110 Shares 2176 views

Projektant Vladimir Pirozhkov: biografia, twórczość, najlepsze prace i opinie

Nazwa Vladimir Pirozhkov, światowej sławy projektanta przemysłowego i był prawdopodobnie na rozprawie przez długi czas: dyrektora „projektu ASTRAROSSA” planuje wiele bardziej ambitne projekty, które chciałby realizować. Wśród nich – pojęcia dostępne dla każdego statku powietrznego, projektowania statków kosmicznych i wiele więcej.


Vladimir Pirozhkov: biografia, dzieciństwo

Vladimir Vyacheslavovich Pirozhkov urodził się w 1968 roku w Kiszyniowie. Jako uczeń był lubiący rysunku. Jak każdy chłopiec, szkice obiektów były w większości samochodów. Radziecki przemysł samochodowy był bardzo nudne i monotonne, a może i na świecie nie widziałem wybitny talent Vladimir, gdyby nie pojawił się w czasie w życiu magazynu wtedy uczeń „Ameryka”, do którego został dołączony katalog amerykańskich samochodów z cenami i funkcjami. Chłopiec został tylko uderzony przez obfitości rozmiarach i kolorach, a następnie jego rysunki szkicowane kolekcji był uzupełniany z broszury i modeli samochodów zagranicznych, co może czasami być widoczne na ulicy.

studentów

Kiedy kwestia dopuszczenia do Uniwersytetu, specjalny rzucanie przy wyborze specjalności nie było. Główny projektant „AvtoVAZ” i przyjaciela rodziny Mark V. Pirozhkov Demidovtsev widząc raz malowane samochód Wołodia, zasugerował, że może to zrobić profesjonalnie. Więc Vladimir Pirozhkov przybył w 1985 roku w Swierdłowsku Instytut Architektury w zakresie specjalności „Industrial Design”, gdzie z powodzeniem ukończył w 1992 roku.

W 1993 roku, młody specjalista był w stanie wygrać konkurs na stypendium w Art Center College of Design (Szwajcaria) i nauczał już istnieje.

Służba w siłach zbrojnych

W drugim roku, Vladimir Pirozhkov dobrowolnie poszedł służyć. Według niego, to służył chłopaki wyglądał strasznie zaawansowany i cieszył się pewną sukces z dziewczynami.

Służył młodzieży w Royal Engineers w NRD. Jako artysta, jego specjalnego wiertła wiertło nie jest napięte. Czas był dość nudny, urzędnicy zabawiali się przez polowanie, postrelivaya gazeli z brzydkich karabinów. Na wniosek chcąc stać Pies zmienia swój projekt do obcych wzorów. Karabiny były urządzone, lakierowane i ostatecznie dano.

Jednak praktyka Pyrozhkov jako projektant w wojsku na broń nie została zakończona. W mieście, gdzie miał okazję służyć, było około pięciu tysięcy mężczyzn i kobiet nie ma. Raz to absolutnie przypadkowo wpadł w ręce magazynu Playboy. Mężczyzna postanowił właśnie przez wzgląd na doświadczenie wyciągnąć jedną z dziewcząt przedstawionych tam. Efektem wypadku przyszedł do oczu współpracownik, a on zapytał Władimir photo Kobieta wyciągnąć go w ten sam sposób. Portrety Pirozhkov Vladimir stanie zrobić tak w najbliższej przyszłości coraz więcej ludzi zaczęło pokrywać swoje wnioski i zdjęcia swoich ulubionych. Widząc popularność swojej działalności, facet zaczął brać za to pieniędzy, a w czasie powrotu do domu była ilość wystarczy kupić rodzice pralkę i dużo prezentów.

Praktyki w Szwajcarii – nie tylko śmiałe marzenie

Na czwartym roku młody projektant i jego przyjaciel Sergey Streltsov pojawiła się niewykonalne w tym momencie pomysł: napisać słynny list Luidzhi Kolani prośbą do przekazania swojego stażystę. Korzystanie z pomocy nauczyciela angielskiego i jakoś gręplowanej listu, młodzi ludzie mają do czynienia z problemem – adres niemieckiego projektanta do uzyskania było niemożliwe. Sam Władimir Pirozhkov mówi, że jego całe życie generalnie bardzo szczęśliwy. Na szczęście w tym czasie: wspomniany już Mark V. w roku prostu poszedł do konferencji w Genewie, znalazłem Colani i znaleźć jego adres. List został wysłany. Sześć miesięcy było cicho, ale w końcu nadeszła odpowiedź, w której studenci są zaproszeni do dwóch miesięcy. Kiedy pierwszy podniecenie minęło, zwykle bieganina zaczął z dokumentami, wszelkiego rodzaju pozwolenia, wizy, poza pierwszymi młodzi mężczyźni odmówili podróż do Szwajcarii, dlatego konieczne było obejść się do Ministerstwa Spraw Zagranicznych ZSRR i Ministerstwa Edukacji … Jednak sen powoli staje się rzeczywistością.

Nie dwa miesiące i dwa lata pracy z Colani

Gdy Vladimir i Siergiej przybył do Berna, gdzie znajdowało się studio Colani, nagle okazało się, że on po prostu zapomniał o nich. Nawet pisał projektant telegram nie jest przekonany: taki papier można łatwo sfałszowane. Chłopcy stał twardo na swoim, jednym z powodów, dla ich determinacji był prosty brak pieniędzy na podróż. W rezultacie, Colani zrezygnował placki z innym lewej do pracy w Europie, ale zamiast proponowanych dwóch miesięcy przebywał tam przez dwa lata.

