374 Shares 2163 views

Broke trymer benzyna? Naprawa swoje ręce to możliwe!

maszynka do paliw są całkowicie niezastąpione w likwidacji runa chwastów w ogrodzie, jak siano. Tak, jak dziadek „Litwinów”, ale również okazały się niezastąpione pomocników. Jest tylko jeden problem: nawet stary pluć po sezonie musiały zostać naprawione.


Co zrobić, w przypadku, gdy złamana benzyna trymer? Naprawy w centrum serwisowym – nie tania przyjemność. Czy istnieje szansa, by jakoś naprawić sytuację na własną rękę?

niemile widziane

Powszechnie wiadomo, że profilaktyka jest znacznie korzystniejsze traktowanie, dlatego nie zapomnij zadbać o narzędzia tak, że nie trzeba naprawiać. Przede wszystkim, co 15 minut pracy należy urządzenie przez co najmniej dziesięć minut odpoczynku. Ponadto, nie trzeba kosić trawę ponad to, co jest określone w instrukcji obsługi.

Jeśli profilaktyka nie pomaga

Co zrobić jeśli nadal złamał benzynową trymer? Naprawa swoje ręce – dobrym rozwiązaniem! Wstępie, że mówimy bardziej o awarii silnika jako złamany pręt można naprawić prawie każdy. W skrajnym przypadku możliwe jest po prostu rozwiązać jakiś autobus i zaciski.

zapłon

Tak więc, jeśli masz problemy z faktu, że narzędzie nie będzie uruchomić lub stragany natychmiast po rozpoczęciu pracy, należy najpierw zwrócić uwagę na stan układu zapłonowego. Próbować wykręcić świecę zapłonową i sprawdzić go. W przypadku, gdy urządzenie jest całkowicie suchy, chyba coś nie tak z mieszanki paliwowej karmienia.

Świeca mokra? Całkowicie „odrzucać” mieszanina benzyny oleju? Twoja maszynka do benzyny, naprawy, które staramy się opisać, ma problemy z regulacją gaźnika. To się często zdarza w przypadku, gdy starał się radzić sobie z zakładaniem laików. Jeśli nie masz doświadczenia, jest wysoce zalecane, aby skontaktować się z centrum serwisowym, ponieważ działania można również spalić cały system tłoka.

Jednak nie wszystko jest tak źle, jeśli łamiesz zasady rozruchu zimnego silnika, cały czas próbując przepompować mieszankę paliwową, może łatwo doprowadzić do zakidyvaniem.

Sytuacja jest inna gdy świeca jest pokryte grubą warstwą czarnej sadzy. W tym przypadku, benzyna trymer, naprawy, które opisujemy, został wystawiony na działanie mieszanki paliwa niskiej jakości. Może to ponownie w prawidłowej regulacji gaźnika, który dostarcza mieszanki paliwowej jest zbyt bogata. Wystarczy wymienić świece zapłonowe.

dopływ paliwa

Często brak paliwa do komory spalania ze względu na fakt, że w pojemniku zgromadzonego na brud, który po prostu trafia wąż. Odłączyć przewód paliwowy. Jeśli to nie spływa z paliwa winę zatkany filtr paliwa lub odpowietrznik. Te ostatnie mogą być oczyszczone przy użyciu igły, i pożądane jest, aby całkowicie zmienić raz pierwszy w ciągu trzech miesięcy.

Między innymi, naprawa nożyce benzynowych „Patriot” i często wymaga wymiany filtra powietrza. Zapchaniu, zwykle zapobiega tworzeniu bogatej mieszanki paliwa.

I znowu, często około winy jest zatkany osadami węglowymi tłumika. To musi być zdemontowany, zaczerwieniona z naftą lub spalić na palniku. Jest to szczególnie wykonywane przez tych, dla których naprawa nożyce benzynowych „Husqvarna” to codzienna praca.