314 Shares 4268 views

Smartfon Nubia Z9 Mini: specyfikacje, zdjęcia i opinie

Więc nadszedł czas, kiedy «Mini» prefiks zaczęli dodawać do nazwy smartfonu z wyświetlaczami 5-dyumovy. Mówimy o urządzeniu Nubia Z9 Mini, który wszedł tuż przed smartphone bez ramki ZTE Nubia Z9. Gdy na rynku chińskim, natychmiast stał się popularny ze względu na atrakcyjny wygląd, doskonały aparat fotograficzny, jasny wyświetlacz i dobrej wydajności.

Należy również zauważyć, że w tej linii zawiera inny egzemplarz – Nubia Z9 Max, który jest największym w trio. I to też różni się od Nubia Z9 Mini, przegląd, który rozpoczyna się dzisiaj. I, być może, młodszy brat ekranu nie jest tak duża, ale wydajność nie jest bardzo wysoka jak na dzisiejsze standardy, urządzenie będzie nadal mieć coś do pokazania.

„Celem jako Sokoła”

Urządzenie Nubia Z9 Mini jest w czarnym opakowaniu kwadratowy, o taki sam jak innych członków tej linii. Po materiału w tym przypadku, nie plastik, karton i, choć trudno określić na pierwszy rzut oka.

W pudełku jest kabel USB, instrukcja obsługi, spinacz, który otwiera gniazdo na kartę SIM, a zasilanie. Akcesoria takie jak karty pamięci i słuchawki nie zdecydowała się umieścić, chociaż wielkość pakietu są zmuszeni najpierw myśleć o tym.

standardowe zewnętrzne

Trudno jest mówić o wyglądzie urządzenia, gdy jest rzeczą praktycznie niezmienione. I dotyczy to opcji budżetu oraz modeli premium. Brak zbyt ciekawych elementów w drodze tam. Wręcz przeciwnie, wszystko jest zupełnie normalny – formularz klasyczne, zaokrąglone narożniki i płaskie powierzchnie.

Jeszcze smartfon wygląda dobrze. Jak idzie na obwodzie maskownicy szarości. Wydaje się, że jest wykonany z metalu, ale jest czysty plastik. Tylny panel jest plastikowa, ale o ciekawej tekstury diament odbija światło od niego w niezwykły sposób. Jednak ta powierzchnia jest błyszcząca, więc szybko pokryte odciskami palców. Sama pokrywa jest usuwana, otwierając gniazdo kart pamięci. Powodem tego jest również fakt, że powinien pojawić się wkrótce wymiennych paneli do zmiany wyglądu urządzenia.

Przód z Nubia Z9 Mini wszystko jest standard – wszystkie rodzaje czujników, przednią kamerę, głośnik podstawowych i tradycyjnych trzech klawiszy: „Home”, „Wstecz” i „Menu”. Nawiasem mówiąc, przycisk Home może powiadamiać o nieodebranych zdarzeń. W tym przypadku, to zacznie migać.

Po prawej stronie urządzenia złącze znajduje się pod kartą SIM. Przez naciśnięcie specjalnego liści klip posiadacza. Oczywiście, jest tutaj sam, ale jest w stanie podjąć tylko dwa Nano-SIM. Po prawej stronie są rocker głośności i przycisk zasilania.

Ergonomia i ochrona

Przód smartfona ZTE Nubia Z9 Mini, których przegląd trwa, całkowicie pokrywa ochronna przydymione szkło. Właściwie, to korzysta z Gorilla Szkło w trzecim pokoleniu. Tak, że wyświetlacz jest chroniony.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze. Po pierwsze ma ona mały wymiar, a po drugie, co jest nieco niezwykłe, przednie i tylne ścianki wystają nieco ponad krawędziami bocznymi telefonie. Z tego powodu, urządzenie wydaje się być bardziej subtelne, a w ich rękach jest bardziej wygodne.

rozmiar ekranu

Matryca IPS i niezwykła technologia ekran CGS ma ZTE Nubia Z9 Mini. Opinie o tym użytkowników generalnie pozostawić pozytywne. W nowoczesnych urządzeniach jest rzadko spotykane. deweloperzy powszechnie używać OGS, dzięki czemu panel dotykowy i wyświetlacz, aby jeden. Edinokristallicheskogo wykorzystaniem technologii krzemu, byli w stanie dokonać ekran jeszcze cieńsze, a czas reakcji jest krótszy. Nawiasem mówiąc, technologia nie może być uważany za nowość, ponieważ pierwsze testy odbyły się kilka lat temu. A teraz znów znalazła się w wykorzystaniu urządzeń mobilnych Nubia rodziny.

