779 Shares 9287 views

Najlepszym zawodnikiem w światowej SU-27: historia, ciekawostki

Wysoce profesjonalny zespół pisarzy, inżynierów, artystów i historyków – to studio „Skrzydła Rosji”, stworzył dziesiątki dokumentalny kronikę historii lotnictwa. Szczególne miejsce w jej filmografii zajmuje miniserial o Su-27, o którym mowa w art.

Krótki studio

Za datę powstania pracowni jest 1984. Jest to spowodowane utworzeniem paszowego dział wideo „Burana” – unikalny projekt ery sowieckiej. C. Operator Julia Zhadovskaya strzela z kokpitu lądowania ITAC MIG-25 samolot myśliwski, dzięki czemu materiał prawdziwie profesjonalny.

Następnie videostudiya gotowania pokazów i filmów na rosyjskich uniwersytetach „” Kanały TV „Rosja” (RTR), ort. Tylko na kanale telewizyjnym „Kultura” na okres czterech lat, przygotowano 100 serial telewizyjny „World of Aviation”. Od 2005 roku grupa zaangażowała się w pokryciu z parady na Placu Czerwonym. „Star” współpracuje z kanałem ostatnio studio.

Było to na jego prośbę w 2010 roku, został przygotowany cykl dokumentalny „najlepszym zawodnikiem na świecie”, który jest jednym z najbardziej prawdomównych opowieści o przesłanek, a zwłaszcza powstania myśliwców czwartej generacji, ich specyfikacji i innowacji wprowadzonych przez projektantów.

Historia bojownika

Sekcja samolotów bojowych do miejsca przeznaczenia nastąpiło w pierwszej wojnie światowej. Flagowy samolot, prowadząc walkę z siłą grawitacji, stają się wojownikami. Tworzenie bardziej wyrafinowane samolotów, projektanci cały czas musiał poświęcić coś: prędkość do manewrowania, zasięg lotu na korzyść ładowności.

Po drugie tłokowe silniki świata zostały wyczerpane, zostały one zastąpione przez silniki odrzutowe. Monoplan z skośne skrzydła w latach 50. wybuchła prędkość dźwięku, doskonale rozwiązywaniu problemów walki na dystansie powietrzu powietrze-. Wojna w Wietnamie wykazały, że poświęcił prędkość zwrotność potrzebne do walki wręcz, co pozwala na „unik” pociski wroga.

serial dokumentalny podkreśla problem narodzin nowego samolotu w ostrej konkurencji między ZSRR a Stanami Zjednoczonymi, który wygrał pierwszy etap Amerykanów rozpoczęła rozwój kompleksu wielofunkcyjnego walki na niebie znajduje się już w latach 60. (F-15).

Zadanie przed rosyjski deweloper została sformułowana w 1971 roku, a projekt proponowanego biura Pavel Sukhoi. Osobliwością ich idei stała się radykalnie nowa konstrukcja samolotu ze spiczastym nosem, gdzie siła podnosząca jest odpowiedzialny nie tylko skrzydła, ale reszta kadłuba, tworząc efekt napływu. Na wiosnę 1977 roku, doświadczony pilot samolot poleciał Iljuszyn. Można argumentować, że jest najlepszym zawodnikiem na świecie, urodził się w tym dniu – Su-27.

Walka o przywództwo

Pilot podniesione do nieba ponad sto samolotów, ale po raz pierwszy przyznał, że spotkał się z samochodu mądrzejszy pilota. Oprócz aerodynamicznych innowacji zostały zebrane wszystkie najlepsze w niej niż w tym czasie posiadał samolotów bojowych: silnik utopił AL-31F wyższy niż ciężar samolotu, system sterowania elektrycznego nie wymaga wysiłku fizycznego, System tankowania lotu pozwala zwiększyć zasięg lotu, radar wykryje cel na odległość 100 km.

Ale najważniejsze – to niezrównana zwrotność, mówiąc, że stworzenie najlepszego zawodnika na świecie. SU-27 był gotowy do masowej produkcji, gdy stało się jasne, że jego cechy nie przekraczają parametry amerykańskiego F-15.

Simonow, były na czas Chief Designer, zaczął łamać schemat płaszczyzny etapie inicjowania procesu produkcyjnego. Gigantyczna praca w celu zmniejszenia oporu aerodynamicznego zostało zrobione do stycznia 1978: różnie ustawionych jednostek silnikowych, zmienił uk, zmieniony projekt podwozia.

Wszystko to pozwoliło w 1986 roku, aby zainstalować więcej niż trzy tuziny światowe rekordy w wewnętrznej konfrontacji z amerykańskiego myśliwca wykazać swoją wyższość w niebie.

serial dokumentalny z czterech niezależnych filmów dowodzi zaletą samolotu krajowym, wszedł do służby w 1985 roku.

ciekawostki

  • Podczas lotów testowych SU-27, zabijając kilku pilotów testowych. Wśród nich, Aleksander Komarow Jewgienij Sołowjow – najlepszy w swoim fachu.
  • Na podstawie Su-27 stworzony kilka modyfikacji, w tym lotniskowiec oparte.
  • Resettable masa bombowiec Su-30 – 8 ton, co jest bezprecedensowym postać. Jest to najlepszy fighter na świecie. Su-27 posiada unikalny potencjał dla dalszego rozwoju i modernizacji.
  • "Falcons Rosji", "Swifts", "Russian Knights" wykonywania akrobacji na Su-27.
  • Interceptor Su-30 można przypisać do 4+ myśliwców generacji. Pierwszy samochód o wyjątkowym urządzeń radarowych już pojawił się wśród żołnierzy.

Aby utrzymać przemysł lotniczy w trudnych latach 90-tych, stan postanowił sprzedać za granicą najlepszym zawodnikiem na świecie. SU-27 jest dostępny na chińskich broni, Indiach i innych krajach. Co najważniejsze, nowoczesna broń – broń odstraszania, nie uczestniczy w najważniejszych walk zbrojnych we współczesnym świecie.