365 Shares 1877 views

Szary kot hodować nazwa, opis i zdjęcie

Kiedykolwiek zastanawialiście się, jaka jest nazwa tej rasy szarego kota? Zdjęcia jej przedstawiciele zatopiony w swojej duszy? To ten artykuł jest dla Ciebie. Dzisiaj mówimy o tym, co to rasa szary kot. Nie są one bardzo wiele, ale są.


Szary kolor jest często nazywany niebieski. Czasami takie kolory jak ciemne i jasne. Dobrze, zacznijmy. Więc, jakie są rasa szary kot?

Nazwa pierwszy – Kot syberyjski

Są mruczenie – bardzo oddany i kochający stworzeń. Mają silne, muskularne ciała, grube miękkie futro. Kolory są różne, w tym odnaleźć i szary kot.

Oni lubią się bawić. Są zainteresowani wszystko nowe, bo to jest bardzo ciekawy. Koty syberyjskie są sprytny i przebiegły. Co do zasady, nie ma hałasu. Łatwo jest się przyzwyczaić do tej nazwy. Zwykle dlatego, że te koty zrobić dobre zwierząt domowych pitomitsy.

Są mruczenie bardzo elastyczny i silny. Mogą skakać na duże odległości i wysokości. Łatwo przeskoczyć z jednej komory do drugiej. Sybiracy jak woda. Uwielbiają bawić się zabawkami w misce z płynem. Również uwielbiam oglądać wody w kąpieli maleje.

Z dziećmi i innymi zwierzętami są przyjazne. Prawie wszystkie koty tej rasy nie lubią, gdy wziąć na ręce i przytulanie. W tym mrucząc wolą spać z właścicielami w tym samym łóżku, a im bliżej do niej, tym lepiej.

Zastanawiasz się, co jeszcze tam są koty szary? Rasa Dalej – ciekawe, wiele osób wie. Ale nie każdy wie, że jej przedstawiciele są w kolorze szarym płaszczu.

kot perski

W tym mrucząc afront szeroki nos. przysiad ciała średniej długości. Głowa jest masywna, okrągła. Różne kolory. Można znaleźć i szary kot tej rasy.

Wygląd jest bardzo atrakcyjna, ale postać nie są mniej dobre. Persowie grób, lubią się bawić, spędzać czas z właścicielami. Ich głos łagodny, przyjemny. Używać go częściej. Oni potrzebują miłości, ale wymagają one to szczerze nie. Wierny, całkowicie zaufać właścicielom.

brytyjski krótkowłosy

Kolejny szary kot rasy – brytyjski krótkowłosy. Jej przedstawiciele dopełniają wielkie oczy miedziany odcień. Pulchna twarz i okrągła głowa – to charakterystyczne cechy tej rasy. Ciało brytyjskiego krótkowłosa kota silny, okrągły, pluszowe ogon, szeroka klatka piersiowa. Łapy w jej krótkich, okrągłych klocków.

Charakter Brytyjczyków

Rasa ta szary kot, zgodnie z jego fanów, jest najlepszym do aresztu domowego. Jej przedstawiciele są inteligentni i nie jest zbyt wymagający. Ponadto, ponieważ ten kot dostaje idealny towarzysz.

Rasa ta szary kot różni się dość spokojna, nie brudny poglądach. Przedstawiciele jej zabawny, wierny, nie czuły, nie nadpobudliwe. Rodziny są przyjazne dla wszystkich, nikt nie jest odosobniony.

Te koty są kontakty, ale są w potrzebie miejsca na prywatność. Jedynym sposobem mogą czuć się zadowoleni.

Ten mrucząc nie jest instrukcja. Lubi zwijają się obok właściciela w oczekiwaniu, że głaskał.

Więc kot nie lubi jest ściśnięte, biorąc w dłoniach. Zaczynają walczyć, przesuwając nogi, głowę odwraca się. Również te koty nie tolerują pocałunki. Brytyjski krótkowłosy bardzo zły zbyt wiele złego uwaga. Dlatego widząc taki, może zniknąć na jakiś czas, ukryte w odosobnionym miejscu.

