629 Shares 7955 views

Alpaca Farm: napęd i oferuje nowe miejsce

Małe gospodarstwa teraz starają się hodować zwierząt egzotycznych. Daje to dodatkowe pieniądze na wycieczki turystów. Na przedmieściach jest takie gospodarstwo. Alpaki hodowane są tam od kilku lat. Zwierzęta są już zadowoleni właścicieli i gości nowej generacji. Dzieci alpaki są bardzo przyjazne i grywalna z gośćmi.


Gdzie importowane zwierzęta?

Młodzi ludzie odwiedzający Stany Zjednoczone na farmach i widząc niezwykłe wielbłądy, zainteresowanym w kwestii ich hodowli. Postanowili rozpocząć hodowlę alpak na swojej farmie. Ten biznes może być bardzo dochodowe na podstawie właściwego zarządzania.

zwierzęta te pochodzą z Ameryki Północnej. Nie żyją w górach. Alpaki przystosowany do zmian temperatury i równie dobrze toleruje ciepło i zimno. Dlatego ruch zwierząt w naszym klimacie nie jest szkodliwe.

Alpaki są rodziną wielbłąda. Są mniejsze i nie mają garby. Żyć komfortowo urządzone gospodarstwo jest odpowiedni. Alpaki nie może żyć sam, oni koniecznie firmę. Dlatego w gospodarstwie zamieszkany przez kilku członków gatunku.

wydajność zwierząt

Oni przekonują dumny i aktywności. Pomimo faktu, że można je łatwo karmić z ręki, dać sobie Zwierzęta domowe nie są dozwolone. W alpaki zębów są tylko w dolnej szczęki, więc nie może gryźć. Ale jeśli niezadowolenia lub agresji, zwierzęta te są doskonale plucie sprawcy.

Alpaki są hodowane na fermach dla wełny. Ona jest bardzo ciepły i nie chłonie wilgoci. Zwierzęta w tym rodzaju nie pocić, a zatem nie mają nieprzyjemny zapach, więc ciąg wełny są bardzo cenne i popytu na rynku.

O terminowe podstrizhke dbać farmę. Alpaki w maju każdego roku są poddawane dużym ścinających specjalnych samochodów elektrycznych.

Gdzie jest gospodarstwo

Hodowla zwierząt zaczęła się w 2012 roku. Wszyscy wiedzieli, że jest to alpaki farmy w Chimki. Tu przyszedł grupę turystów z całego regionu. Często odbywają się duże wycieczki dla uczniów na wakacjach.

Alpaca Farm w Kurkino był ulubionym miejscem dla dzieci i dorosłych. Ale pilnie panujące nieprzyjemne okoliczności redystrybucji właścicieli gruntów musiała znaleźć nowego siedliska dla swoich ulubieńców. W kwietniu 2017 roku, kiedy porusza jeden zginął alpaki. Farm się na przedmieściach i lewo, tylko przeniósł się do dzielnicy Dmitrow.

Teraz, nowy dom dla zwierząt była wieś Pohodkino. W krótkim czasie z pomocą wolontariuszy i zwykłych ludzi, nowych domów i pomieszczeń dla zwierząt zostały zbudowane. W gospodarstwie zbudowano wysokie płoty, aby chronić zwierzęta przed atakiem bezpańskich psów.

Wycieczki z farmy

Hodowcy alpaki są bardzo lubi swoich ulubieńców i oni stworzyli komfortowe środowisko. Na nowym miejscu próbowali utrzymać atmosferę, która miała Alpaca Farm w Kurkino.

Animal zbudowany dużych obudów z drewnianym ogrodzeniem na spacery. Dobrze wyposażone małe domy, gdzie alpaki może ukryć przed ciepłem lub zimnem. Zwierzęta te są rzadko i przeważnie są na ulicy.

Turyści mogą zwiedzać podczas zwierząt pasz z ręcznie krojone warzywa, i komunikować się z nimi. Wprowadź obudowy pozwalają gościom. Alpaca – zwierzęta agresywne i szkody dla ludzi nie przyniesie.

Które mogą być nadal widoczne w gospodarstwie

Właściciele hodować kilka gatunków królików. Znajdują się one w komórkach w sądzie i mogą być również wykorzystane. Ta komunikacja jest bardzo jak małe dzieci. Te wycieczki pokazać, jak radzić sobie sierść zwierząt. Można również zobaczyć, jak obrócił przędzę, a do oceny podobnych rzeczy z tej przędzy.

Guest Farm podczas wizyty podlewane pyszną herbatę ziołową z niezwykłych deserów. Trasa została zaprojektowana przez jedną godzinę. Zwiedzający mogą marudzić i rozmawiać z alpaki dłużej. Farm Alpaki w Chimki zawsze mile widziane nowych gości.

Tu może być fotografowane ze zwierzętami. Zadaniem turysty jest „haczyk” alpaki obok niej, więc ona dostała się do klatki. Oni nie lubią bliski kontakt, ale nastrój jeszcze gotowy do gry z gośćmi.

Opinie użytkowników

Rosyjski alpaki mają śmieszną wygląd, a turyści często nie mogą pomóc, ale uśmiechnąć. Zwierzęta dodatni ładunek przez długi czas, wszyscy odwiedzający gospodarstwie, niezależnie od wieku.

Goście pamiętać, że terytorium jest kolejność, właściciele witają każdą grupę z humoru i dobrej woli. Turyści naprawdę nie lubią pracę w gospodarstwie. Goście są akceptowane tylko w weekendy i święta. Na trasie trzeba zgodzić się z góry na telefon. Wszystkie pokoje znajdują się na oficjalnej stronie internetowej gospodarstwa.

Dorosłych turyści muszą płacić za wstęp w wysokości 500 rubli. Bilet dla dzieci (do lat 7) będzie kosztować 100 rubli. Ceny mogą ulec zmianie na podstawie wzrostu cen pasz i konserwacji sprzętu. Przy wejściu goście otrzymują pakiety plasterkami jabłka i marchew. Przyniósł jedzenie do karmienia zwierząt jest zabronione.

Turyści nieco zdenerwowany, że gospodarstwo zostało przeniesione. Alpaca konsystencji, a to stres może zaszkodzić ich zdrowiu. Ale patronami są bardziej prawdopodobne, aby przyjść tutaj, aby pomóc wyposażyć nowe miejsce.

Właściciele wszystkich fal spokojnych i poinformował, że nowa farma będzie bardziej przestronne, a goście, jak poprzednio, będzie mógł przyjść rozmawiać ze zwierzętami. Aby odwiedzić farmę, należy zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie, a do negocjacji z właścicielami. Tworzą grupę 6-10 osób. Zwiedzający mogą zamieszczać komentarze o dniu i czasie, a gospodarze postara się uruchomić aplikację.

802 shares 3531 views
523 shares 8186 views