851 Shares 9608 views

„Londa” (barwnik włosów) paleta kolorów, funkcje aplikacji, zaleceń i opinii

„Londa Profesjonalne” – kolor włosów, paleta , która już dawno przekroczyła sto, zapewnia najlepszą kolorystykę nawet na własną rękę, bez uciekania się do salonów kosmetycznych. Produkt posiada wiele zalet i jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.


Konsystencja farby nadaje się do powlekania i kremowej konsystencji nie kroplowego i zapewni środki do drenażu podczas aplikacji.

„Londa” – do farbowania włosów, w stanie nie tylko 100% farby na siwe włosy i kolor naturalny korygować wady, ale nadaje się również do eksperymentów.

Korzystanie z domu

1. Farba delikatnie wycisnąć rurkę do pojemnika (niemetalowe). Dodaj deweloper i mieszać, aż będzie gładkie.

2. Emulsja jest stosowana na suche włosy niemytego specjalne szczotki. Po pierwsze, zamalować korzeni, a więc konieczne jest, aby obserwować jakość ich leczenia. Równomierne rozprowadzenie emulsji w końcu trzeba przeczesać włosy grzebieniem z kilkoma zębami.

3. odczekać co najmniej pół godziny.

4. barwnik do włosów „Londa Profesjonalne” stosuje się do barwienia regenerować korzenie, po czym po raz pierwszy stosuje się odpowiednio do tej części włosów, a po 20 minutach całą długość.

5. Po zakończeniu barwienia włosów i umyć kilka minut umieścić balsam i przemyć ponownie.

farbowania włosów „Londa zawodowe”. Opinie kupujących

Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z produktów tej marki, to znak wysokiej jakości. Po barwieniu kolor nie wypłukuje się, co oznacza, że włosy trwale zachować powstałego odcień.

Profesjonalne styliści i fryzjerzy mówią, że z pomocą szerokiej palecie kolorów można tworzyć prawdziwe arcydzieła. W szczególności, w jasnych kolorach.
Kupujący, który nie farbować włosy w salonach, zauważył komfortową konsystencję, łatwe do zastosowania i przyjemny aromat.

Jednym słowem, „Londa” – kolor włosów, zdobył zaufanie nie tylko profesjonaliści, ale także zwykłych konsumentów.

Właściwości farby

Kobieta nigdy nie przestaje marzyć o pięknych i zdrowych włosów, a nie tylko w naturalnym odcieniu, ale także naturalny połysk. A czasem po prostu chce eksperymentować, zmieniać obraz, czy też z najnowszymi trendami mody.

Sen pomaga farby do włosów Londa „profesjonalne”, paletę kolorów, co sprawia, że możliwe, aby znaleźć odpowiedni odcień nawet najbardziej kapryśnych pań.

Marka jest popularna w wielu krajach i stała się znana z szerokiej gamy kolorów, przystępnej cenie, miękkie i delikatne zabarwienia i długoterminowej ochrony koloru. Ponadto, produkty marki „Londa” jest w pełni zgodne z międzynarodowymi standardami.

Zakres barw można podzielić na trzy grupy:

1. Trwała farba krem.

2. Intensywny tonowania włosów.

3. System rozjaśnienie.

„Londa”: paleta kolorów

farbowania włosów tej marki jest uważana za jedną z najlepszych na świecie. Z biegiem lat firma rozwija unikalny kompleks, który nie tylko daje loki głęboki i bogaty kolor, czyniąc je jedwabiste, ale nie zniszczyć struktury włosa.

W skład układu farby kremowej odpornego wzbogacony Vitaflection. makrocząsteczek to kule wypełnione pigmentu. Ze względu na swoją wielkość mogą swobodnie przenikać w głąb struktury włosa, są połączone i przymocowane do siebie, pozostają wewnątrz.

Opracowana innowacyjna formuła stała gwarancja nie tylko wysokiej jakości farbowanie włosów, w tym siwych włosów, ale również w celu utrzymania ich witalność.

Ponadto, „Londa” – kolor włosów, który wyróżnia się wśród innych wspaniałych i uporczywego aromatu. Na początkowym etapie czuje łatwy aromat mandarynki, potem zastąpiono zapach mimozy i dzikich róż, a na końcu pojawia się słaby zapach piżma.

Instrukcje użytkowania

Przed procedura barwienia koniecznie chronić dłonie w rękawiczkach, spray tylko na niemytych, suche włosy.

