346 Shares 5901 views

Co zrobić, jeśli określa "CS: GO"? Szczegółowe instrukcje

Wielu graczy myśli o tym, co zrobić, jeśli określa "CS: GO". Ta gra jest bardzo popularna, ale z nią, podobnie jak w przypadku innych produktów, może występować wiele problemów. Dlatego musimy myśleć, co może powodować takie zachowanie i jak rozwiązać problem. W rzeczywistości wszystko nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Tak, wiele powodów jest opóźnień w "CS: GO". Ale większość z nich jest łatwa do wyeliminowania bez pomocy. Jakie są możliwe scenariusze rozwoju?

Przeładowywanie serwera

Co zrobić, jeśli określa "CS: GO"? Spróbuj krótko przerwać i uruchomić ten produkt trochę później. Zostało już powiedziane, że ta gra jest bardzo popularna. Czasem przyczyną opóźnienia może być zwykłe przeciążenie serwera. Dzieje się tak, gdy jest tyle osób grających w "CS: GO" w tym samym czasie.

Problem ten jest zasadniczo nieunikniony i nie zależy od użytkownika. Pozostaje tylko poczekać, aż obniży się obciążenie serwerów gry. Dopiero wtedy zabawka znowu będzie działać w pełni.

Ustawienia

Co zrobić, jeśli określa "CS: GO"? Spróbuj zmienić ustawienia grafiki. Jest prawdopodobne, że masz zainstalowaną średnią lub najwyższą wydajność grafiki. Tak, miło jest grać, ale nie każdy odnosi sukces. Na starszych komputerach zaleca się granie w minimalnych ustawieniach.

Ustaw wskaźniki grafiki na minimum i zapisz zmiany. Zaleca się ponowne uruchomienie gry. Jeśli przyczyna została uwzględniona w ustawieniach grafiki, "CS: GO" będzie działać z pełną mocą bez opóźnień i opóźnień. Sprawa dość powszechna, którą można łatwo wyregulować!

Wirusy

Co zrobić, jeśli określa "CS: GO", ale jednocześnie wymagania systemowe pozwalają na granie w maksymalnych ustawieniach? Nadszedł czas, aby sprawdzić system operacyjny wirusów. Często powodują usterki w różnych zastosowaniach, niekoniecznie w grach. Właśnie w nich opóźnienia są widoczne.

Jeśli okaże się, że Twój system operacyjny jest zainfekowany, szybko zdezynfekuj komputer. Dopiero po tym, zdolność do pracy programów zostanie zwrócona w całości. Po zabiegu zaleca się ponowne zainstalowanie "CS: GO". Wtedy nie pojawią się żadne problemy. Jeśli tylko przyczyna usterki nie jest w niczym innym.

Sterowniki

Czy "COP: GO" jest na laptopie? Co mam zrobić? Spróbuj zaktualizować lub ponownie zainstalować sterowniki na swoim komputerze. Jak pokazuje praktyka, taka mała rzecz może powodować zakłócenia w grach. I niekoniecznie w "COP: GO". Zwróć szczególną uwagę na sterowniki graficzne.

Po wdrożeniu tej idei zrestartuj komputer. Teraz możesz rozpocząć grę i sprawdzić, czy wszystko działa. Co do zasady ponowne instalowanie sterowników bardzo często pomaga, choć nie zawsze.

"Żelazo"

Nieważne "CS: GO" na minimum? Co zrobić w tej sytuacji? Jeśli sprawdzisz system operacyjny wirusów, a także aktualizujesz sterowniki, możesz doradzić tylko jedną rzecz – aby móc grać na innym komputerze. Najprawdopodobniej Twoja maszyna po prostu nie ma wystarczających zasobów systemowych, aby zapewnić funkcjonalność aplikacji.

Sprawdź wymagania systemowe "CS: GO". Jeśli niektóre cechy komputera nie spełniają minimalnych wymagań, opóźnienia są nieuniknione. Musisz wymienić komponenty komputera lub grać na innej maszynie lub odmówić "CS: GO".

O tym, otwierasz CHM
693 shares 8177 views
Gry Starbound: Console Commands
772 shares 5861 views