81 Shares 9244 views

Jakie są wesela na rok

Ślub nie jest do niczego zwanego najszczęśliwszy dzień w życiu młodych mężczyzn i kobiet, jeśli tworzą rodzinę miłość i szczere pragnienie, aby być razem na zawsze. Dlatego istnieje większość narodów tradycji obchodów rocznic to uroczyste wydarzenie.


Rok jako gorochki uruchom

Przypomnijmy, jakie są rodzaje wesela na przestrzeni lat. Oczywiście, każdy wie o srebro, złoto, diament. Ale między nimi idzie jeszcze kilka dat – niekiedy znaczne, niekiedy nieco humorystyczny, ale zawsze istotne i wzruszające. Po tym wszystkim, należy zaznaczyć, że związek dwóch serc, z zastrzeżeniem, że w tych trudnych czasach bardzo trudne. Tak, tego samego dnia, kiedy młody poszedł do urzędu stanu cywilnego, gdzie był pierwszy bawełny podłącza szampana krzyknął „Kiss”, jest uważana za zielone wesele. Dlaczego myślisz, że to jest jasne dla wszystkich: narzeczeni, goście są otoczone przez morze kwiatów. Symboliczna wartość name – zielony symbolizuje życie, młodość, pozytywne, radość. I mówiąc to jest: „dać zielone światło, zielone światło”, to znaczy, darmowy sposób życia nowa rodzina. A teraz więcej o rodzajach danych o ślubie.

  1. Pierwsza rocznica – Bawełna (gaza). Perkal – tkanina jest cienka, wspaniały, pstrokacizna, zwykle dlatego, że uszyć letnie sukienki. A związek jest bardzo przypomina jego rodziny. Uczucia nadal silny, namiętny, ale też kłótnie, zaburzenia często występują. Chintz mogą oderwać i może trwać przez wiele lat.
  2. Druga rocznica – papier. Oznacza to, że związek bardziej kruchy, niestabilny, ale pewnego rodzaju próbę czasu przetrwała. Papier można złożyć, cokolwiek. Iz oparta jest teraz mąż i żona, to oderwać ich małżeństwa lub są w stanie dostosować się do siebie nawzajem. Jeśli weźmiemy pod uwagę rodzaje wesel w ciągu roku w zależności od ich znaczenia, okres ten jest bardzo odpowiedzialna.
  3. Następne w kolejności są: triumf skóry (od 3 lat małżeństwa), siemię lniane (jedwab) – 4 lata, mieszkała razem i drewno. Ostatnia data – pierwszy w życiu małżonków wspólnego okresu pięcioletniego. To symbolizuje siłę, odporność, stabilność rodziny życie. W tym czasie para może budować swoje gniazda, aby uzyskać właściwe rzeczy, a nawet samochód, a niektóre rodziny i rebonochka narodziny. Oni zapuścić korzenie na tyle głęboko, a rodzina może również oprzeć burze tego życia.
  4. W kolejnych typów małżeństwa pięcioletnich przez rok przedstawiają się następująco: 6 lat – żelaza (byłoby miło, aby uzyskać te patelnie!) 7 miedzi (biodra do jam kupić), 8 – cyna ślub (wdzięczne dzbanki, karafki będzie przy okazji), i ceramiczne – już 9 rocznica (również podając dania lub kupić).
  5. Drugim ważnym, poważna rocznica ślubu dane – różowy, wspólne dekady. Uczcić go tak, jak powinno być, z radością i triumfem, aby zadzwonić do rodziny, przyjaciół i pływać w atmosferze miłości i szczęścia.
  6. Interesujące nazw, takich jak stal wesela (11 lat), niklu (niekompletne dane – dwanaście i pół), turkusowy (18), 20 krótkich roku razem – porcelany, i 22, na przykład z brązu.
  7. pary te zasługują na szczególne gratulacje w dniu ślubu, w roku jubileuszowym, który przechodzi do 40. Przy okazji, rubin wypoczynkowego. Ale są ametyst – 48-ta rocznica, i żelazo – 65 i 80 – dąb ślub, a nawet 100-lecia, zwany czerwony.

Co mogę życzyć osób wchodzących w związek małżeński? Tylko szczęście i długie lata wspólnego życia!