663 Shares 6661 views

Hyundai ix35: dane techniczne i opis modelu

Hyundai ix35 – crossover nowej gamie koreańskiej firmy. Po aktualizacji i ponownym uruchomieniu projektu sprawia, że Koreańczycy poszedł do góry. Pierwszy sverhuspeshnyh „Solaris” podniesione reputacji marki. Spółka nie zdecydowała się tam zatrzymać i zrobić całą gamę tym samym stylu i wzornictwa. Ix35 zastąpiony beznadziejnie przestarzałe Tucson. Nawiasem mówiąc, w Korei zwrotnicy nadal nosi tę nazwę. Co to w końcu jest ix35? Opis techniczny Kharkteristika wewnętrzne i zewnętrzne można przeczytać w tym przeglądzie i uzupełnić swoje zdanie na temat tego samochodu.


powierzchowność

Ix35 całe jego wygląd powiedział, że on i przytulny. W przeciwieństwie do ostrych i kątowe formy braci to zwrotnicy była gładka i pięknym linii. Faliste paski wnęki kół z przodu i z tyłu daje mięśni i wleczenia szerokie pole widzenia. Przednie i tylne światła wykonane są w klasycznym stylu marki, jak krata z zderzakami. Dolna część zderzaka jest wykończone w czarnym plastiku, który jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. projekt samochodu został stworzony przez Departament Europejskiego Hyundaia. Rozczarowujące jeden – ostrożna postawa koreański koncern do zmian w projekcie. Ten styl przyniósł ich firmy wielką popularność i właścicieli chwalić, więc coś zmienić trzeba ostrożnie i bez fanatyzmu. Restyling ix35 przyniósł nic nowego w wyglądzie rozjazdu. Zmieniono tylko optyka. Na dachu samochodu pojawił bagażnik do przewożenia wielkogabarytowych ładunków.

wnętrze

Komfortowy salon – główną zaletą ix35. Charakterystyka techniczna modelu z aktualizacją został poprawiony, ale w kabinie nie zdecydowała się czegokolwiek dotknąć. Kształt konsoli środkowej jest wciąż przypomina pilota promu. 7-calowy konsoli środkowej znajduje się w system multimedialny z ekranem dotykowym. Nawigacja rozszerzył zestaw kart dla Rosji i całej Europie. Jak zawsze, wszystkie główne elementy funkcjonalne centrali jest wystawiona na czele. Wykonane wszystko zwięzłe i wygodny – przycisk nie jest absolutnie kolidować z jazdy, a przypadkowo zraniony ich jest praktycznie niemożliwe. Przyjemne wnętrze może frytki zauważyć dwa gniazda o napięciu 12 V, podgrzewaną kierownicę, fotele i portu USB. Drobiazg, ale ładne. Za dodatkową kwotę można uzyskać w szklanym dachem dwie strefy skrzynki.

izolacja szumów i jakość zbierania danych na wysokim poziomie. Skrzypienie panel rozpocząć tylko podczas jazdy na drodze dość nieprzyjemny lub w trudnym terenie. Względna cisza w kabinie podoba podczas podróży do ix35. Specyfikacje samochody pozwalają cieszyć się spokojną i zmierzył wycieczkę, więc hałas silnika nie stać się przeszkodą dla pasażerów rozmowy lub słuchania muzyki.

Jedyną rzeczą, jaką można krytykować wnętrza zwrotnicy – jest formą przednich foteli. Wsparcie boczny jest bardzo słaby, plus niewygodne oparcie. Co można powiedzieć o tylnego rzędu siedzeń – mogą pomieścić pasażerów z udogodnień. Wysocy ludzie również nie pozostają w zniewagę: miejsce na głowę i nogi w tylnej części na tyle samochodu. Ix35 bagażnik wpływa na głośność. Bez siedzeń składany może całkowicie zmieścić wszystkie rzeczy na dłuższą wycieczkę, więc nie zagracone wnętrze.

"Hyundai" na IX35 2014: Dane techniczne

Zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z crossover „doskonałe”. Kolejna część ix35 test – specyfikacje techniczne. Rozliczenie samochodu wynosi 17 centymetrów. Taki mały prześwit pokonuje chyba małymi wstrząsami i wybojów. napęd na cztery koła nie pomaga sytuacji – crossover jest w pełni w toku. Ale to wystarczy, ponieważ maszyna została stworzona do asfaltu i rodzinnych wycieczek.

Arsenał silnik ma dwa ix35, specyfikacje Kharkteristika podane są poniżej. Oba silniki o pojemności 2 litrów: 184 KM diesel i benzyna o mocy 154 koni mechanicznych. Rozproszenie na sto zajmuje od 9 do 12 sekund, co nie jest szkodliwe dla takiego słabego silnika. Zużycie na 100 km utrzymuje się w 9 litrach cyklu kombinowanym. Waga Crossover – 2 tony. IX35 jest wyposażona w 6-biegowa lub automatycznie.

komplet

Krupier ma całe 4 konfigurację ix35 Hyundai. W specyfikacji, wolną przestrzeń dla każdego z nich tak samo. Najprostsza wersja – „Komfort”. To jest po kompletem „Express” i „Style”. Najdroższe – „Top”. Zgodnie z tymi przyciąć cenę zakresach rozjazdu od 900 tysięcy do 1 miliona 300 tysięcy rubli. Łączenie „styl” i „top” może pochwalić się tapicerką skórzaną i ekranem dotykowym. Kompletny pakiet audio jest dostępna tylko w kompletem „top”.

Wygodne. Rodzina. praktyczny

Przez 5 lat od uwolnienia crossovera ix35 sprzedał ogromną liczbę kopii. Model jest bardzo praktyczny w codziennym użytkowaniu. Samochód jest konkurentem dla RAV 4, Kia Sportage, Ford Kuga i innych. Zaletą Koreańczyków stał się bardziej korzystne ceny na podobnym wyposażeniem technicznym oraz komplet. I pod względem konstrukcji nadwozia i wnętrze ix35 w ogóle w stanie prześcignąć wielu liderów klasy. To sprawia, że zakup Hyundai bardziej ekonomiczne rozwiązanie.