128 Shares 2379 views

rzeźba jadalny w domu


Dla większości Rosjan, słowo „carving” jest czymś nowym i całkowicie nieznane. W rzeczywistości, to jest tłumaczone jako „rzeźba w drewnie, szkła i kamienia.” Ale dziś zwolnić kolejny w swoim rodzaju, a mianowicie rzeźbienia owoców, warzyw i innych produktów spożywczych. Jestem pewien, że wielu z nich widać przepiękne kształty, obrazy, a nawet znaki wykonane w tej technice. A niektórzy ludzie marzą, aby nauczyć się tworzyć własne rzeźba w domu.

Bazy wykonujące sztukę

Pierwszą rzeczą, aby powiedzieć od razu, że ogromne, masywne, jadalne rzeźby w większości przypadków nie jest to wykonywane przez kilku specjalistów, ale także przygotować tylko wystawy lub ważne wydarzenia jako ozdoby. Ale rzeźba w domu mogą i powinny być bardziej proste. Chodzi o to, że nawet z upływem uczenia się od doświadczonego mistrza szybko wykonać technika ta nie będzie działać. Musisz zaopatrzyć się w nie tylko masę cierpliwości i wytrwałości, ale także specjalnych narzędzi. Nawet najbardziej prosty dom rzeźba wymaga użycia profesjonalnych noży. Na szczęście, kupić je dzisiaj jest dość prosta.

W bardzo prosty przykład krajowym jadalnego rzeźba może służyć miski pomarańczowej łodzi pieprzu i kolory czekolady lub jaj. Niektórzy ludzie błędnie uważają, że rzeźba w domu jest nudne, to nie jest możliwe lub bardzo trudne do wykonania. W rzeczywistości tak nie jest.

Jeśli mówimy o samodzielnej nauki tej sztuki, ale dzisiaj można nie tylko znaleźć filmy szczegółowo realizację danego rysunku lub postaci, ale również na zakup literatury fachowej. Nie zapominaj także, że dziś niemal każdy większym mieście istnieją specjalistyczne kursy, które mogą być przeszkoleni, zarówno indywidualnie, jak iw grupie.

Nowoczesne typy rzeźbienia

W chwili obecnej istnieją dwa główne rodzaje jadalnych rzeźba:

  1. rzeźba Europejskiej. Dla niego najbardziej charakterystyczne stosowany w procesie jest warzywa, które są tradycyjnie obecne na stołach Europejczyków: rzodkiewki, kapusty, marchwi, buraków i innych. Najczęstszym wynikiem jest dokładne liczby zwierząt, mniejsza ptaki.
  2. Azjatyckie rzeźbiarskich. Nawiasem mówiąc, to właśnie on był pierwszy. Dla niego najbardziej typowe użycie egzotycznych owoców, a także ser i czekolada. Najczęściej, egzotyczne kwiaty cięte, rośliny i ptaki.

Należy rozumieć, że plastyczne w domu może być utworzony w każdym z tych technik. Jednak doświadczeni specjaliści powinni zacząć od europejskiego. Po pierwsze, uważa się łatwiejsze dla początkujących. A po drugie, gdy jest on wykonywany, można użyć zwykłej dla nas warzyw, które są zawsze pod ręką.

W każdym przypadku jadalnych rzeźba – to nie jest po prostu piękny i niezwykła okazja do dekoracji stołu, ale jest to również sposób, aby nauczyć się świadkami ekscytujących i tworzyć swoje własne ręce.