347 Shares 5920 views

Krótka historia i aktorzy zaangażowani. "Talisman of Love" – opowieść o "Kopciuszek" z końca XIX wieku,

Okaże się trochę serialu telewizyjnego, w którym praktycznie wszystkich znanych aktorów rosyjskich zostały zebrane. „Talizman Miłości” zgromadziła młodych i starych gwiazdę ekranu. Ale czy każdy dobry obsada filmu jest warte zobaczenia?


Podmioty zaangażowane. „Talizman Miłości”: krótka historia

„Talisman of Love” został wydany w 2005 roku, zaraz po zakończeniu telenoweli „Słabe Nastia”. Projekty te są bardzo podobne w formie, ale uczestniczą w nich różne podmioty.

„Talisman of Love” – to opowieść o biednej służącej dziewczyna Lisa, który znalazł schronienie w domu bogatego ziemianina. Ale znajomość z rodziną Uvarov przyniósł dziewczynie Samodzielne nieszczęść.

Ta historia melodramatyczne, że zgodnie z historii, ustawionym pod koniec XIX wieku, scenarzyści wymyślili Stanislav Libin ( „stałego pobytu”) oraz Valentina Shevyakhova ( „Sklifosovsky 4”). W fotelu reżysera odwiedził osiem osób, nie został jeszcze nakręcony materiał dla serii 60.

Nadzorował studio projektu „AMEDIA” i Sony Pictures. Seria na antenie kanału telewizyjnego „STS”.

Tatiana Arntgolts jako Lisa

Arntgolts dawna gwiazda serialu. Ona natychmiast przenoszone z jednego projektu do drugiego, grając silnych poglądach znaków, kobiety, nad którym wszyscy zastraszany.

„Talizman Miłości” nie zadebiutuje dla młodej aktorki. Karierę rozpoczęła w późnych latach 90-tych w serialu „Simple Truth”. Później Tatiana Arntgolts wraz ze swoją siostrą bliźniaczką grał główną rolę w detektywa, „Dlaczego masz alibi?” I pojawił się także w serialu „Knights of the Sea Star”, „Honeymoon”, „Obsession” i „Ostatni weekend.”

W „Talizman Miłości” dostał rolę młodej dziewczyny Elizavety Koltsovoy, który uciekł z domu, tak aby nie cierpieć bicie i upokorzenia. Lizonka schronił się w domu zamożnego ziemianina Gabriel Uvarova, została zabrana do domu służąca do pracy. Z biegiem czasu, ona przygotowuje się do serwisu i jego brata. Jednak problemy z tym Koltsov nie stają się mniejsze, to zakochuje się syn-złoczyńca magisterskiej, niesłusznie oskarżony o kradzież – słowem, biedny Kopciuszek rolkach w jednym kłopoty po drugim. I oczywiście, w końcowej Lisa rozwiązuje wszystkich problemów, jest szczęśliwy i znajdzie szlachetnego męża.

Nikolai Chindyaykin jak Gabriel Uvarova

Nikolai Chindyaykin ukończył wydział reżyserski GITIS. Jego kariera rozpoczęła się ekran aktor w 1990 roku w filmie „The Sea Wolfa” Igor Apasyan. W 2000 roku grał Chindyaykin i policyjnych i wojskowych, a nawet władze przestępczych, takich jak w „Kamenka”. Aktor świeci w wielu wartościowego projektu: w „Imperium jest atakowany”, grał z Igorem Livanovym i Konstantin Chabienski, w „Maroseika” – z Dmitriem Haratyanom i Aleksandrom Baluevym, w „Marsz Turecki” – Alexander Domogarovym i Vladimirom Ilinym. Również w filmografii artysty pojawiają się projekty "Truckers", "Moskwa Okna", "Antikiller" i "Children of the Arbat".

W serii Talizman Miłości „Nicholas dostał rolę bogatego biznesmena i ojca licznej rodziny Uvarova. On jest dobry do Lisa, ale zbyt pochłonięty opieką i nie ma pojęcia, jakiego rodzaju rzeczy dzieją się w jego własnym domu. żona Gabriela Uvarova grał Evgenia Simonova i córki – Lubow Tołkalina i Maria Kozlova.

Biorąc pod uwagę to, co uczestnicy projektu „Talizman Miłości” musiał użyć specjalnego sukces z publicznością zebrano. Jednak oglądalność filmu nie jest bardzo wysoka: strona IMDb – zaledwie 5,6 pkt, a kinopoisk – 5,3.

Yevgenia Simonova jako żona Uvarova

Młoda publiczność może nie wiedzieć, Jewgienij Simonov. Ale aktorka była bardzo popularna w ZSRR. Ze względu na jego miniaturyzacji i elegancji, ona często otrzymała rolę księżniczki, bezbronne i bezbronnych kobiet.

Szymon urodził się w intelektualnej rodziny akademika. W związku z tym rodzice próbowali dać córce szerokie wykształcenie: lekcje w klasie choreografia i szkołę muzyczną. W końcu zdecydowała się zostać aktorką i wszedł do Szkoły Shchukin.

„Tylko starcy iść walczyć,” Simon zadebiutował w legendarnym filmie. Dostała rolę kobiecego nawigatora Masha, który zginął tragicznie w końcowym obrazie.

Następnie Eugene grał komedia ofiarny Katya Snegirev za „Atos” Leonid Kuravlev rolach głównych. Kate cierpliwie cały razgildyaya sztuczki ślusarz i próbował zrobić z niego porządny człowiek.

Ale najbardziej pamiętnych artysta widza rola księżniczka w bajce Mark Zacharow „zwykły cud”. Simonova bohaterka zakochała się w zaczarowanym bohatera Aleksandra Abdulova, a jej uczucia pomógł zniszczyć klątwę.

Teraz Evgenia Simonova usunięte coraz więcej w serii. W filmie „Talisman of Love”, to pojawia się na obrazie Matki rodziny Uvarov.

Luba Tolkalina jako najstarsza córka Uwarow

Lubow Tołkalina raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 1996 roku, grając niewielką rolę w komedii „Cafe” Strawberry „” Następnie aktorka specjalizuje się głównie w filmach telewizyjnych. Często zdarza się, że wystartował w swoich strumieniach mąż – reżyser Andriej Konczałowski.

Lubow Tołkalina udział w takich znanych projektów takich jak „Marsz Turecki”, „Antikiller”, „Evlampiya Romanov” i „Escape”.

W serii Talizman Miłości „zagrała najstarsza córka Gabriela bitchy Uvarova, który prowadził rozwiązłe życie i wszystkie intrygi.

Inne role wykonawców

Także w filmie telewizyjnym „Talizman Miłości” zagrała Daniił Strachow, grając dziedziczny przygód i Swietłana Chodczenkowa – w nietypowej roli jasnowidzem. Anatolij Bieły pojawił się przed publicznością w postaci sługi najstarszy syn Uvarova i opiekuna Lisa. Gregory Antsipenka grał większość tego bandyty.