędzie wosk.

Aby utworzyć powłokę ochronną z tyłu urządzenia jest zwykle używany wosk lub bardziej nowoczesny wosk polimerowy. Ze względu na swoje unikalne właściwości, takie środki lakierów warstwa zabezpiecza przed pojawieniem się mikro-go do jednej lub dwóch miesięcy.

Jeżeli wady są już dostępne, pomoże ukryć swoich polskich przed zadrapaniami. Jego misja – aby zamaskować uszkodzone obszary na okładce i zapewnić stałą ochronę organizmu. Na ogół, zmniejszenie właściwości jakościowe powłoki zewnętrznej z zastosowaniem kompozycji ściernych. Gdy stosuje się cienką warstwę lakieru usuwa uszkodzone lakieru.

Szczególnie godne uwagi są środki, tak zwane „szkło wodne”. Po naniesieniu na powierzchnię urządzenia tworzą cienką, ale bardzo wytrzymały film. Powłoka ta zakrywa małe niedoskonałości, chroni urządzenie z prawdopodobieństwem wystąpienia nowych zmian i mnoży części ciała połysk.

Pielęgnacja wnętrza maszyny

Chemiczne domowe Car Care pozwala bez wysiłku zrobić kabinę nad pojazdem specjalnym połysku i połysku. Dzięki specjalnej kompozycji i różnych dodatków, narzędzia te pozwalają nie tylko do aktualizacji lub wyczyścić powierzchnię, ale również są w stanie zamaskować drobne defekty na nich (zadrapania, utratą połysku i malować postrzępione, małe chipy). Najczęściej stosowane w wewnętrznej polerowania plastiku i wszystkich rodzajów sprayów czyszczących. Jedyną rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę przy wyborze samochodu chemikalia dla przetwórstwa tworzyw sztucznych, to kosztem zawartości. Obecność alkoholu frakcji w maszynie polerującej dla elementów z tworzywa sztucznego jest nie do przyjęcia, ponieważ alkohol jest w stanie zniszczyć górnej warstwy z tworzywa sztucznego.

W celu uniknięcia wypalenia i utrata koloru na panelu uzasadniony używana do polerowania z tworzywa sztucznego, które zapewniają ochronną odporną na działanie promieni UV powłokę.

Elementy sufitowe i wewnętrzne tapicerowany czasami konieczne detergentów procesu odkurzanie lub mydła. Po tym, że rozpyla się specjalną konstrukcję zabezpieczającą. Jego właściwości są zdolne do nadania własności antystatycznych i tkaniny pyłu, a także nie pozwalają na zanieczyszczenia przeniknąć do głębszych warstw materiału.