853 Shares 5184 views

Gdzie ukryć Ściągawka: najlepsze pomysły dla odważnych studentów

W życiu uczeń lub student jest każdy. Dotrzesz nauczyciela, zwłaszcza w celu stworzenia warunków do przyjmowania łapówek, lista tematów do egzaminu wydane trzy dni przed swoją śmiercią, sam obiekt wymaga dokładnej wiedzy i informacji nie można nawet wspominać, a to jest niemożliwe, aby uniknąć ogólników. Tak czy inaczej, bez pomocniczego narzędzia w postaci „ostrogi” uczciwy student nie może zrobić. Dlatego nawet najbardziej sumienny student musi wiedzieć, gdzie się ukryć Ściągawka tak aby nie spaść i być w stanie w trudnej chwili, żeby go wykorzystać.


Porady dla „ostrogi”

Jest rzeczą oczywistą, że szopka powinna być tak kompaktowy i niepozorny. Dlatego przed myśleć o tym, gdzie się ukryć szopki na egzamin, trzeba zadbać o ich dobrze napisany. Najlepiej nadaje się ulotki w opakowaniu, w którym reakcje są zapisywane w każdej linii. Dla większej zwartości zaleca się stosowanie skrótów. Najważniejszym miejscem jest najlepiej podkreślić – to pomoże uporządkować dane i łatwiej znaleźć odpowiednie informacje. Zamiast napisać jeden duży „bodziec”, podzielić się z informacjami na kilka części, z których każda jest najwygodniejszym spasować jak akordeon.

Gdzie ukryć ściągawki

Z jednej strony, to musi być w zasięgu ręki, a z drugiej – nie przyciągają wzrok egzaminatora zbyt nadzoru. Należy zauważyć od razu, że wybór najlepszej opcji dla liści budzi zaufanie dużej mierze zależy od ludzkiej tożsamości seksualnej. Uczniowie w tym planie ma swoje zalety, ale na uczniów – ich własne. Dlatego ostateczny wybór miejsca i sposobu użytkowania będzie musiał wybrać dla siebie. Postaramy się zaoferować najbardziej odpowiednie opcje:

1. W przypadku gdy hide szopki dziewczynka? Niektórzy wolą użyć do tego celu biustonosz, ale to nie jest najlepszy pomysł, aby korzystać muszą być zamknięte notebooka lub czegoś innego, a to nieuchronnie doprowadzi do podejrzeń. Znacznie łatwiejszy w użyciu dla tej spódnicy! Ściągawka można przymocować taśmą lub przypiąć go do wewnętrznej dolnej krawędzi tak, że egzamin był na tyle aby rzucić dobrym kierunku i używać łóżeczko, nawet nie wyjmując go z spódnicy. Można również ukryć „bodziec” elastycznego pończochę.

2. Aby ukryć łóżeczko faceta? Zaletą męskiej części, które na egzaminie jako kryjówki dla „ostrogi” mogą korzystać z jego krawat i mankiety koszul i kurtek. W tym ostatnim przypadku jest to wygodne w użyciu gumy dla pieniędzy lub dla włosów. Inna metoda – skarpetki lub dolny szeroki kołnierz.

3. Aby ukryć ściągawki gdy ciepło na zewnątrz? Odzież – nie jest to jedyne miejsce, gdzie można umieścić oszczędności „bodziec”. Jeśli znana publiczności z wyprzedzeniem, w którym nastąpi egzamin i może uzgodnić wcześniej z towarzyszami, którzy siedzą w miarę możliwości wzór nagranej ołówkiem na tylnym oparciem stojącego przed krześle lub biurku samego blatu. I najważniejsze wzory i data wygodne do pisania na stronie palców – dzięki czemu są łatwe w użyciu, a to jest mało prawdopodobne, aby odgadnąć o tym nauczyciela. Życzymy chłód, odwagę i udaną dostawa!