632 Shares 5885 views

Przegląd Nokia 225 Dual SIM telefonu komórkowego: opinie, specyfikacje, zdjęcia

Potrzebuje prostego telefonu do rozmów? Zalecane jest, aby zwrócić uwagę na Nokia 225 Dual SIM. Informacje zwrotne od klientów, którzy już korzystali z tego urządzenia są bardziej pozytywne. Krytyka jest również tam, ale koncentruje się na słaby sprzęt. Ale jakość nie ma żadnych skarg. Fiński producent chroni swoją reputację, więc jeśli potrzebujesz niezawodnego urządzenia pozostać w kontakcie, kupić ten model, nie pożałujesz! Oraz w celu ułatwienia podjęcia decyzji w artykule zostaną przedstawione w pełnym opisie telefonu.


Opcje

Model ten jest zapakowany w oryginalne pudełko. Jest to przyjemny niebieski kolor. Stało się tradycją Nokia. Na przedniej stronie w białym napisem drukowanym nazwy producenta i modelu indeksu. Tutaj jest wyciągnąć sam telefon. Ponieważ zakres zawiera różne kolory obudowy, może stanowić specjalną kodowania, na przykład, biały urządzenia – Nokia 225 (biały) lub czarne – Nokia 225 (czarny). Dual Sim – te dwa słowa są również tam w tytule. Oznaczają one, że telefon pracuje z dwoma kartami SIM.

Teraz spójrzmy na polu. Tam zobaczą telefonu i baterii (BL-4UL). Są pakowane są w worki celofan. W zestawie znajduje się złącze typu ładowarka – microUSB. Producent umieścić również prosty zestaw słuchawkowy do odbierania połączeń z nich nie może być stosowane, ponieważ nie ma dedykowany przycisk. Oczywiście, w pudełku Nokia 225 Dual Sim ręcznego i kartą gwarancyjną. Ten ostatni jest wypełniona przez sprzedającego w dniu sprzedaży. Wielu kupujących powinni zwrócić uwagę na obecność w prasie. Jeśli tak nie jest, może to spowodować problemy z gwarancją. Co do instrukcji, to brzmiało wszystkie główne punkty pracy.

Podsumowanie telefon

Pierwszą rzeczą, którą chciałbym zwrócić uwagę – schemat kolorów. W sprzedaży jest pięć opcji kolorystycznych:

  • klasyczny – biały i czarny;
  • jasne młodzieży – czerwony, żółty i zielony.

Wszelkie fanaberie w projektowaniu zewnętrznego nabywcy nie go znaleźć. Jednak ogólnie rzecz biorąc, wygląda organicznie Nokia 225 Dual Sim. Opinii wielu ludzi świadczą o dogodnej formie. Podczas rozmowy utrzymać proste, ponieważ całe urządzenie waży 100 gramów o wymiarach 10,4 x 55,5 x 124 mm. Ekran w trybie wybierania tonowego, dość duży. Wszystkie przyciski są duże i mają kształt prostokąta, materiału – tworzywa sztucznego. Dziewczyny często namaścić fakt, że są one idealnie proste, a to prowadzi do tego, że palec jest stale poślizgu. Szczególnie niewygodne w użyciu, którzy chodzą z sztuczne paznokcie. Jednak ludzie z takimi problemami nie widać.

Sama obudowa wykonana jest z matowego plastiku, więc nie martw się, że zostanie on odciski palców. Na przedniej stronie znajduje się ramka, jest błyszcząca. Choć wygląd nie można nazwać innowacyjne, ale na ogół telefon wygląda stylowo. Dobrą wiadomością jest to, że nawet niedrogie modele Nokia nie skąpić na materiały.

Jednak warto dodać „łyżkę smoły”. Wielu właścicieli tego telefonu nie podoba blokujący tylną pokrywę. Zaskakujące jest to, że w przypadku nie ma przerwy lub kłódki. bardzo trudno zrozumieć, na pierwszy rzut oka, czy jest to w ogóle wydany. Aby otworzyć tylną pokrywę, trzeba będzie nie tylko zręczności, ale nawet wysiłku. Telefon musi być włączony i zamknął w dłoni. Po tym, podejmują rogi i pociągnij mocno na siebie.

Opinie na ekranie

kupujący niespodzianka ekranu w Nokia 225 Dual SIM. Opinie o tym na właścicieli sieci są już tylko pochwały. Telefony przyciskowe przekątnej 2,8" rzadkie. Rozdzielczość wyświetlacza – 320 x 240 pix. Nie martw się, że obraz jest nieostry lub ziarnisty. Jest to całkowicie możliwe. Przenoszeniem koloru jest doskonała, wyświetlacz pokazuje ponad 262K. Odcieni. Ale kąty widzenia nie są tak dobre. Podczas pochylania zdjęcie telefonu znacznie ciemnieje. ustawienia jasności i kontrastu są świadczone. Użytkownik może ustawić swoje indywidualne preferencje. Duża liczba właścicieli szacowana jest przez rozmiar czcionki. Telefon może być używany przez osoby z wadami wzroku, jak czytelnego tekstu na ekranie.

Opinie na temat baterii

W każdym urządzeniu mobilnym, ważnym kryterium jest czas życia baterii. Producent dostarczył informacji o baterii, która jest zainstalowana w Nokia 225 Dual SIM. Recenzje zaburzony właściciele powiedzieć niedopasowanie. Pojemność baterii – 1200 mAh. Producent twierdzi, że w trybie gotowości, będzie trwać około 20 dni, podczas słuchania muzyki – 49 godzin, podczas oglądania filmu – 13 godzin, z aktywnej rozmowy. – około 20 godzin, jednak użytkownik pracuje inne figury. Przy średnim obciążeniu akumulator jest rozładowany w ciągu 2-3 dni. A więc czas życia baterii jest uważane za niskie, szczególnie jeśli chodzi o urządzenia fińskiego producenta.

podsumować

Nokia 225 Dual Sim – urządzenie przeznaczone dla ludzi, którzy cenią sobie jakość i niezawodność. Jak funkcjonalności nim, oczywiście, znacznie gorsze od nowoczesnych smartfonów, ale cena jest w pełni zrekompensowane. Ten model jest idealny dla dzieci lub osób starszych. Menu jest proste, duża czcionka. Jest to aparat, ale jego rozdzielczość 2 MP. Aby słuchać muzyki ustawić wielki odtwarzacz MP3. dostępu do Internetu za pomocą przeglądarki Opera. Dzieci mogą grać w gry na kolorowym ekranie. Objętość głośniki i mikrofon jest doskonała. A wszystko to można kupić za 4000-5000 rubli.