664 Shares 6697 views

Przejście pod cegłą. Grzywna lub pozbawienie praw

Co kara za przejazd w ramach „cegły”? Zapewniam cię, że 9 na 10 kierowców powiedzieć: „Pozbawienie praw!” Ale w jaki sposób? Po tym wszystkim, to zawsze była inna: podróże w ramach „cegły” – kary. A więc teraz pozbawienie? I to nie jest tak dużo, że niemal każdy chce, bez obawy do złamania, ale nie jesteśmy bez grzechu, a potem zapomniał, nie zauważy. Jeśli każdego dnia „uczciwie”, aby naprawić wszystkie naruszenia, które robimy, możemy to zrobić bez pobytu samochodu.


Stało się to w naszym społeczeństwie jest to, że większość pracowników prawa w kontaktach z przestępcami starają się bardzo wolny. Naruszone? Weź to w najszerszym! Wynika to przede wszystkim nasza analfabetyzm prawny. A teraz kolejna nowelizacja ustawy zwiększa kary dla wykroczeń drogowych. A teraz podróżować pod „Brick” jest klasyfikowana jako poważne przestępstwo. Jest to papier wprowadza kierowców w błąd. Do tej pory, prawie nikt nie wie dokładnie, co kara do podróży w ramach „cegły”. Kierowcy wciąż pamiętać, że mała w porządku, ale po zatrzymaniu inspektorzy starają się odebrać prawo. Jak zachować prawo jazdy, aby udowodnić mu źle inspektora, a my rozumiemy.

Wszyscy pamiętają, że kara za naruszenie znaku „Brick”, albo więcej, grzywna taryfy w ramach „cegła” wynosiła 300 rubli. Jak zawsze, przepisy ustawowe i wykonawcze są niespójności i sprzeczności. Oto jeden z nich. Zgodnie z art. 12. 16 godz. 3, aby przejść wzdłuż drogi, na których ruch jednokierunkowy, jest zabronione (w przeciwnym kierunku), a kara to suma 5000 rubli., Czy można pozostać bez licencji.

Brak objawów, mówić o początku i końcu ruch jednokierunkowy w kierunku, w którym znajduje się znak 3,1 formalnie informuje kierowcę, że ruch jednokierunkowy dla „cegła” nie jest, jak „No Entry”. Oznacza to, że słowa inspektora, że jesteś taki a taki złośliwy intruz nie ma podstaw. Nie wiedząc, że jesteś w podróży na ruch jednokierunkowy, może nie zauważy znak 3.1.

W tym przypadku, to wejdzie w życie norma krajowa, lub raczej, pkt 4.3. Jest to szczególnie dla fanów „stołowe” i po raz kolejny udowodnić, że podróże w ramach „cegły” – grzywna i nie więcej, a czasem nawet mniej. W tym momencie, wyjaśniając zasady lokalizacji znaków drogowych, czyli że powinny one być widoczne i zrozumiałe dla kierowcy. A to oznacza, rośnie skokowo liczbę różnego rodzaju reklamy (banery, standy, tablice reklamowe, etc.) może zamknąć linię wzroku ze znakiem zakazującym odległości 100 metrów (!). Istnieje również kilka bardzo podejrzanie inspektorzy, którzy złapać gwałcicieli „Brick” zakazu przy wyjeździe z parkingów supermarketach lub na stacjach benzynowych. Ten bezczelny, ale to się zdarza. Rozważmy nie ma prawie nic. Nie wychodzić na ulicę z nadjeżdżającym ruchu, ale nadal przerwie! Wypadają pod cegły – grzywny w wysokości 300 rubli (oficjalnie).

Przykład drugi i bardzo popularne. Sprawdź na pasku, który jest przeznaczony do transportu pływających o znaczeniu publicznym. Ta sama historia: brak jednokierunkowy ruch, nie ma ścieżki do jazdy do tyłu nie jest. Wybierz prawo jazdy po prostu nie mają prawa. wisi również sam „Brick” nie wyjaśnia do kierowcy, że ten znak jest naprawdę ruch jednokierunkowy. Jeśli wpisałeś jezdni, ignorując znak „Zakaz ruchu”, płacisz tylko za przejazd karę pieniężną zgodnie z „cegły”.

Niektórzy twierdzą inspektorzy DPS ich wytrwałości, aby zabrać swoją wolność na fakt, że ignorując znak 3.1, to naruszył znak, wskazując, że zaczyna drogi, po której ruch jednokierunkowy. I tu włączyć inteligentne i być ostrożnym. Znak ten można zobaczyć po prostu nie mógł (!), Jak to jest na przeciwległym końcu drogi. Łamanie „ruch jest zakazany,” widzisz to nie jest po prostu los tak samo jak nie chciał tego ruchu inspektor policji. W rezultacie stwierdzono naruszenie „taryfy pod cegły”. Będzie musiał zapłacić grzywnę. Bądź czujny, i oczywiście, nie pękają. Nie cegła, bez różdżki!

185 shares 5230 views
Jakie rodzaje ruchu?
342 shares 6519 views