370 Shares 7018 views

Film projekcyjny z rąk

Reklama jest ważna dla każdego przedsiębiorstwa. Wcześniej małe sklepy nie mogły sobie pozwolić na wyświetlanie go na szerokich ekranach monitorów. To dość kosztowne. Niedawno sprzedana zupełnie nowa zasada organizowania pokazów wideo. W tym celu stosuje się odwróconą folię projekcyjną. Jest w stanie nie tylko prawidłowo zorganizować reklamę, ale także efektywniej wykorzystywać przestrzeń kosmiczną. Z dowolnego okna można teraz zrobić ekran monitora. To zwróci uwagę kupujących. Zasada działania i działania tylnej folii projekcyjnej, a także technika jego autoportretu, wymaga bardziej szczegółowego rozważenia.

Technologia projekcji wstecznej

W promocji produktów istotny czynnik przyciąga uwagę przyszłych nabywców niestandardowymi metodami. Ekrany monitorów już nikogo nie zaskakują. Ale przezroczysta obudowa wyświetlacza lub okno, które wygląda jak ekran telewizyjny, czyni dziś przechodniów przez zatrzymanie lub spojrzeć na nowość technologii.

Odwrócona folia projekcyjna jest zainstalowana na przezroczystej szklanej obudowie o niemal dowolnym rozmiarze. Pozwala to również rozwiązać problem prawidłowej organizacji przestrzeni sklepu lub przedsiębiorstwa. Jeśli wyłączysz projektor, prezentacja z odwróconą folią projekcyjną stanie się przezroczysta, jak poprzednio.

Szerokie zastosowanie tej technologii spowodowane jest stosunkowo niskim kosztem systemu i możliwością zorganizowania wyświetlania reklam w dowolnym miejscu.

Celem stworzenia ekranu

Aby utworzyć projekt reklamowy i zainstalować go na przezroczystej powierzchni, należy dokładnie przeczytać urządzenie i zasadę działania takiej technologii.

System składa się z ekranu (pleksiglasu), projektora, folii i elementów mocujących. Montaż takiej konstrukcji ma wiele charakterystycznych zalet. Mają stosunkowo niski koszt, w porównaniu z panelami plazmowymi. Produkt ma szeroki kąt widzenia. Pozwala to zachować jednolitość obrazu, niezależnie od punktu widzenia.

Odpowiednio dobrą jasność i kontrast sprawiają, że reklamy są widoczne nawet w słoneczny dzień. Po usunięciu projekcja projekcji tylnej projekcji nie pozostawia śladów na spodzie. Jest nieszkodliwy dla zdrowia ludzi i dla środowiska. Produkt nie wymaga specjalnej troski.

Poprzez zainstalowanie takiego filmu reklamodawca nie może wątpić, że jego filmy nie pozostaną bez zwracania uwagi na kupujących. To dobra okazja, aby wyróżniać się światem promowania różnych marek.

Zakres stosowania

Przezroczysta odwrotna folia projekcyjna może być stosowana zarówno do reklamy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Jest to szczególnie korzystne, gdy nie ma możliwości instalowania monitorów ulicznych w celu rozpowszechniania informacji.

Jeśli chcesz, możesz dodać kontrolki wideo do formantów. Folie dotykowe lub optyczne są klejone od wewnątrz szkła. Zarządzanie informacjami na ekranie będzie możliwe nawet z boku ulicy. To będzie już interaktywna wizytówka. Kupujący będzie mógł wybrać interesujące go informacje.

Jeśli zostały zainstalowane elementy sterujące dotykiem, kupujący może przeglądać informacje o reklamach w poszukiwaniu najważniejszej kategorii dla niego. W obecności systemów optycznych klient będzie mógł obejrzeć reklamę i przerzucać ją gestami.

Rodzaje filmów

Odwrócona folia projekcyjna ma kilka odmian. Przezroczysty typ umożliwia pozostawienie poprzedniego widoku szkła podczas wyłączania projektora. Mają jednak niewielki kontrast. Projektor dla nich uzyskuje się początkowo jasno.

