613 Shares 1722 views

Poręczny nóż do arbuza: wyciąć miła i szybka

Obecnie istnieje wiele produktów, znacznie upraszcza realizację wszystkich prac domowych i gotowania. Nóż do arbuza jest jednym z takich urządzeń mają niezwykłe i wygoda. Odmiany noży sporo. Jeden z nich – rozwój włoskiego producenta akcesoriów kuchennych Genietti.


Wygodna szczypce do cięcia od włoskiego producenta

dla arbuza Genietti kleszczy noża tworząc proste odcinki. Z pomocą tego wspaniałego urządzenia nie można dostać tylko doskonały geometryczne kształty owoców, ale także spędzić minimum wysiłku w celu przetworzenia. Urządzenie nazywa się „Angurello” z unikalnych możliwości dostępnych do nabycia w oryginalnym, podrobiony daty wyświetlenia. Jej koszt to ponad 20 dolarów.

Istnieje wiele innych akcesoriów – noże, które mogą poradzić sobie z cięcia dużych owoców z grubą skórką. Mają wydłużone ostrze, nacinania na krawędzi, które mogą być łatwo wykorzystane do cięcia arbuz i dostać się do miazgi. W tym przypadku, sok nie wyróżnia się znacznie, ponieważ cała powierzchnia tarczy znajduje się niewielki otwór, ze względu na który otrzyma minimum uszkodzenia. dla arbuza Angurello nóż jest wygodny, nie tylko na zmniejszenie pokrywę różnej grubości, jednak dla dokładnego usuwania masy celulozowej w postaci idealnych części porcji. Ponadto, w celu uzyskania pożądanego wyniku konieczności całkowitego pozbycia stałego skórki, arbuz musi być podzielony tylko w połowie, co sterowania kleszcze wstępnego posiekanej masy.

Jasny nóż do płaskich płatów

dla arbuza Angurello nóż posiada uproszczoną wersję analogowego funkcjonalności. Jednak wygląd jest zupełnie inna. Ostry nóż przeznaczony jest do cięcia dużych wygląd owoców jak normalnego ostrza z jasnymi refleksami przypominającymi samego arbuza. Ewentualnie owoców zgniatanie 2 części lub masy rozprowadzić łyżką. Nożem, można uzyskać nie tylko dużych kawałkach, ale także mały deser plasterki. Jest to doskonały asystent dla pięknej dekoracji deserów i wesołych kolorach imitujących zielony i czerwony arbuz, pomoże uczynić proces roboczy więcej zabawy.

Nóż do arbuza ma wiele zalet:

 • Niewielki koszt (w porównaniu z konkurentem z Genietti).
 • Unikalna konstrukcja zewnętrzna.
 • Łatwość przetwórstwa owocowego.
 • Bezpieczeństwo użytkowania.

Konstrukcja uchwytu jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wzorzystej ostrze wykonane ze stali. Unikalny kształt krawędzi sprawia, że proces cięcia gruba skórki prosty i szybki. Nóż do cięcia arbuz ma małe otwory, przypominające nasiona z których slajdy urządzenia na miazgę bez utknięcie i nie dotykając kości. Rozmiar – 420 do 40 mm.

Super nóż – krajalnica

Jest jeszcze inny rodzaj urządzenia w celu ułatwienia wyłącznik płodu, super-Nóż do arbuza, służąc jako krajalnicy. Stanowi on zaokrąglony kształt uchwytu z tworzywa sztucznego bocznie. W środkowej części urządzenia jest wypełniona z ostrzami ze stali w ilości 12 jednostek. Są one ułożone w wiązki skupione w środku. Wytrzymałego tworzywa korpusu głównego, niezawodny w eksploatacji. Uchwyty boczne są wykonane z materiału gumowego, co pozwala uniknąć poślizgnięcia ręce.

Nóż do arbuza nie tylko łatwe do cięcia Solidna owoce, ale również eliminuje sok rozpryskiwania. Krajalnica zdolny arbuza pokroić w plastry zgrabne 12 sekund. Przy pomocy tego urządzenia można obsługiwać prawie wszystkie egzotyczne owoce, włącznie z melona i ananasa, bez uszkodzenia rdzenia. Wyostrzyć krajalnicy można, za pomocą specjalnego temperówka, które są sprzedawane w wielu sklepach.

Dlaczego potrzeba super nożem

Unikalne super Nóż do arbuza dostanie nie tylko schludny kromki ulubionego owocu, ale także gotować pyszne dania i desery, główne elementy, które są idealnym geometryczny kształt. To może zaskoczyć swoich gości. To jest prawdziwe odkrycie dla tych, którzy preferują piękno we wszystkim i dokładności. Wszystkie 12 noży wykonane są ze stali nierdzewnej, który będzie korzystał z krajalnicy na jego przeznaczeniem przez wiele lat. Średnica urządzenia jest 25 cm.

W wielu dużych restauracji i kawiarni są za pomocą tego urządzenia bardzo wyjątkowy, ponieważ naczynia arbuza lub melona robi się naprawdę piękny, a czas przetwarzania zajmuje bardzo mało.

Jak to działa?

dla arbuza nożem jako krajalnica z ostrzami 12 jest bardzo łatwy w użyciu:

 1. Musisz umieścić arbuza, po uprzednio umyte go na poziomej powierzchni.
 2. Korzystanie krajalnicy, wizualnie ustalić środek owocu.
 3. Presję na arbuza i wyciąć go do samego końca.

Po wykonaniu tych prostych kroków okazują zgrabne kawałki mięsa, prawo kształtu i wielkości.

Zalety noża krajalnicy

Wygodne urządzenie o doskonałej arbuza krojenia powinny być zakupione z następujących powodów:

 • Łatwy w użyciu.
 • Wykonanie (krajalnica trwała, nie ulegnie uszkodzeniu, nawet jeśli upadnie na twardą powierzchnię).
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy (ręcznie nawijane przy użyciu urządzenia, jest to niemożliwe ze względu na lepsze dopasowanie korpusu głównego do łopatek).
 • Łatwa konserwacja (wystarczająco przemyć urządzenia z ciepłą wodą do mycia naczyń).

Ten nóż pomoże każdy właściciel, aby poradzić sobie z trudnym zadaniem, nie stosując wiele wysiłku i czasu.