304 Shares 9012 views

Jaki jest układ strony? Tabelarycznych i blok układ: różnice

Proces tworzenia strony internetowej jest bardzo czasochłonne i wymaga specjalistycznej wiedzy programistycznej i znaczną ilość czasu. Narodziny dowolnym miejscu rozpoczyna się jego projektant układu rysunku, następnie gotowy układ jest przesyłany do układu. Proces ten musi być zdemontowany w sposób bardziej szczegółowy.


Odpowiedzieć na pytanie, co układ przyczyni się do niektórych terminów.

Witryna – zestaw uwięzi elektronicznych lub dokumentów należących do tego samego właściciela (osoba lub organizacja), umieszczone w sieci i zjednoczonej pod jednym adresem IP lub domeny.

Lęgowe – jest tworzenie swoich stron w edytorze tekstu, korzystając z Hypertext Markup Language.

Coder stron internetowych – dla profesjonalistów zajmujących się układ układ tekstu, grafiki i inne informacje na stronie dokumentu (strona miejscu).

HTML – Hypertext Markup Language podstawowe stron w Internecie. Rdzeń języka jest zestaw elementów osadzonych na obu stron znacznika (otwieranie i zamykanie), każdy element ma swoje własne atrybuty, które określają jego podstawowe właściwości. Atrybut jest zawsze określony w znaczniku otwierającym.

W kilku prostych słowach, koder wyzwaniem jest tłumaczyć wszystkie elementy stron witryny w języku dostępnym dla dowolnej przeglądarki internetowej. Jednocześnie wyświetlanych na stronie przeglądarki powinna być jak najbardziej zbliżona wyglądem do układu projektanta.

Co to jest układ strony przy użyciu tabel?

Każdy dokument, przetłumaczony na język HTML, to zestaw elementów specyficznych, zamkniętych w znacznikach. Jeszcze kilka lat temu większość składa się na stronach z tabelami. kod strony w tym samym czasie nabyć bardzo uciążliwe i trudne do odczytania. Trudno było dokonać żadnych zmian w trakcie dalszych prac na stronie. Ponadto przeglądarka widzi tabeli jako pojedynczy obiekt, więc wyświetlanie jego zawartości zaczyna się dopiero po pełnym załadowaniu go na komputerze. Jest to szczególnie zauważalne dla użytkowników prędkości internetu pozostawia wiele do życzenia. Obecnie tabelarycznych układ HTML jest używany bardzo rzadko. Mimo to, każdy programista powinien znać swoje fundamenty, na przykład, co najmniej, aby móc dokonywać żadnych korekt do kodu napisanego kilka lat wcześniej przez swojego poprzednika, pracuje nad rozwojem witryny.

Co to jest układ na stronie internetowej za pomocą bloków?

Blok układ witryny, za pomocą elementu div, ma swoje zalety i wady. Do jego głównych zalet należą:

  • Kod prostota, czytelność i zwartość;
  • okazją do realizacji najbardziej zaawansowanych rozwiązań projektanta;
  • Szybkie ładowanie stron na swojej stronie w przeglądarce.

Kod napisany przy użyciu bloków, łatwiejsze do edycji później, jest to wygodne, aby zmienić wygląd stron witryny. To eliminuje potrzebę korekty kodu HTML. Wszystkie zmiany dokonywane są w osobnym pliku CSS-tworzony.

W pełni zrozumieć koder, który jest układ strony za pomocą bloków, pozwala na znajomość i stosowanie technologii w pracach kaskadowych arkuszy stylów (CSS). CSS jest osobny język formalny używany do opisania wyglądu stron w witrynie. Zatem stworzenie ogólnych ram w języku strony HTML, koder zaczyna być zaangażowany w jego konstrukcji (definiowania tła strony, podając różne kolory jego elementów, rozmieszczenie figur, ich skalowanie, itd.) Za pomocą kaskadowych arkuszy stylów.

Być może z czasem będzie jeszcze więcej nowych i bardziej zwarty sposób do stron układu. W międzyczasie, koder, dostać pracę, wszędzie trzeba odpowiedzieć na pytanie, co układ strony za pomocą bloków i jakie są jego zalety.