369 Shares 6577 views

„Bounty” czekoladowe: struktura korzyści. Czy to możliwe, aby gotować w domu?

Prawdopodobnie wiele pamiętam z mojego dzieciństwa delikatny i pyszny „Bounty” czekolady. Delikatny miąższ kokosowy pokryte warstwą czekolady mlecznej. Z takich smakołyków trudno odmówić. Ponadto, taki bar – jest to również źródło dobrego nastroju i opłata z ożywieniem na cały dzień. Ale czy to naprawdę przydatne ten produkt?

„Bounty” czekolady kompozycja

W celu określenia przydatności czekolady, konieczne jest, aby starannie rozważyć jego skład. Chocolate „Bounty” zawartość kalorii jest 470 kcal do około 100 gramów. Wytwarza się go z wielu komponentów. Po pierwsze, spójrzmy na skład nadzienia. Tutaj jest sól, syrop glukozowy, aromat waniliowy, suszone mięso kokosowego, mączka pszenna, glicerol, który działa jako regulator wilgotności, emulgator – monostearynian glicerolu.

Drugim składnikiem „Bounty” – mlecznej czekolady. Składa się również z wielu składników, w tym odtłuszczonego mleka w proszku, aromatu waniliowego, tłuszczu mleka, lecytyny sojowej, laktoza, masa kakaowa, pełnego mleka w proszku, masła kakaowego.

Warto traktuje ją

„Bounty” – to nie tylko smaczne bar. Korzyści dla organizmu przynosi to delikatne i soczyste nadzienie, wewnątrz której znajduje się kokos. Element ten stanowi źródło witaminy E, C i A, a także pewne mikroelementy, takie jak miedź, cynk, wapń i żelazo. Jeśli regularnie jedzą mięso kokosowe, to możemy nadrobić dostawami niektórych substancji w organizmie. Ponadto, produkt ten pozwala na przywrócenie nie tylko miękkie, ale również elastyczność skóry i pozbyć się niektórych chorób oraz wzmocnienie wzroku.

Co złego robi „Bounty”

Główną wadą takiego przysmaku polega na nadmiernej słodyczy. Skład produktu ma dużą ilość cukru. Przy wykorzystaniu tych substancji w dużych ilościach może powodować problemy z ciężarem. To z tego powodu, że dietetycy nie zalecają wziąć udział w takich przysmaków.

Czy to możliwe, aby gotować samemu

Oczywiście, czekolada „Bounty”, zdjęcie, które jest bardzo smaczne – bardzo smaczny przysmak, który podobnie jak zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jednak w swoim składzie zawiera składniki, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie i powodują alergie. Zapewne wielu zastanawiał się: Czy to możliwe, aby traktować taki plan, aby przygotować się? Odpowiedź jest prosta. Oczywiście, można.

samodzielnego opracowania takich barów ma kilka zalet. Po pierwsze, to będzie dużo tańsze niż zakup „Bounty”. W tym przypadku, produkt końcowy nie będzie się różnić od oryginału. Po drugie, będzie całkowicie pewni jakości komponentów, które zostaną uwzględnione w kompozycji. Nikt nie chce być dodawane do leczenia szkodliwych dodatków. Po trzecie, „Bounty” w domu przygotowuje się do bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu.

Klasyczna wersja

Wiele gospodyń domowych były w stanie nie tylko obliczyć skład oryginalnego „Bounty”, czekolady i polewy zostały dostrojone. W rezultacie bardziej pachnący przysmak stało i oczywiście pyszne. Sposoby gotowania bardzo dużo. Ale w każdym przypadku są dość pyszne barów. Aby przygotować gadżety będą musiały:

  1. Krem, korzystnie o zawartości tłuszczu 20% – 200 g.
  2. Kokosowego wiórów – 200 gramów.
  3. Czekolada mleczna lub czarny – 300 gramów.
  4. Cukier – około 85 gramów.
  5. Masło – 50 gramów.

To jest wszystko, co może być potrzebne w trakcie przygotowania. Oczywiście, można dodać coś od siebie, jeśli jest to pożądane.

Sposób wytwarzania wypełnienia dla „Bounty”

Najpierw trzeba zrobić farsz z kokosa. Dla usiadł w głębokim pojemności potrzebnej do stopienia kawałek masła, a następnie wymieszać z cukrem. Gdy masa jest gładka i kryształy na części, można wprowadzić w kremie do napełniania, a następnie wiórkami kokosowymi. Wszystkie elementy potrzebne do wymieszać. To wszystko. Nadzienie muszą być rozszerzone na placu ylo samym kształcie prostokąta, a następnie umieszczano w lodzie. Wiórki kokosowe powinno chłonąć całą wilgoć. W przeciwnym razie, nadzienie będzie suchy. Nie usuwając postać, waga powinna być cięte na małe kawałki i wrócić do zimna. Tutaj należy odstawić na co najmniej 8 godzin.

Jak zrobić bary

Kiedy wykroje są gotowe, można zrobić glazury. Aby uzyskać przysmak „Bounty”, czekolada powinna być mlecznym. Oczywiście, można zrobić i gorzki w razie potrzeby. Najszybszy sposób – jest czekolady topi się w łaźni wodnej i połączony z niewielką ilością oleju roślinnego. Gotową glazury należy schłodzić lekko. To znacznie ułatwia pracę.

Farsz z orzechów kokosowych muszą zostać usunięte przed zimnem. Wykroje dla dźwięku powinny być zanurzone w gotowym glazury uprzednio przypięte na wykałaczki. Można również użyć łopatę lub widelec. Gotowy do leczenia „Bounty”. Czekolada musi stwardnieć. Po tym bary można jeść. Do glazury twardnieje szybciej, można umieścić smakołyk na zimno.