269 Shares 5281 views

„Teatr na herbatę”: historia, repertuar, trupy

Zaledwie kilka lat temu, „Theatre of Tea” (Odessa) została otwarta. Plakat mu, pomimo tego, oferując mieszkańcom i odwiedzającym zróżnicowane i dość duży repertuar. Trupa głównie młodzi aktorzy.


O teatrze

„Teatr na herbatę” (Odessa) – twórcze laboratorium. W roku powstała – 2010-ty. Otwarto laboratorium absolwenci Liceum Teatru. Trupa obejmuje młodych reżyserów i aktorów z Odessie i Kijowie.

Widownia jest mały, ma 50 miejsc siedzących. Każdy występ ma miejsce w tym samym czasie.

Teatr jest niczyim własny język i sposób komunikowania się ze społeczeństwem. Ale wciąż jest uczenie się i szuka sposobów, aby porozmawiać z obecnymi i przyszłymi odbiorców. Dom chce im się być zrozumiałe i interesujące jako spektaklu – żywego dialogu, dialog artystów z publicznością.

Ostatnio, „Teatr na herbatę” otworzyła pracownię, jej młodzi studenci biorą udział w przedstawieniach.

występy

„Teatr na herbatę” repertuar oferuje swoim widzom następujące:

 • „Dwie panie w kierunku północy.”
 • „motywy Czechowa”.
 • "Ave Maria Iwanowna".
 • „Little Donny, który pokonał ciemność”.
 • "Striptease".
 • „Najważniejsze jest to, kiedy?”.
 • „Historia jednej sandały.”
 • „Dziwny spektakl.”

Oraz inne produkcje.

spółka

Odessa „Teatr Herbata” zebrał na scenie wspaniałych aktorów. Jego trupa składa się z:

 • Elena Yuzvak.
 • Aleksander Bojko.
 • Olga Saltykov.
 • Vadim Golovko.
 • Yanina Krylova.
 • Valeria Zadumkin.
 • Oleg Fendyura.
 • Filipp Azarenko.
 • Alexander Onishchenko.
 • Irina Kostirko.
 • Tatiana Paraskewy.
 • Julia Amelkina.
 • I inni.

"Ave Maria Iwanowna"

W 2013 roku „Teatr herbata” zaprezentowane publiczne wykonanie, które idzie tak daleko i jest ulubionym wśród widzów. Nazywa się „Ave Maria Iwanowna”. Rozpoczęła produkcję w serii gatunek wsi. Działka – gra D. Kalinin. Spektakl trwa niewiele ponad godzinę, a pełne pieśni ludowych.

Jest to wzruszająca opowieść o życiu pierwsza miłość prostych młodzieży wiejskiej, prawych ludzi, którzy żyli w latach 30-tych 20 wieku. Są darmowe, nie obciążone ekscesy cywilizacji i cieszyć się życiem na zewnątrz. Bohaterowie są w stanie poczuć i empatii.

Główni bohaterowie – pierwsza piękno Maszy, a dwa z chłopakiem. Jednym z nich jest akordeon i pierwszy facet w miejscowości Andrew. Drugi – pasterz Petka. Chłopaki z wszystkich wytrzymałości szukając miłości Maryi, sen ją poślubić i regularnie walczyć nad nim ze sobą, a ona wciąż nie może zdecydować, który z nich jest bardziej do gustu. A potem jest zmiana, tworzenie kołchozów, i tak dalej. D. Kolektywizacja stało się poważnym problemem, a nawet tragedia dla rolników.

„Ave Maria Iwanowna” – sztuka o zwykłych ludzi, ale to sprawia, że naprawdę wczuć się w bohaterów, bo historia jest istotna. Ustawianie i śmieszne, i smutne. Ani razu mieć publiczność i płakać, bo era bohaterów ma trudny pierwszy kolektywizacji, potem wojnę. Ale humor nadal jest w tej historii więcej niż smutek. Żarty są dobre, wykazują otwartość głównych bohaterów, ich jedności z naturą i bliskości Boga. Spektakl nie jest drwi z najbliższej lub głupoty zwykłych ludzi.

Dekoracje na scenie podczas występu trochę, jako minimum, ponieważ najważniejsze tutaj – gra tego aktora, interakcja artystów z publicznością. Między Ratuszem a scena powinna być jednością.

Mimo że jest to nowoczesna gra, ale nie ma wulgarność, pretensjonalność i perwersji, które są nieodłączne w większości prac 21 wieku. Ten uduchowiony, szczery i szczery historia jest taka, że dzisiaj nie wystarczy dla nas wszystkich.

Aktorzy grający role w spektaklu „Ave Maria Iwanowna” wonderful przyzwyczaić się do swoich ról, a publiczność wydaje się, że stoją one w obliczu prawdziwego wioskę, a nie aktorów, ale tak naprawdę Masha, Petka i Andrzeja.

gdzie jest

„Teatr na herbatę” znajduje się pod numerem 21/1 o kwarantannie ulicy. W pobliżu jest kilka interesujących miejsc. Wśród nich: stadion „Czernomorec”, park nazwany po Tarasa Szewczenki, „zielony” teatr. Blisko do kwarantanny ulicy zlokalizowany: żydowskiej, Trinity, Osipova, lina, Devolanovsky opadania.

opinie

„Teatr na herbatę”, mimo młodego wieku, już dość popularne w Odessie. Publiczność jest na lewo od niego są w większości entuzjastyczne recenzje. Publiczność znajdzie interesujący repertuar i utalentowanych aktorów i świetnie wykonując swoje role, nie grają, żyją życie swoich bohaterów.

Jednym z najbardziej popularnych przedstawień z publicznością – „Najważniejsze jest to, kiedy?”. I umieścić go na sztuce Rodiona Beletskogo „rozmowy, których nie było.” Widzowie napisał, że stwierdzenie to sprawia, śmiać się i płakać. Jest coś o tym myśleć, a można nawet dostać pocieszenie dla duszy, gdy nagle powstała czarna dziura z dużą stratą. Aktorzy doskonale przekształcić ich postaci, są one w stanie przekazać publiczności niezbędne emocje. Grają tak, że skóra run „gęś” i emocje nawet przewyższa razy. Po prostu zapomnieć, że jesteś w teatrze i zaczynają dostrzegać to, co się dzieje, jak gdyby to wszystko było prawdziwe. Pod koniec akcji, wielu widzów opuścić pokój w ciszy, po prostu nie mam słów doświadczenia.

Ci, którzy byli na tym rachunku, zaleca się, aby zobaczyć go do wszystkich tych, którzy jeszcze nie wyglądała. Po tym, wiele z nich wywnioskować, że w rzeczywistości możemy zawsze znaleźć czas, aby porozmawiać, spotkać się z rodziną i najbliższymi, bo kiedyś taka możliwość nie może stać. Ten występ spowoduje zapamiętać jego przyjaciół, i naprawdę chcesz się połączyć tych, z którymi komunikować się tak często. Niektórzy fani teatru wyglądało to stwierdzenie więcej niż raz, i chcą wrócić do niej ponownie.