557 Shares 912 views

Jak znaleźć swoje powołanie w życiu

Pieniądze – to jest to, co sprawia nam wstać wcześnie rano, iść do pracy nienawiści, pokonując długą drogę i nauczył się na pamięć. Mimo to, wydaje się, że środki nie są wystarczające, aby wszystkie wysiłki iść Bóg wie gdzie, dni mijają życiowe. Niektóre zaburzenia.


Eksperci twierdzą, że praca może i powinna być zabawa. Miło usłyszeć, prawda? Upiec dwie pieczenie na jednym ogniu w ten sposób: aby zarobić pieniądze i cieszyć się każdego dnia roboczego. Wystarczy robić to, co naprawdę kocham. Jak znaleźć swoje powołanie w życiu – ten artykuł.

Przede wszystkim należy usiąść i zrobić listę tego, co powinno być wymarzona praca. Konieczne jest, aby obserwować najdrobniejsze szczegóły: jak długo trwa droga z domu do pracy, gdzie to jest, ile jesteś skłonny przeznaczyć na ten cel na dzień, i, oczywiście, pożądane zarobki. Uwaga pewien, czy chcesz pracować dla siebie lub pracować w biurze, zespół, etc. Ci bardziej do gustu. Ważne jest, aby nie wstydź się i pisz co ostatecznie może przynieść satysfakcję. Brak półtonów.

Zastanawiasz – jak znaleźć swoje powołanie, trzeba pamiętać cały hobby, hobby, a nawet swoje ulubione przedmioty szkolne. Jest to ważne, ponieważ dzieci, będąc bardziej wrażliwy i czuły niż dorośli wiedzą lepiej, czy lubią myśleć, pisać eseje lub rzeźbić w glinie. Spróbuj zapamiętać najdrobniejsze szczegóły, które kiedyś doprowadziły przyjemności, które można teraz zapomniane. Spowodował radość w szkole zatrudniony w obliczeniach? Lub zająć się zwierzętami? A może na uniwersytecie w nocy gry na gitarze, który jest teraz utknął w szafie z powodu braku czasu? Wszystko to i więcej zrobić listę. Handy.

Następnie należy zwrócić uwagę na bliskiej osoby. Każdy człowiek jest wyjątkowy i każdy ma swoje mocne i słabe jakości. I każdy z tych raz dręczony jak znaleźć swoje powołanie, a teraz okazało się, że zna swoje mocne strony. Spośród nich, trzeba także zrobić listę. Punktualność, powściągliwość, dobra pamięć i zdolność słyszenia i słuchania – to tylko ułamek tych cech, które mogą być oznaczone. Chciałbym wypowiedzieć się na meczu piłki nożnej, i przyjaciele ryknął śmiechem? Lub przygotować wyjątkowe desery, ciasta, dania główne, tak że cała okolica idzie na obiad? Może doskonale szyć i opracowali poczucie stylu? Lub nawet nakładać makijaż tak umiejętnie, że wszystkie podane diwa? Takie umiejętności powinny być także wprowadzone do wykazu.

Kiedy wszystkie trzy listy są gotowe, możemy rzucić krytycznym rzut oka każdy z nich. Co mamy: właściwości idealnej pracy, co masz jest dobry do zrobienia, a lista ulubionych zajęć. Teraz najbardziej interesujące i twórcze zadanie: gdy połączyć wszystkie trzy listy, psychicznie nakładać jeden na drugi, to wyłania się zawodem lub zakres działań. Na przykład: Lubię co ludzie piękny (i jesteś w tym dobry), czujesz się styl, a wygodne z podróżowaniem i chcą mieć wolne harmonogram. Rzeczy do zrobienia, w takich warunkach? Wizażystka, stylistka, manikiurzystka. To jest tylko jeden przykład, który może być wielka różnorodność. Przeglądaj i Twórz!

Kiedy przygotował listę kilku zawodów pasujących w duszy podniecenia, trzeba myśleć o tym, który z nich jest bliżej i trzeba podjąć w celu dokonania hobby bieżącą działalność? Brać udział w kursach, uzyskać dodatkowe wykształcenie , itd.

Jak znaleźć swoje powołanie, okazało się, że pozostaje tylko sen w rzeczywistość. Ostre i gwałtowne kroki są często pozbawione entuzjazmu: Jeśli odkryli powołanie do pisania, z pewnością można spróbować prysznic z wydawcami, aby napisać artykuł. Dlaczego nie? Można odpowiedzieć, a nawet robić notatki. Jednak jeśli tak się nie stanie, nie jest konieczne, aby zrezygnować, można rozpocząć własny blog, gdzie można pisać artykuły na tematy, które Cię interesują, lub pisać na zamówienie. Wybór należy do Ciebie.

Główną rzeczą, którą musisz zawsze pamiętać, że człowiek, który robi to, co wiernie on jest zainteresowany tym, co jest prawdziwą przyjemnością, a rozwija się w tym kierunku, z pewnością może, w razie potrzeby, zarabiać pieniądze. Ale to będzie tylko miłym dodatkiem.

Często pytanie – jak znaleźć swoje powołanie, być szybko rozwiązane, to trzeba tylko znaleźć odwagę, by go śledzić.