527 Shares 6001 views

Dzhenifer Lav Hewitt (Jennifer Love Hewitt) – Filmografia i życie osobiste

Wielu aktorów rozpocząć swoją karierę, ponieważ były one wychowywane w rodzinie aktorów. Miniaturowy Dzhenifer Lav Hewitt, którego wzrost jest prawdopodobnie metr pięćdziesiąt pięć, ona okazała się sukcesem, choć jako dziecko to nic nie obiecuję. Jak ona to zrobiła?
Na jakie filmy pojawiła się w ostatnich latach?


aktorka dzieciństwo

Rodzice Jennifer – rynek usług medycznych i logopeda, więc nie nashsov nie oczekuje gwiaździste przyszłość dziecka. Jej niezwykła podwójna nazwa ma ciekawą historię. Jego pierwsza połowa zasugerował starszego brata, który był kiedyś zakochany w dziewczynie, Jennifer, a druga połowa wybrała matkę. Była nazwa jej przyjaciela w college'u, a ponadto, postanowił, że „miłość”, który jest jak słowo jest tłumaczone z angielskiego, dziewczyna zawsze się przyda w życiu. Dziecko nie jest jeszcze letnia, kiedy moi rodzice rozstali się, podnosząc jej mama pracowała. Kiedy miała sześć lat, rodzina przeniosła się do Garland, znajduje się w stanie Teksas. Jest wiele dziewczyny zaangażowane w muzyce i tańcu. Występowała w programach i konkursach różnych dziecięcych, utalentowanych scenicznych numerów muzycznych. Jedna dziewczynka nawet śpiewał Uitni Hyuston.

Początki kariery

Kiedy Dzhenifer Lav Hewitt miał dziesięć lat, rodzina wyjechała do Los Angeles. Tam dziewczynka była łatwiejsza do osiągnięcia działania lub muzyczny sukces. Zdjęcia Dzhenifer Lav Hewitt lubił agentów reklamowych, a uczennica natychmiast zaczęli zachowywać się w reklamach. Poza tym, że został zaproszony do serialu Disney zwanego «Dzieci INC». Dziewczyna zauważyła reżyserów i producentów. Dwunastoletnia Jennifer nagrać własny film, który pokazał inne dziewczyny zestaw ćwiczeń tanecznych, aw 1992 roku dostał rolę w «Munchies» telewizyjnego filmu. Debiut w wielkim roli filmowego w filmie jest uważany za „akty siostra – 2”. Ale ta praca była epizodyczna, więc chwała tym początkujący aktorka nie został osiągnięty. Ale udało się to w 1995 roku. Na ekranach spośród serii „Famous Five”, gdzie Jennifer zagrała dziewczynę bohatera. Doceniliśmy rolę krytyków filmowych. Seria stała się najwyższą ocenę dramat dla młodych ludzi, a aktorka przyszedł prawdziwą popularność.

Przełom w kinie

Dzhenifer Lav Hewitt, filmografia, który zawiera już wiele filmów telewizyjnych i seriali, i zaczął pracować w bardziej dużych projektów. W 1997 roku zagrała w thrillerze „Wiem, co masz Did Last Summer”. Taśma stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych filmów lat dziewięćdziesiątych, a reżyser i aktorzy, którzy wzięli w nim udział, były na szczycie popularności. Nie mniej popularny był film „Krzyk”, która zagrała Sarah Michelle Gellar. Brała udział w "I Know What You Did Last Summer". Thriller zebrał ponad sto milionów dolarów w kinach na całym świecie, a fani Hewitt otrzymał tytuł „scream queen”. W następnym roku, zdecydowano się usunąć sequel, który jest nazywany „Koszmar następnego lata”. Pomimo faktu, że taśma ta była skuteczna, Dzhenifer Lav Hewitt sobie sprawę, że nie chce pracować w jednym gatunku i postanowił radykalnie zmienić rolę.