Emulsja oksydacyjny nie jest zawarte w pakiecie, więc coraz konieczne jest oddzielnie. Proporcje mieszania dla głównego palety i Micro Reds – 1: 1:

– mają kolor od 3 tony lżejszych musi mieć 12% utleniacz;

– 2 tony rozjaśniające – 9%;

– uzyskaniu sygnału na sygnał – 6%.

Stosując specjalne Blonds paleta obserwować stosunku 1: 2. Rozjaśnić tony odcień 5 należy wziąć 12% utleniającego emulsji.

Do barwienia siwe włosy w odcieniach Micro Reds trzeba dodać naturalny odcień.

Tylko on będzie w stanie osiągnąć pełne pokrycie.

1. Jeśli jesteś od 0 do 50% siwych włosów, konieczne jest wykorzystanie naturalnych kolorach.

2. Na 50-75%, dodać 1/3 napięcia. ton.

3. Od 75 do 100% siwych włosów stosuje 1/2 naturalnego dźwięku.

Intensywne barwienia włosów z „Londa professional”

Rewolucyjna innowacja nie jest oszczędzony i produktów barwiących włosy „Londa”. farbowania włosów zawiera Vitaflection, ale tylko w postaci odblaskowych mikrosfer, które przechodzą jedynie w zewnętrznej części włosów. Co łagodna metoda barwienia. Dzięki tej innowacji, każdy włos staje się niezwykle błyskotliwy.

Zastosowanie tej serii tuszu odświeżyć kolor i nadać mu głębię i podszyte włosy nabyć kolor wielowymiarowe. Kompozycja farby nie zawiera amoniaku, co oznacza, że korzenie brzegowe zabarwione zwija się mniej widoczne. Ponadto unikalna formuła jest w stanie wyrównać końce włosów.

Kolory serii reprezentuje cienia 41 i 6 mieszania kolorów.

System rozjaśnienie "Blondoran"

Dopełnia gamę produktów „Londa” barwnik przerzedzenie (Paleta jest podzielony na 3 serie) dla wyjaśnienia. Spójność kremowym kolorze, co oznacza, że mieszanie i stosowanie emulsji jest jednorodna. Zawarte w lipidach produktu są w stanie utrzymać wewnętrzną wilgotność włosów i zapewnić ich wodnych.

Szczególną uwagę należy zwrócić na serii "Londakolor Mikston", "Special Blonde" i "Micro Reds".

„Londakolor Mikston” oznacza barwę, która może być stosowana zarówno w postaci czystej lub w mieszaninie z każdej palety podstawowej odcień, dodając różne emulsje. Ze względu na wysokie stężenie „Mikston” małe ilości zdolnej do osiągnięcia najbardziej wyrazisty ostatecznej głębokości i cienia.

Seria „Special Blonde” jest przeznaczony do malowania loki w najzimniejszych jasnych kolorach. Najskuteczniejszymi wyniki można osiągnąć przez zmieszanie stabilny krem farby i intensywnego tonowania. Bielone włosy nie zamieni się w słomie, lecz, przeciwnie, stają się żywą połysk i zadbany wygląd.

Najnowsza seria koloru „Micro Reds” jest przeznaczony przede wszystkim do zwiększenia kolor. jest często używany do zmiany kierunku czerwonych kwiatów.

środki ostrożności

Produkt nie powinien być stosowany, jeżeli:

– była ujemna reakcja na dowolny produkt z sieci;

– skóra głowy jest wrażliwa, uszkodzone i skłonnej do podrażnień.

Przed każdym Farbowanie włosów Pamiętaj, aby przeprowadzić test na reakcję. Aby to zrobić, wymieszać niewielką ilość farby ze środkiem utleniającym. Powstała kompozycja jest umieścić na zgięcia łokciowego lub regionu za uchem. Nie wylewać do 48 godzin. Gdy swędzenie i czerwone plamy, przemyć natychmiast i nie używać farby.

Jeśli procedura barwienia na kilka dni lub swędzenie skóry głowy została pokryta czerwonymi plamami, natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Od wielu lat firma przestrzega zasady „Tradycja znaczy zaufanie.” Po tym wszystkim, reputacja i krajowy miłość osiąga się dzięki ciężkiej pracy i ciężki. Czasami trwa nawet kilkadziesiąt lat i uznanie lub stracić klienta może wynosić 1 dzień. Aby tego uniknąć, laboratorium badawcze marki „Londa professional” rygorystycznie testuje wszystkie trendy i produkty technologiczne. W związku z tym oczekiwania i rzeczywistość marki towarów jest zawsze taka sama, ponieważ każdy składnik, który jest częścią farb, płyty chodnikowe i produktów do pielęgnacji dla włosów, dokładnie testowane i podlegają ścisłej kontroli.