309 Shares 9625 views

pomysły mody pedicure

Nogi kobiet potrzebujących opieki i pięknie zaprojektowane uchwyty nie mniej, zwłaszcza w lecie, kiedy zamknięty but jest zastąpione przez otwarte sandały, buty i łupków. Dlatego świeże pomysły pedicure spadnie bardzo poręczny. W tym przypadku odnosi się do paznokci-master nie jest konieczne.


harmonia w całym

Najbardziej modne i popularne są pedicure pomysły, co oznacza pełną połączeniu z manicure. Oznacza to, że zarówno wykonano z tego samego wzoru. Najlepszą rzeczą do zrobienia w lakierze żelu lato pedicure lub żelu, jak to będzie trwało bardzo długo, a więc nie trzeba się martwić o częste PRZEMALOWANIE nagietki na nogi.

Jak zrobić

Pierwszy manicure z wybranym wzorem. Kiedy jest gotowy, można przystąpić do dekoracji i nóg. Pierwszy z nich to parze w kąpieli, usuwa się ze skórą warstwę zrogowaciały obcasie i podeszwie. Nadmiar włosy palcami lub wyciąć z nożyczki, pęsety lub tweeze lub golić. Zrogowaciałej warstwy skóry z gwoździem lepiej czystym za pomocą specjalnego urządzenia. Jeśli nie jest w zasięgu ręki, można użyć narzędzia do usuwania naskórka. Wolnej krawędzi paznokcia złożyć pilniczek. Płyty kolczaste odtłuszczone farby powlekającej na bazie lakieru żelu lub żelu. Jej na pewno do wyschnięcia lampę UV, ponieważ materiał w inny sposób, po prostu nie zasnąć. Następnie gwoździe są pokryte żelem koloru lub lakieru żelowej na jednej warstwie. Pożądane jest, aby podzielić wstępnie palcami wymazów nogi specjalny Separator lub bawełny. Gdy zabarwioną warstwę suszy, czynność powtarza się w celu uzyskania bardziej nasycony kolor. Ostatnim krokiem jest zapewnienie powłoki pedikiur najwyższej półki. wysycha ona również pod lampą UV. Żel Pedicure polskich trwa średnio około trzech do czterech tygodni, po których będzie trzeba dokonać korekty.

różnice

Pomiędzy żelu technologii powłok i lakierów żelu zawiera tylko jedną różnicę: usuwanie materiału. Reszta procedury wykonywania pedicure samo. Wyczyszczone lakier żel specjalnego płynu, w którym gwoździe moczy się przez okres określony w instrukcji. Ale wtedy trzeba złożyć w dół pilnik do paznokci żelem lub maszyny do pedicure. Niezależnie od tego nie jest zalecane, ponieważ istnieje ryzyko spowodowania obrażeń paznokci i skóry, które nie mają doświadczenia z tego narzędzia. Należy odnieść się do pana, który robił pedicure. Cena usuwania żelowe paznokcie stóp wyższe niż w podobnych postępowaniach na dłoniach, – około 800 rubli za pracę. Żel polskim można również usunąć siebie w domu, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wybrać środki.

Spot Design

Proste pomysły pedicure nie wymagają specjalnych technik ich wykonania. Jako przykład weźmy punkt konstrukcyjny. Aby uczynić go, trzeba tylko kropki. Jest to specjalny pędzel, który wygląda jak igły, ale z piłką na końcu. Na przykład, aby stworzyć taki pedicure, jak na zdjęciu powyżej, trzeba tylko kilka minut. Pierwsze paznokcie pomalowane lakierem wybrany kolor. Kiedy wyschnie, wykorzystujące KROPKI umieszcza chaotyczne palce punkt, w ogóle. Uzupełnienie projektu mogą być naklejki na dużym gwoździem. Efektem jest stylowy lato pedicure, których cena, nawiasem mówiąc, kabina jest bardzo dość duże – około 700 rubli.

projekt harping

Spot design – jest to najbardziej prosty i niedrogi wersja domu. I to może być opłacalna i zabawy, jeśli chcesz pokonać. Na przykład, tworząc wzór w postaci biedronka. Oprócz punktów, które będą musiały zwrócić głowy i oddzielające pasy owada za skrzydła. Narysować taki prosty pomysł pedicure może być wszędzie. Na przykład, można utworzyć na technologii spot bezpretensjonalne wzory, które z najczęstszych dżetów dekoracji będzie wyglądać modna i oryginalna.

wzory lakier

Mistrz pedicure często oferuje swoim klientom te opcje, gdzie już nadziewane rękę. Ale można wymyślić prostej konstrukcji, które tworzą własne nie jest trudne. Na przykład, jak przedstawiona powyżej. Wymagane wykonaj następujące materiały i narzędzia:

  • lakiery do paznokci trzy barwy (biała, czarna, Coral);
  • karbem wzornik do manicure francuski (lub domowej taśmy klejącej).

Pierwszy gwóźdź na palucha jest pokryta białą farbą. Cała reszta – koral. Lub naprzemiennie do woli. Gdy farba wyschnie całkowicie (można zanurzyć palce w wannie z zimną wodą, aby przyspieszyć proces), klejona Jagged matryce długie paznokcie. Czarna farba na przestrzeni. Gdy farba wyschnie, czyszczenia szablonów. Aby rozwiązać ten projekt, można pokryć gwoździ jasny lakier lub specjalny szczyt.

Jaki materiał jest lepiej wybrać?

Pomimo faktu, że polski żel pedicure trwa wystarczająco długo, i usunięto po prostu zrób to sam w domu problematyczne. Po pierwsze, nie każda dziewczyna ma wszystkie niezbędne materiały i narzędzia. Po drugie, musi istnieć przynajmniej minimalne doświadczenie z nimi. Ale pedicure lakier jest bardzo proste, ponieważ mogą one cieszyć się niemal wszystko. Żel jako narzędzie do projektowania nie jest zbyt dobry, bo to jest bardzo trudne do usunięcia. Zaleca się, aby odwiedzić pana. Ponadto, warto pamiętać, że pedicure – to nie tylko pokryte wybranych paznokci materialnych, ale także przetwarzane pięty i stopy. Pamiętaj, aby relaksującą kąpiel, masaż odżywczy i zastosować krem kojący. Napalona skóra się lepiej usunąć tylko specjalną tarką do stóp lub pumeksem.