Fakt, że smartfon wykazuje wysoką jakość obrazu, a więc jest to zrozumiałe. Dowodem na to jest 5-calowy wyświetlacz FullHD-, którego gęstość pikseli jest ustawiona na 441 ppi. Ale mało kto tym zaskoczony. Odległością od ekranu powierzchni bocznych 4 mm, przy czym górne i dolne krawędzie – 16 mm.

Jasność można regulować automatycznie, że jest odpowiedzialny za to czujnik światła. Ale jest tam ustawienie ręczne. Rezerwa jasność na tyle, aby bezpiecznie korzystać z urządzenia w najbardziej słonecznym dniu. Ale to nie może być nazywany innowacji, jak również czujnik zbliżeniowy, który wyłącza podświetlenie podczas rozmowy, a multi-touch, który wykrywa do 10 dotknięć. Nawiasem mówiąc, szkło ma powłokę olejo-, który jest łatwy do radzenia sobie z jakichkolwiek zanieczyszczeń.

produktywność

Należy również zająć się wewnętrzne cechy ZTE Nubia Z9 Mini urządzenia. Przegląd „żelazo” jest szczególnie ważne dla tych, którzy chcą ściągnąć gry rynkowej z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Zobaczmy, co jest w środku.

Pierwszą rzeczą, aby pamiętać – to nowy procesor Snapdragon 615, działa na ośmiu rdzeni. Niektóre z nich są energooszczędne, a więc działać z nieco niższej częstotliwości. System jest również uzupełniona przez silne graficznego Andreno 405 i 2 GB pamięci RAM. Zgadzam się, dobre wypełnienie! Prawdopodobnie dopiero wniosku, że nie będzie działał na Nubia Z9 Mini. Informacje zwrotne od użytkowników, przy okazji, powiedzieć to samo.

Ale wbudowanej pamięci fizycznej, ponieważ czas i może wydawać się mały dla najbardziej wymagających zastosowań. Tu jest tylko 16 GB. Mniej potrzebne, aby utrzymać działanie smartfonu 4 GB jako wynik jest tylko 12GB. I to jest konieczne, ponieważ nawet muzyka do pompowania się i obejrzeć film. Ogólnie rzecz biorąc, mało miejsca. Najprawdopodobniej wielu nadal korzystać z gniazda kart pamięci.

oprogramowanie

Run Nubia Z9 Mini pomaga „cukierek» Android. Jednak nie wszyscy wiedzą, jak wiele elementów zostało zmienione przez lokalną skorupy Nubia. Co w końcu stało, niektóre mogą być interesujące. Smartfon jest pełen opcji i różnych sekcjach.

Załóżmy, że istnieje potrzeba, aby pracować bezpośrednio z dwoma aplikacjami. Jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Aby to zrobić, należy uruchomić funkcję dwoma ekranami i wyświetlać im wymaganych informacji. Tak, to nie jest nowością, ale jest przydatna, dlatego nadmiar nie będzie dokładny.

Jakie aplikacje multimedialne działające ZTE Nubia Z9 Mini? Opinie użytkowników pożegnać. I to jest prawda. O aplikacji biurowych, Internetu i sieci społecznych w ogóle nie można mówić. Po tym wszystkim, najbardziej wymagające gry nie są problemem przy maksymalnych ustawieniach. Dziękuję wystarczająco silny „wypychania”.

możliwości sieciowe

mobilne urządzenie z rodziny Nubii stanie określić tylko trzy sieci: 2G, 3G i 4G. LTE-smartfon Nubia Z9 Mini współpracuje ze wszystkimi operatorami komórkowymi bez żadnych problemów. Podczas testu, połączenie było stabilne i jasne, a sygnał nie jest przerwany.

