864 Shares 2072 views

Oleg Panow – dawny członek „Dom-2”. Jego biografia i życie osobiste

Oleg Panow – Przystojny facet z atletyczną sylwetkę. Zasłynął poprzez udział w „Dom-2” i skandalicznej odejście od projektu. Chcą poznać szczegóły jego biografii i życiu osobistym? Jesteśmy gotowi dzielić się niezbędnych informacji.


biografia

Oleg Panow urodził się 16 września 1991 roku w Moskwie. On jest z wykształconej i zamożnej rodziny.

Nasz bohater od dzieciństwa wykazywał zamiłowanie do muzyki. Rodzice zauważyli. Nagrali syna do szkoły muzycznej. Oleg zajmuje się również – piłka nożna, tenis i lekkoatletyka.

Życia do projektu

W liceum Panow zainteresował się fitness i kulturystyki. Zaledwie kilka miesięcy był z kruchego nastolatek przekształcony mięśni sportowca. Oleg była cała armia fanów. Ale nie brał poważnie te dziewczyny.

Panow wkrótce oferowany model fitness pracy. Facet nie mógł przegapić tej szansy. On podpisał lukratywny kontrakt i wyjechał za granicę. Nasz bohater udał się do krajów takich jak Chiny, Korea, Egipt i tak dalej. Codziennie na swoich stronach w sieci społecznych przeprowadziły zdjęcia malowniczych miejscach.

"Dom-2"

13 sierpnia 2014, Oleg Panow przyszedł do słynnego projektu telewizyjnego. Wyraził współczucie dla blond Anna Kudimov. Dziewczyna lubiła także modne moskiewskiego. Ale ona nie miała czasu, aby budować relacje z nim. Miły facet zaloty Anna: zabrać ją do zoo, zaprosił do restauracji i darował kwiatów.

W „Dom-2” Panow przebywał tylko kilka tygodni. Ich historia miłosna z Kudimov fiaskiem. Pewnego dnia facet mówi o dobrowolnym wycofaniu się z projektu. Niektóre dziewczyny są bardzo zdenerwowany. Najbardziej doświadczony Anna Kudimov. Ona stworzyła związek miłosny z Olegiem. Ale pozostali dobrymi przyjaciółmi.

Oleg Panow: "Dom-2", witaj ponownie

W grudniu 2014 roku okazało się, o powieści Victoria Bernikova były członek projektu telewizyjnego. Odkryli Panow Olega. Facet wypełnione wiadomości miłosne kobieta, kwiaty wysyłane kurierem. W pewnym momencie, Vic zaprosił go do powrotu do „Dom-2”. Wiodącym dał zielone światło.

A sportowiec szarooki pojawił się na słynnym telestroyke. Był o wiele bardziej pewny siebie i bardziej zrelaksowany niż w swojej pierwszej parafii. Publiczność się oglądając jak Oleg i Victoria mają wbudowane relacji. Randki, kwiaty i prezenty – wszystko to miało miejsce być.

W pewnym momencie relacja facet i dziewczyna zaczęła się pogarszać. Kłótnie i sprzeczki między nimi rozgorzała codziennie. I wszystko skończyło się niepowodzeniem – Oleg Panow złamał nos Vick. Na taką straszną rzeczą dla człowieka został zdyskwalifikowany w tym samym dniu.