284 Shares 9448 views

Uśmiechnięty człowiek – najbardziej skutecznym narzędziem

Mimikra osoba – jest to warunek konieczny do komunikacji wizualnej z siebie, bez którego obraz i rozmawiać cały sens tego, co się dzieje, nie byłby tak jasne i kolorowe. Jednak pośród wielu gestów jest tylko szczególną uwagę zasługuje, bez których nie da się wyobrazić jedna osoba na ziemi – ludzką uśmiechu.

Wartość tego fizjonomicznych procesu w organizmie badano i badane przez wielu specjalistów w różnych dziedzinach, a już dawno udowodniono jej wpływ na życie i stan każdego z nas. Człowiek z uśmiechem na twarzy sprawia, że wiele rzeczy na co dzień – z zadowoleniem przyjaciół i nawet ci, którzy widzą po raz pierwszy, żyć i komunikować się podczas rozmowy przez telefon, czytania i oglądania filmów …. Minimalna liczba popełnienia tego procesu jest dziesięć razy dziennie.

Psychologowie twierdzą, że ludzki uśmiech – jest narzędziem, które pomaga nam pozbyć się stresu, aby wygrać rozmówcę, a nawet poprawić odporność! Przypływ pozytywnych emocji przy jednoczesnej redukcji mięśnie twarzy, aby zapewnić każdemu a także zapewnia lepszą wydajność i jakość życia.

Niestety, to jest udowodnione, że Rosja – kraj ten jest najpoważniejszy, przynajmniej, badania te odnoszą się do przedstawicieli handlowych. Jednak w sektorze usług takiego jak uśmiech człowieka widziana w naszych czasach może być rzadkie, w rzeczywistości, z uśmiechem na swego towarzysza lub po prostu kogoś, kto stoi z przodu, można osiągnąć wspaniałe rezultaty! W przypadku napotkania agresywnego osobę, spróbuj się do niego uśmiechnąć. Przekonasz się, że przynajmniej jego negatywne nastawienie spadnie o połowę, a to jest możliwe do osiągnięcia absolutnie pozytywny rezultat – złość zniknie i pojawi się uśmiech sekretarki. Uśmiechnięty człowiek działa cuda! Jeśli czujesz się smutny – Pamiętam uśmiech bliskiej osoby, od razu zauważysz poprawę nastroju i chęć do uśmiechu.

Dlaczego boimy się rozpowszechniać pozytywne emocje? Prawdopodobnie dlatego, że nasz kraj – to jedyny w całej ziemi, gdzie istnieje wiele zwrotów i powiedzeń, że od dzieciństwa powtórzeniu się nam, że trzeba być poważne. Na przykład, śmiech bez wyraźnego powodu – znak …. wiesz co. Dlatego postrzegamy wesołych i pozytywnych ludzi, jak ci, którzy nie mogą przyjmować życie odpowiednich decyzji, uśmiechnięty sprzedawca jest tylko jedna myśl – zawsze oszukiwać, uśmiechnięte dziewczyny w sektorze usług – z nią na ten zaległy, uśmiechnął nieznajomego na ulicy – prawdopodobnie plamy na twarzy lub ubrania. Boimy się pokazać innym drogę naprawdę jesteśmy, aby osiągnąć pozytywny wynik, ale nie zawsze ma rację. Uśmiechnij się! I będzie sukces!

Uśmiech najbliższej osoby – jest tak potężną bronią w walce z szarością dni, że po prostu nie można przecenić! Zdjęcia ludzi uśmiech zwraca większą uwagę na siebie, zamiast łez, tym pamiętać i zrobić to regułą. Smile i życie uśmiechnie się do ciebie w zamian!