885 Shares 1141 views

Syrop z lukrecji. Instrukcje użytkowania


Syrop lukrecji stosowane w chorobach związanych z zapaleniem górnych dróg oddechowych. Mianowany ten lek na zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc, któremu towarzyszy uczucie ból gardła, złe plwociny i wydrążonego kaszel.

Syrop z lukrecji, instrukcje użytkowania, które wprowadza nas do tego narzędzia jest pochodzenia naturalnego. Aktywny lek oparty na odnawialnych surowcach. Jest wykonana z korzenia lukrecji ziołowym. Syrop jest odprowadzany w postaci Guta brązowej cieczy. Lek ma specyficzny ostry zapach i słodki smak. Składniki tego leku, ekstrakty z lukrecji, alkohol etylowy (96%) i syrop cukrowy.

Zakład leczniczy, który stanowi podstawę leku zawiera w swojej strukturze gliceryny i kwasu lukrecjowego. Te składniki i określić działanie terapeutyczne wywierane przy użyciu syropu lukrecji. Ponadto, w korzeniu rośliny składa flawonoidów i ich związków, polisacharydy, olejków eterycznych i chalkony.

Syrop lukrecja, instrukcje użytkowania, które wprowadza nas do właściwości leku, przeciwzapalne i immunostymulujące, przeciwskurczowe i wykrztuśne i działania przeciwwirusowego. Powołany do tego narzędzia w przypadkach, gdy efekt jego użycia sposobem na pozbycie się istniejących patologii.

Syrop lukrecja, instrukcje użytkowania, co wskazuje na możliwość jego stosowania, wskazane do tchawicy, ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, a także w obecności niedodma czopów śluzowych. Zaleca aktywny lek na astmę oskrzelową i zapalenie błony śluzowej żołądka i choroby wrzodowej żołądka w remisji. Wykorzystywać syrop lukrecji kaszlu, zarówno na mokro jak i na sucho. Aktywność przeciwwirusową leku znajduje zastosowanie w zwalczaniu bakterii grzybiczych i gronkowcowe infekcje i innych patogennych mikroorganizmów.

Syrop z lukrecji, instrukcji, które należy przeczytać przed użyciem, ponieważ daje zalecenia dotyczące dawkowania leku, spożywany trzy razy dziennie. Przypisany jest lek do dorosłych łyżka deser w roztworze z stu gramów ochłodzonego przegotowanej wody. Dla dzieci zaleca się zmniejszyć dawkę. Do dwóch lat roztworu wieku wykonany z dwoma krople preparatu i deserów wody łyżki. Ograniczają szybkość stosowania leku przed ukończeniem dwunastu lat i po. W pierwszym przypadku zastosowanie leku zaleca się ekran połowę i jedną łyżeczkę dwieście pięćdziesiąt gramów wody. wstęp stawka powinna wynosić od siedmiu do dziesięciu dni.

Syrop z lukrecji, który to sposób zastosowania jest opisany szczegółowo w instrukcji należy stosować tylko po konsultacji ze specjalistą. niepożądane reakcje uboczne mogą wystąpić, gdy zalecane dawki są przekroczone. Należą obrzęk regionów peryferyjnych i hipokaliemii. Może wzrost ciśnienia z powodu awarii metabolizmu wodzie soli.

Zaleca stosowania leku w leczeniu ostrego indywidualnej wrażliwości na jej części. lukrecja syrop dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, pacjentów z astmą oskrzelową i cukrzycy wyłącznie z powodów medycznych, jeśli istnieje wizytę u lekarza. Lek nie jest stosowany w połączeniu z lekami, które mają wpływ na częstość akcji serca, a także powodując hipokaliemii.

W trakcie leczenia syropem lukrecji nie jest zalecany do pracy z systemami mechanicznymi, które niosą potencjalne zagrożenie, a także pożądane odmowę kontrolować różne typy pojazdów.