479 Shares 2758 views

Tony Kitchen Restaurant

Wielu z nas myśli o tym, jak rozjaśnić dzień tygodnia wieczorem lub w weekend wycieczkę do restauracji. Jednak wśród wielu restauracji w stolicy, aby znaleźć naprawdę przytulną restaurację, która serwuje smaczne i pożywne jedzenie nie jest takie proste. Jeśli kochasz kuchni europejskiej, aw szczególności Włoch, następnie ten post ma być uhonorowany uwagę.

Więc restauracyjny Tony'ego Kuchnia z dużym wyborem potraw, znajduje się na Wyspie Wasilewskiego, i każdego dnia, aby zadowolić swoich klientów najlepsze i najsmaczniejsze żywności, który jest przygotowywany przez profesjonalnego kucharza. Zawsze jest miło powitać nowych gości, i przytulny i wyjątkowy pojęcie rodzin restauracja w stylu włoskim, pozytywny wpływ na wszystkich, którzy zdecydują się jeść w tym ustanowienia. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wieczór ze swoim partnerem, obiad z rodziną i dziećmi, lub po prostu miło spędzić czas ze znajomymi – zawsze możesz tu przyjść i mieć dobry czas w dwupiętrowym restauracja z letnim tarasem.

Jeśli chcesz spojrzeć na wnętrze restauracji, a następnie odwiedzić witrynę tonykitchen.com w Internecie, gdzie można zobaczyć zdjęcia i zobaczyć jak to wygląda od wewnątrz. Należy również dodać, że w każdy dzień roboczy od godziny 12.00 do 16.00 jest zniżka w wysokości 20% w menu głównym. Spróbuj i upewnij się, że w centrum miasta może być smaczne i niedrogie posiłek. W restauracji istnieje również możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu. Aby to zrobić, trzeba będzie zadzwonić na telefon 988 80 50 i zorganizować wszystkie szczegóły zamówienia. Następnie, jak najszybciej do klienta zostaną dostarczone do żywności, który jest jeszcze gorący.

Jeśli planujesz zorganizować ślub, uroczystość ważnego wydarzenia lub na noc dla dzieci, restauracja zapewni wszystko, czego potrzeba do wynajęcia miejsca dla ważnego i istotnego zdarzenia, niezależnie od przyczyny. Personel restauracji jest w pełni zgodny z menu zdarzeń klienta i chętnie biorą udział w jego realizacji.

Cóż, dla tych, którzy kochają ten sport, to warto zauważyć, że restauracja jest zawsze nadawanie najważniejsze wydarzenia sportowe, dla których duże telewizory panoramiczne zostały zainstalowane w osobnym pomieszczeniu. Przyjdź i chorują z rodziną lub przyjaciółmi i cieszyć się wspaniałą atmosferę restauracji. Dla tych, którzy kochają muzykę, możliwość słuchania muzyki na żywo, która jest wykonywana przez profesjonalnych śpiewaków specjalnie wybranych zarządzanie restauracją. W przypadku, gdy trzeba usunąć nagromadzony stres, nie mają zastosowania do sprawy i wykorzystać niepowtarzalną okazję zaśpiewać w restauracji karaoke. Dobre wakacje!