741 Shares 7457 views

pożądania seksualnego: instynkt czy coś więcej?

Wiosna nadchodzi w końcu przyjść i nasza ziemia północna, rozkładając listowia, a ludzie chcą kochać. Co więcej, nie tylko o miłości fizycznej, ale także o romans, zmysłowości i szczerych stosunków. A jeśli coś jest romantyczny, można łatwo zorientować się, wpływ na sferę seksualną człowieka musi być ostrożny, bo, jak mówią lekarze „nie szkodzić”.


Tak więc, na początku będziemy rozumieć, co jest popęd płciowy i co natura obdarzony im istot żywych? To instynkt sprawia, że człowiek zostawić za potomstwo. Ale, w przeciwieństwie do zwierząt, u których popęd seksualny jest również obecny, bo człowiek jest czymś więcej niż tylko instynkt prokreacji. Dlatego nie będą wpadać fizjologii i rozważyć tę kwestię w kompleksie. W ludzkim świecie, w tym intymne części, konieczne jest starannie inwazji.
Miłość, zrozumienie, płeć, atrakcja seksualna, duchowa zażyłość – nie mogą „wnikliwie” i działać na jednej rzeczy. Jeżeli osoba nieprzyjemne odeprzeć niektóre z jego moralne i duchowe wartości, postawa i komunikacji, a potem uprawiać seks z nim tylko dlatego, że na horyzoncie miłości nikt nie jest źle. I rzadko zdarza się tak. Taka komunikacja zawsze była postrzegana przez społeczeństwo do potępienia. Pamiętaj, że jako poeta powiedział: „Jest lepiej niż ktokolwiek z byle kim?”

pożądanie seksualne powstaje, gdy istnieje nić, która łączy mężczyznę i kobietę. Najczęstsze pytania: w jaki sposób wpływać na dziewczynę lub faceta je zdobyć? Jak nasycenia kolorów życia seksualnego?
Po pierwsze, oprócz przyciągania fizycznego i emocjonalnego powinien być w stanie uwieść. Ładnie, oczywiście, nie wulgarne.

Istnieje wiele popularnych receptur, które są całkowicie nieszkodliwe i są sprawdzone. Nie koniecznie skonsultować się z lekarzem na temat możliwości ich wykorzystania, z wyjątkiem przypadków, w których partner jest pewien, że wie, jak zwiększyć libido, oferuje jeść tych lub innych „lek”. Tutaj musimy uważać, by nie dać się zbyt wiele, takie jak Indian z plemienia, którzy jedli ekscytujące korzeni i grzybów, w celu zaangażowania w niezliczonych i ciągłych orgii-obrzędów. To nie przypadek, prawda?

Od nieszkodliwych recept jest uważany za najbardziej udany stosowanie olejków aromatycznych. Na przykład, istotne ginseng olej, owoce cytrusowe, lilii. można upuścić kilka kropel w szklance wody lub kubka, najlepiej w ciepłej wodzie, zapach zaczął się szybko rozprzestrzeniać się po pokoju, lub w ciepłym miejscu.
Stosunkowo wódki z feromonami w prasie są ożywione dyskusje. Ktoś myśli, że to podstęp handlowców, aby przyciągnąć uwagę publiczności specjalne duchów, które rzekomo pomagały w przypadkach, gdy istnieje spadek pożądania seksualnego. Inni twierdzą, że metoda ta jest naprawdę „działa”. Ale bądź co bądź, wsparcie twórców perfum z feromonami to: Kobiety są przyciągane do męskiej zapach ciała, a mężczyźni kobiety. Ten zapach jest niemożliwy do uchwycenia świadomie uczyć się od tysięcy innych, ale to jest, i to jest zapach kobiecego ciała podnieca mężczyznę. Dlatego duchy są dodawane feromonów – cząsteczek, które wpływają na nasz zmysł węchu. W pewnym momencie, takie innowacje uznano za rewolucyjny i innowacyjny. Zainteresowanie nim ucichły nieco, ale jednak, perfumy z feromonami uporczywie dalej patogenów.

Kolejne czynniki zewnętrzne i ma żywność, która jest z pewnością oddziałuje na sferę seksualną. Na przykład, dobry efekt stymulujący daje kawa przyprawione cynamonem. Może dlatego, że kochankowie postanowili przynieść kawę w łóżku? I czekolada, chude mięso, korzeń chrzanu z żytniego chleba, jajek i pikantnych potraw. Wzmocnienie libido możliwe, a nawet konieczne. Najważniejsze – aby czuć, że jest to „twoi ludzie” i będzie w stanie poświęcić się mu bez zastrzeżeń.