Nowa praca

Na górę zerowego aktorka była jedną z najbardziej popularnych w Ameryce. Działając wyłącznie w thrillerze ona nie chciała, więc postanowiliśmy spróbować zupełnie inną rolę. W tym okresie, folie z Dzhenifer Lav Hewitt uzupełniane komedii „Nie mogę się doczekać”, za którą był nominowany do najlepszej aktorki na rozdaniu nagród MTV Movie, seria młodzieży „Jezioro marzeń” oraz obraz z „Kings of Rock”. Reputacja najlepiej aspirująca aktorka wzmocnione. W 2000 roku ujrzała światło biograficznym filmie telewizyjnym „The Odri Hepbern Story”, gdzie grał Jennifer popularną gwiazdą sześćdziesiątych. Ten film to jej pierwsza praca produkcyjna. Do profesjonalnego tworzenia pożądanego wizerunku aktorki jest bardzo wysoko cenione przez wielu krytyków.

stabilna kariera

Dzhenifer Lav Hewitt, którego filmografia został już wystarczająco imponujące, nie poprzestał. Cała jego talent aktorski ona w pełni pokazany na planie komedii romantycznej „Heartbreakers”. Dzieląc zbiór słynnego Sigurni Uiver, aktorka doskonale przyzwyczaiłem się do tej roli. Komedia stała się hitem, który zakochał się w nie tylko zwykłej publiczności, ale także wybrednych krytyków. Takie filmy kina porywające nie są tworzone przez długi czas. Następna gwiazda duet, który zatrudnia Dzhenifer Lav Hewitt – współpraca z Dzheki Chanom. W komedii „The Tuxedo”, aktorka miała do czynienia ze strzelaniną i walk, a wszystkie te sceny były filmowane bez deblu kaskaderów. Ale Jennifer odpowiednio poradził sobie ze wszystkimi trudnościami bez utraty umiejętności słynnego aktora. Jej kariera rozwijała się naprawdę w tym okresie.

tradycyjne role

Aktorka była u szczytu popularności i otrzymał wiele ofert, zdjęcia z jego udziałem każdego roku idzie do wynajęcia i przynieść kasie. Zagrała w wielu tradycyjnych lub romantycznych komedii. Ten melodramat "The Truth About Love", a film rodzinny "Garfield" i fantastyczny film "If Only" i obraz "Ghosts of Christmas". Film „Diary of karierowiczów Katya Livingston” Dzhenifer Lav Hewitt grał bardzo wiarygodny bitchiness i uparta dziewczyna, która chce osiągnąć sukces kariery za wszelką cenę. W 2007 roku brała udział w filmie „Diabeł i Daniel Webster” w reżyserii Alek Bolduin. W tym czasie ona także napisał książkę o swoim udanym wyborem ról i zagrał w ironicznym filmie akcji „Jaja w tropikach”. Nieprzewidziane sytuacje i oryginalne zwroty akcji, a także obsada, która, oprócz Jennifer obejmuje Ben Stiller i Robert Dauni Jr., lubiany przez publiczność, a ocena tego filmu były dość wysokie.

kariera muzyczna

Dzhenifer Lav Hewitt, którego filmografia obejmuje ponad sto prac, i nie zapomnieć o miłości dzieci do muzyki i śpiewu. W 1992 roku wydała swój pierwszy album zatytułowany „Love Song”, kolejny CD został wydany trzy lata później – «Chodźmy Bang», a następnie trzeci – „Dzhenifer Lav Hewitt”. W Ameryce, aktorka zerwała dobrą cyrkulację piosenek, ale prawdziwą popularność jej muzyki otrzymała w Europie i Japonii. Ponadto, niedawno świat zapoznał się z projektantem mody Dzhenifer Lav Hewitt. 2014 ma przyjemność fanom możliwość zakupu rzeczy z ukochaną aktorką. Kostiumy Jennifer przeznaczone dla kobiet w ciąży.

życie osobiste

Przez długi czas aktorka znana była tylko plotki. Na przykład, niektórzy dziennikarze czasie byli pewni, że romans z Jennifer piosenkarza Enrique Iglesias. Aktorka była zaangażowana w strzelaniu do jego filmu, a na miejscu między gwiazdami rozpoczął związek. Operatorzy rolkowe uznał, że pocałunki nie były wystawiane. Ale przez długi czas nie miałem uczucia, a para wkrótce rozpadła się. W 2005 roku Jennifer spotkała amerykański aktor Ross McCall, a dwa lata później nawet ogłosił swoje zaręczyny, ale rozpadł się rok później, a nie ustawić datę ślubu. Jego rodzina szczęście znaleźć z aktorką Brian Helliseem, który jest również popularnym aktorem Hollywood. 26 listopada 2013, para pojawiła się długo oczekiwana córka, którą nazwali Outem James. Para stara nie przyciągnąć uwagę publiczności. Nawet ceremonia małżeństwa starali się spędzać jak najwięcej w ukryciu.