762 Shares 4649 views

Dom modlitwy błogosławieństwem. Jak święty pray że rodzina żyli w pokoju i harmonii?

Często życie ludzkie jest w porównaniu z paski zebry. Dobrym rozwiązaniem – to osiągnąć białą opaskę i iść, ale coraz częściej zdarza się, że życie rzuca na boki, i prędzej czy później ta osoba jest „na ogonie lub pod nią.” Bez względu na to, jak trudne miałem, wszystko można przezwyciężyć, jeśli nie ma wsparcia dla rodziny. Ale nawet jeśli to nie sumują się, ostatnia twierdza każdego człowieka – jest jego własny dom. Tak źle, jak każdy w miejscu pracy oraz z przyjaciółmi, co najważniejsze, do domu był spokój i ciszę, która panowała w rodzinie wzajemnego zrozumienia i szacunku, dorosnąć zdrowe i szczęśliwe dzieci.

Gdy nie ma zasilania na własną rękę, aby poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami luzem, jedynym ratunkiem wydaje się wiary i modlitwy w domu błogosławieństwa. , Musisz wiedzieć, z kim się skontaktować, aby zamówienie zostało szybko odpowiedział. Poniżej znajdują się imiona świętych, w których moc, aby pomóc pojawiają się problemy rodzinne.

Kto i jak się modlić?

Mało kto wątpi w moc słowa i fakt, że jest to istotne. A jeśli siła pomnożona przez wiarę, więc skonsultować się z coraz słowo obecnie do prawej świętego, to możesz być pewien, że będzie słychać.

Do domu nie było skandalu

Jednym z najlepszych jest uważany modlitwa pobłogosławić dom, wskazując na św Paraskewy. Urodziła się w 3. wieku, w jakim jest teraz Grecja w bardzo przyzwoity i bogoposlushnoy rodziny, więc do niej i nazywa Paraskewy, co przetłumaczone znaczy „piątek”. Dziewczynka dorastała pobożny, a na jej cześć był dniem męki Chrystusa. W jeszcze dość młodym wieku, dała do celibatu, postanowił poświęcić swoje życie dla wielkiego celu: aby nieść Chrystusa wiary dusze pogan, i za który później zapłacił życiem. Złapali ją i złożył ofiarę pogańskiego bożka w zamian za ich własne wyzwolenie, ale odmówiła. Jej przywiązany do drzewa, długo nękanego przez paznokcie, a następnie ścięty. Prawosławni wierzą ikonę z wizerunkiem męczennika Paraskewy w stanie chronić dom od skandali rodzinnych i kontrowersji.

Dlatego w modlitwie Kościoła, aby zachować dom i świata jest ją przeczytać przed jej ikony z pre zapalił świecę. Modlitwa jest zwykle poprosił, aby chronić rodzinę, wyślij boskie błogosławieństwo i łaskę dla przyjaciół i krewnych, a także przyczyniać się do właściwego stylu życia bogobojnego.

Modlitwa: błogosławieństwo domu i rodziny mieszkających w nim

Aby zachować ciepłe relacje w rodzinie, to zaleca się, aby ich modlitwy do św Matrona Moskwy. Ona jest patronką sierot i sierocińcach, wczuwa ze wszystkimi dziećmi, martwić się o nich, więc jest często proszony o pomoc przynieść je prawidłowo.

Oprócz Matrona Moskwie wysłał swoje modlitwy do ludzi, którzy chcą znaleźć pracę, nabywać własne mieszkania. Niezamężne dziewczęta prosząc ją wysłać do błogosławić młodej przyszłego małżeństwa, a rodzice – aby pomóc znaleźć wspólną płaszczyznę w praktykach wychowawczych.

Jeśli rodzina rozpada się z powodu braku współpracy dachu nad głową, a następnie zapisać jednostkę społeczeństwa, powinien być poproszony o tym Matrona. Zanim zaczniesz czytać modlitwę pobłogosławić dom, na zewnątrz drzwi do jego zrozumienia wprowadzone, trzeba zrobić mały datek: karmić bezdomny, zwierzę lub ptaka czarny chleb, herbatniki, rodzynki, orzechy, krakersy, miód, mąkę czy cukier. Jest również możliwe, zanim ikona Matrona (czy to w domu czy w kościele), umieścić kilka goździków, chryzantem i bzu.

Patronami modlitwy szczęśliwa rodzina

Trójcy, który obejmuje Abibus Edessy, patrona szczęśliwych rodzin, zapewniając długie i dostatnie małżeństwo, spokój i harmonię między małżonkami. GURY, Samon i głosił chrześcijaństwo w mieście Edessy, ale, niestety, w czasach pogańskich. Złapali za to, zaproponował, aby zmienić przekonania, a po odmowie strasznie nad nimi szydzili i zabił je przez odcięcie głowy.

Wiele lat minęło, a w tym mieście nie był chrześcijaninem diakona-Aviv. Wkrótce cesarz podpisał dokument, który został zamówiony diakon złapać i spalić. Aviv nawet nie starają się ukryć, obawiając się, że ponieważ może to mieć wpływ na niewinnych ludzi, z modlitwą na ustach, udał się do własnej realizacji. Jeśli uważasz, że słowa świadków, jego ciało, które później wyszedł z popiołów, to nie było dotykane przez ogień.

Modlitwa pobłogosławić dom, adresowane do tego potężnego świętego, daj spokój, cisza i spokój dla wszystkich członków gospodarstwa domowego.

Modlitwa skhiarhimandrita Vitali

Vitali N. Sidorenko (1928-1992), znany lepiej jako Schema-archimandryty Vitali, przyniosła wielkie starszych Glinsky pustyni. Podczas swego życia odwiedził, a nowicjusz, obcy i święty głupiec i mnich z pustyni. Ostatnie lata swojego życia w Kościele Aleksandra Nevskogo, znajduje się w Gruzji. On wyróżnia się od reszty duchowieństwa swego specjalnego posłuszeństwa i pokory. Wiedział, jak leczyć chorobę psychiczną człowieka, miał do czynienia z demonicznej. On nigdy nie dał się: otmalival Pana najbardziej zagubionych dusz, prosząc Wszechmogącego im wybaczyć.

Przez ostatnie 23 lat swego życia spędził w Tbilisi. Umiera, Schema-archimandryta Witalij opuścił swój rękopis mojej matce, która była ponad ćwierć wieku, jego duchowym synem. Wśród innych nagrań była modlitwa – talizman dla domu. Ta modlitwa wiernych recytowane w kółko wiele razy dziennie, podczas gdy ich dom został zbombardowany, wytrącone przeszukane. W domu mojej matki przyszedł do ludzi w schronie, modlić. Przez cały walk na Kaukazie, a dom był w połowie z nich, nie był ranny, a wszystko wokół zostało zniszczone i spalone.

Ponieważ uważa się, że modlitwa pobłogosławić dom starszego Vitali ma wielką moc i zdolność do ochrony domu z pożarów, grabieży i innych uszkodzeń.

świecki Board

Według mądrości ludowej, „Zaufaj Bogu, ale także tych, którzy sami sobie pomagają”, nie powinny polegać jedynie na mocy modlitwy i obwiniać Wszechmogący, jeśli cud się nie stało. Przede wszystkim, każdy członek rodziny powinien dołożyć wszelkich starań, aby pomóc w zachowaniu samego ogniska rodzinnego i ciepłych stosunków rodzinnych. Bóg, widząc swoje wysiłki, należy zrobić wszystko, że nie były daremne.