Zaczęliśmy z pralek. Kilka tygodni później otrzymał „pracy w tej specjalności”: młodzież mogą uczestniczyć w tworzeniu nowego modelu samochodu sportowego.

Podczas swego czasu z Colani studenta przeprowadzane zlecenia firm takich jak Yves Saint Loran, Ferrari i Adidas i dostał niezapomnianych wrażeń. Jednocześnie Pirozhkov Vladimir postanowił o sobie, że radziecki „Ziguli” nie wróci do niczego.

Praca w Europie

Uderzył w Art Center College of Design, Vladimir czynienia z problemem utrzymania w samej Szwajcarii jest dość drogie, odpowiednio, trzeba znaleźć dobrze płatną pracę. Projektanci zaproponowali szukać sponsorów. Podążył za radą i niemal natychmiast odpowiedział Porshe i Citroen.

Pracował Vladimir Pirozhkov (projektant przemysłowy) z Citroena przez 1994. Jego pierwszym dziełem był restyling modelu Xantia X2.

Udokumentowana Pyrozhkov termin zostały opracowane przez niego C5 samochodu pojęcie C3 Lumiere C3 powietrza C6 Lignage C4 Volcane oraz odnowiony Xsara wnętrza.

W 2000 roku został awansowany do stopnia starszego projektanta w centrum projektowym Toyoty w Nicei, Vladimir Pirozhkov. Galeria jego prac w tym okresie całkiem przyzwoite. Brał udział w tworzeniu modeli Yaris, Corolla, Auris, Avensis, RAV4, IQ, a także samochodów koncepcyjnych MTRC i UUV.

powrót

W 2007 roku Władimir przyszedł do pracy w Rosji. On jest dosłownie w środku nocy telefon od recepcji Germana Grefa, ówczesny Minister Rozwoju Gospodarczego i Handlu, i został zaproszony na spotkanie w sprawie rozwoju wzornictwa przemysłowego w Rosji.

Na posiedzeniu w dniu 2 marca Pies Postanowiłem nie być rozwlekły, ale po prostu poprosił o zbadanie Gref Toyota Design Center w Nicei. Przybyła delegacja odwiedziła zamknięty dla zagranicznych laboratoriów, pracowni projektowej i wysłuchali prezentacji Vladimir. Po minister poprosił rozsądne pytanie: „Czy to możliwe, aby zorganizować coś podobnego w Rosji?” Vladimir postanowił spróbować, zwłaszcza, że wsparcie z góry wydawała się dobrą pomoc.

„Mały, ale bardzo zła firma”

W Moskwie, torty multiotraslevom rozpoczął pracę w centrum wzornictwa przemysłowego i innowacji „design ASTRAROSSA”. Zawierał on tylko dziesięć osób, niektóre, jak Vladimir, żyli długo za granicą. Ten „mały, ale bardzo zła firma” (w słowach projektanta) był bardzo, bardzo wydajny. Debiutujący z rozwojem stylu samolotu Superjet 100, firma zaczęła otrzymywać duże zamówienia na znacznie bardziej solidne sumy – łączne zarobki w ciągu kilku miesiącach pracy wyniósł 10 milionów dolarów.

„Projekt ASTRAROSSA” pracował z wielu rosyjskich spółek: przemysł stoczniowy, korporacji budowlanych samolot z Kamov Biuro Projektowania, podawane odnowiony sedan Wołga Siber, współpracował z „KAMAZ”, projektując przeprojektowane kabiny do samochodów ciężarowych. Wspólne projekty były i RSC „Energia”, niektóre z nich są jeszcze w fazie rozwoju – projektowania statków kosmicznych i 3D-transportem dostępne dla każdego.

Także dzięki wsparciu na podstawie nust Misa udało się stworzyć prototypów Engineering Center, w którym Władimir Pirozhkov obecnie pełni funkcję dyrektora.

Pirozhkov otrzymał zaszczyt szczególnego rodzaju: powierzono mu zarządzanie zespołem projektowym w celu opracowania przekaźniki pochodnię 2014 w Soczi igrzysk olimpijskich. Z panem powierzył misję jest obsługiwane doskonale, gładkie krzywe i kolory pochodni Odebrano bardzo umiejętnie.

Pirozhkov Vladimir – projektant, którego prace są obecnie duże zapotrzebowanie. Możemy powiedzieć z przekonaniem, że projekt jest około pół auta stojące w korkach w Moskwie, w tym czasie był zaprojektowany Pirozhkov. Jego talent jest niekwestionowana, ale wciąż są ludzie, którzy uważają, jego pomysły są zbyt naiwni i niemożliwe: 3D-komórkowych i sonda nie jest tak mocno zakorzenione w umysłach ludzi. Ale Władimir optymistycznie w przyszłość i wierzy, że czy warto inwestować w coś, więc niech to będzie coś wartościowego i całkowicie nowe.

Vladimir Pirozhkov: opinie o swoich pracach

Recenzje dzieł Vladimira Pirozhkov bardzo pozytywne: jego geniusz jako projektant przemysłowy jest niepodważalne. Niektóre z jego dzieł dramatycznie zmieniła wektor rozwoju wzornictwa jak i zagranicznego rosyjskiego przemysłu motoryzacyjnego. Teraz patrzę Pyrozhkov dążenie ku przyszłości, a większość z nich jest słusznie uważane za innowacyjne projekty.