Okazało się skuteczne i Bluetooth, Wi-Fi i GPS. Są one aktywowane natychmiast. Nawiasem mówiąc, nie jest to czujnik pola magnetycznego, co daje możliwość wykorzystania smartfona jako elektroniczny kompas.

jakość dźwięku

W odniesieniu do dynamiki smartphone, że jest zbyt głośno. Dźwięk do maksimum nie powinno być wprowadzane, jak to będzie odciąć ucho. Dobre słuchawki, które nie są włączone, przyjemna muzyka do słuchania. Dźwięk jest bogaty, a bas wystarczy.

Podczas rozmowy, głośnik też żadnych skarg. Rozmówca słychać dobrze, jego głos jest inny. W zasadzie, dźwięk można skonfigurować i trochę bas regulacji tonów wysokich i korzystania z funkcji DTS.

Ponadto, urządzenie może łatwo stać FM-odbiornik. Podobnie jak antena będzie miała „uszy”, aby połączyć. Można również nagrywać rozmowy. I można to zrobić w obu kierunkach.

możliwości aparatu

Aby tworzyć filmy i zdjęcia Nubia Z9 Mini urządzenie jest wyposażone w dwie kamery. Przednia o rozdzielczości 8 megapikselowy modułu Exmor R imx179. Jest nawet możliwe, aby dostosować. Na przykład, można śledzić uśmiech lub usunięte po twarzy.

Tylna kamera o rozdzielczości 16 megapikseli Exmor RS imx234 posiada moduł, jak i lampa błyskowa LED i autofocus. Usuwa ZTE Nubia Z9 Mini? 4PDA i innych forach przynajmniej mówić o wysokiej jakości nagrania. Do dyspozycji głównego aparatu ma szerszy i bardziej elastyczny zakres funkcji.

Jest możliwość wyboru pomiędzy trybem automatycznym i zawodowych. Prawdziwe fotografów będzie zajęty, ponieważ ustawienia posiadają wiele ciekawych opcji. Ten smartphone można łatwo zastąpić „mydło”. Optyka i wymiary pozwalają mu konkurować nawet z pewnym „odruchu”. Gdy istnieją wystarczające światło zdjęcia są jasne, szczegółowe i wolne od szumów. Nocą, jakość oczywiście gorzej. Ale może to być trochę naprawić tryb HDR.

godziny

smartfon Nubia Z9 Mini – jest jednostką jednym kawałku, więc ma non-wymienny akumulator. Jego pojemność baterii wynosi 2900 mAh. Mimo, że jest wyposażony w jasny FullHD wyświetlaczu, to wystarczy. Pamiętamy o oszczędność energii i mało wymagająca platformę urządzeń jądra.

Czytaj „inteligentne” umożliwia do 20 godzin, oglądać filmy – około 10, i grać w gry – wszystko w mniej niż połowę. Ale nie jest to świetny wynik? Rzeczywiście, w trybie rozmowy i rzadkich wizyt w Internecie smartphone łatwo rozciągnąć i dwa dni. Tym bardziej, że to ma kilka funkcji, które są gotowe do obsługi urządzenia naładowania.

wynik

To wszystko, co można powiedzieć o smartphone Nubia Z9 Mini, którego omówienie przedstawionego powyżej. Zdecydowanie, chłopaki z ZTE okazało jednostki stojącej. I choć w linii Nubii, model ten zajmuje pierwsze miejsce, to nadal można zakwalifikować jako flagowych urządzeń mobilnych. Smartfon ma dobre średnie ekranu, odpowiednie specyfikacje uruchomić dowolną aplikację i aparat, który wyjaśnia, zdjęcia i strzela jakość obrazu.

Szanuj także deweloperzy i wymienne tylne panele, z których można zmienić wygląd urządzenia. Imponujące i „oszczędni” bateria, która nie może się pochwalić wieloma bardziej wymagających urządzeń.

Nie tyle z wyjątkiem tego modułu NFC. Ale czy jest to konieczne do wielu? I jeszcze jedno – w smartfonie jest dobry procesor, ale nie najmocniejszy, który mógł ustawić deweloperów. Ale z drugiej strony, co by następnie umieścić w innych modelach z trzech Nubia Z9?