Folia biała charakteryzuje się większą jasnością. Ale jego kontrast jest raczej niski. Doskonale nadaje się do promowania reklamy w białych odcieniach.

Szary film ma dużą jasność i kontrast. Ale do zastosowań ulicznych wymagać będzie jaśniejszego projektora.

Ciemna szara folia jest najlepszym rozwiązaniem do projektowania ulic. Nawet w świetle dziennym stworzy obraz najbardziej żywy, kontrastujący.

Producenci

Do tej pory filmy z odwzorowaniem prezentowane na rynku podobnych produktów są produkowane przez Chiny, Koreę Południową, Amerykę i Japonię. Ich koszt jest znacznie różny, a ich jakość.

Naprawdę niezawodne, trwałe produkty nie są produkowane przez wielu producentów. Najbardziej wysokiej jakości, ale drogie są uznane produkty amerykańskie i japońskie. Nazwa tych marek brzmi jak 3M i Dilad Screen.

Kolejną wartością są produkty z Korei Południowej. Ich marki NTech ma dość dobrej jakości po dość przystępnej cenie.

Chińscy producenci nie stworzyli jeszcze wysokiej jakości produktów w tej dziedzinie. Dlatego lepiej jest odmówić takiego zakupu. Filmowa projekcja odwrotna (Chiny) jest tańsza niż produkty analogowe. Jednakże, zgodnie z opiniami konsumentów i ekspertów, jego długowieczność i charakterystyka działania pozostawiają wiele do życzenia.

Projektor

Ważne przy wyborze i instalacji folii jest wybór prawidłowego projektora. Technika ta musi mieć wiele cech, które mogą zapewnić normalną pracę systemu.

Projektor do folii projekcji tylnej musi odpowiadać warunkom eksploatacji jego właściciela. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rozdzielczość urządzenia. Najbardziej optymalnym dzisiaj jest XGA (1024×768).

Następnie należy oszacować poziom jasności. Konieczne jest pozostawienie rezerwy tego wskaźnika, ponieważ promienie przechodzące przez ekran tracą intensywność. Dlatego projektor musi mieć dodatkową funkcję korekcji nasycenia.

Istnieją urządzenia, które zapewniają również korektę zniekształcenia obrazu w pionie, a także funkcję obracania obrazu. Więc jeśli to konieczne, nie musisz obracać urządzenia.

Sam instaluj film

Odwrócona folia projekcyjna jest ustalana ręcznie zgodnie z następującym schematem. Podłoże musi być czyszczone ze wszystkich rodzajów zanieczyszczeń. W przeciwnym razie będą miały niekorzystny wpływ na jakość występu.

Powierzchnia szkła zwilża się wodą. Następnie wkleja się film na bazę. Jest wypoziomowany specjalnym wałkiem. Po zakończeniu pracy pod filmem nie powinno się pęcherzyków wody lub powietrza.

Następnie ekran ma prawidłowy kształt i obraz jest wyświetlany od wewnątrz.

Wyniki stosowania

Badania rynku wykazały, że wykorzystanie folii projekcyjnej przyciąga 27% potencjalnych nabywców. Zatrzymali się i spojrzeli na ekran. Od 16 do 30% ankietowanych osób udało się do sklepu po obejrzeniu takich reklam.

To znowu potwierdza, jak silny jest sposób reklamy, w jaki sposób może wpływać na ludzi. Wyniki badań marketingowych potwierdzają, że film poradził sobie bardzo skutecznie z zadaniem przed nim.

Po zapoznaniu się z takim medium informacji jako filmu odwrotnej projekcji można dojść do wniosku, że jest to nowa, oryginalna i skuteczna technologia. Każdy przedsiębiorca, który chce zwiększyć liczbę sprzedaży, powinien wziąć tę technologię do użytku.