543 Shares 5113 views

Oznacza „Skinoren” (żel) w walce z trądzikiem

W okresie dojrzewania, często pojawiają się na wypryski skórne. W terminologii medycznej, nazywa się to „trądzik” lub „trądzik”. W tym czasie młody organizm aktywnie tworzą. Wielu nastolatków gruczoły łojowe są wrażliwe na działanie hormonów płciowych, co zwiększa powstawanie porów sebum.

Jeśli nie regularnie czyścić pory, bakterie naskórka mnożenie, które są źródłem zapalnego, powodujące trądzik.

Erupcje występują na różne sposoby: niektóre można policzyć na palcach, a na innych obejmują one rozległe obszary. Trądzik zepsuć wygląd i, oczywiście, chcą się ich pozbyć. W trakcie w pierwszej kolejności są palce: wydaje się, że jeśli pryszcze wycisnąć, znikną. Jednak po wytłaczaniu, że nie tylko nie znikają, ale też sprowokować pojawienie się nowych i pozostawić nieestetyczne przebarwienia i blizny. Jak można pokonać chorobę? Rozwiązaniem tego problemu jest!

Czyste rano i wieczorem twarzy dla nastoletnich skóry, które zawierają ekstrakty roślinne i kwas salicylowy. Przez opiekuńczy oznacza, że trzeba dodać jedną z najbardziej popularnych leków na trądzik „Skinoren” (żel). Jest to niemiecki lek opracowany chemiczny i farmaceutyczny firma Bayer (Bayer). Jest to konieczne do podjęcia kuracji tym lekiem.

Składa się ona z jednego składnika aktywnego – jest kwas azelainowy. Jego zadaniem – w celu powstrzymania istotną aktywność bakterii chorobotwórczych, zmniejszyć stan zapalny. Oznacza „Skinoren” (żel) nie pozwalają na formowanie warstwy rogowej naskórka na powierzchni skóry, która zamyka pory, a także przyczynia się do normalizacji gruczołów łojowych.

Niewielką ilość żelu jest stosowany rano i wieczorem po oczyszczeniu twarzy. Liczba zmian zmniejsza się, to zmniejsza zaczerwienienie. Osiągnięcie działanie występuje po 2-4 tygodniach stosowania oznacza „Skinoren” (żel). Instrukcja stwierdza, że nie może wystąpić podrażnienie skóry. W tym przypadku zmniejszyć częstość stosowania lub zmniejszyć ilość stosowanego leku. Jeśli podrażnienie nie ustępuje, to należy przerwać leczenie.

W większości przypadków nie jest poprawa skóry. Czas trwania kursu zależy od stopnia zaawansowania choroby. Stosować leku „Skinoren” (żel) zaleca się od kilku miesięcy do roku. Lek jest przeciwwskazany u tych, którzy narzędzi struktura może powodować wrażliwość. Skutki uboczne są swędzenie i pieczenie i ból może wystąpić w miejscu, do którego został zastosowany lek.

Gdzie jest to możliwe do uzyskania, a ile jest „Skinoren” (żel)? Kup w przygotowaniu aptecznego może być jego cena waha się od 500 do 900 rubli, w zależności od regionu. Recenzje takiego leczenia trądziku i normalizacji skóry i tłuszczu salda dodatnie. Produkowane przez Bayer, razem z innymi obiektami w leczeniu trądziku, jest bardzo popularne. Powiedzieć jednoznacznie, że lek „Skinoren” (żel) będzie Ci odpowiadać, jest to trudne, ponieważ indywidualnie: jeden, on natychmiast, a drugi na twarzy pojawi się podrażnienie. Najważniejsze – nie zapomnij o zdrowie skóry i nie nadużywać szkodliwe, ale pyszne jedzenie, i nie starają się wycisnąć pryszcze. Ważne jest, że leczenie trądziku istnieje, i to jest dość łatwo dostępne.