Nowi członkowie rodziny, to mruczenie, co do zasady, wziąć dobry, ciche, żadnych bójek i zazdrość.

Brytyjskie koty nie są nieśmiałe, pewny siebie. Można bez problemów żyć w jednym mieszkaniu z psem. Oto one, brytyjski kot szary.

Rasa: Turkish Angora

W tym cat wylotowym w kształcie klina, małe ciała. Sierść jest wystarczająco długo, zazwyczaj bez podkładu. Można zauważyć, nie tylko biały kot Angora, ale szare.

Przedstawiciele tej rasy są aktywne, większość swojego życia w ruchu. Zgodnie z gracją kota mogą być porównywane z tancerka.

Angora czuły, wierny. Mają tendencję do zamykania stosunki z jednym z członków rodziny, ale nie ze wszystkimi. Dlatego idealnie nadaje się dla pojedynczych osób, jak towarzysz.

Angoram nie lubi siedzieć na rękach. Ten kot może siedzieć kilka minut i tak, po której będzie to skok na podłogę, i ponosi biegać po domu.

Angora kot jak bawić się zabawkami i ukryć je gang się na wierzchu. Ten pitomitsy można łatwo zrobić bałagan w domu. Jeśli cenisz sobie porządek, to prawdopodobnie nie powinny rozpocząć pitomitsy.

Jest to bardzo interesujące patrzeć jak gra kot Angora. Jest to bardzo wdzięczne „wydajność”. Rzeczniczka rozmnażać jak wysokość, więc często siedzieć na szafkach lub lodówki.

Te koty są bardzo inteligentny, zdecydowany, silnej woli, zwłaszcza gdy jest to potrzebne. Jeśli, na przykład, będzie ukryć się w szum szafa ulubioną zabawkę, ona nie spocznie, dopóki nie osiągnie. Jeśli to nie wystarczy do tego sił, lub możliwości, będzie dręczyć swoich właścicieli z prośbą o ona zostać zwrócone do jej ramienia.

W angora turecka mają zdolność do pływania. Jak wiesz, nie wszystkie koty kochają wodę. Ale to naprawdę lubią pływać. Chociaż, oczywiście, wiele zależy od wykształcenia. Jeśli kocięta urodziły matki pływających, oni się zwyczaj od jej przyjęcia.

Przedstawiciel tej rasy wymaga wiele uwagi i komunikacji. Jeśli przez dłuższy czas, aby zostawić ją w spokoju, ona jest bardzo samotny i znudzony.

Angora tych właścicieli, którzy często opuszczają pitomitsy można doradzić następujący – na zakup innego kota, najlepiej również tę samą działalność.

rosyjski niebieski

Jakie są różne rasy kotów szary? Wymienić niektóre mówi sama za siebie. Na przykład, słysząc „Rosyjski niebieski kot”, można z grubsza wyobrazić, co to mruczenie. Jeśli nadal nie są zaznajomieni z nim, teraz porozmawiajmy o wąsami. To mądry, łagodny, uprzejmy i wierny kot z pięknym głosem. Ma długi ogon, szyi, wydłużony korpus. Kolor niebieski (nawet) ze srebrzystym połyskiem. Początkowo nieufny wobec nowych przyjaciół. Ten kot nie lubi, aby zmienić swoje miejsce zamieszkania i wolą rutyna. Z właściciele czuły, zabawny, niestety, niezbyt szybko zestawy z właścicielami bliskiej relacji. Z biegiem czasu, staje się lojalnym przyjacielem.

Podobała Ci się ta rasa szary kot? Przedstawiciel zdjęcia można zobaczyć w tym artykule. Można znaleźć bardziej szczegółowo z jej wyglądu.

Wreszcie, mała

Teraz wiesz, że jest szary kot. Która rasa może być to mruczenie, my powiedzieliśmy wam też. Mamy nadzieję, że informacja była przydatna. Jeśli są Państwo zainteresowani w każdym rasy Kot szary, pamiętaj, aby dowiedzieć się więcej informacji o tym, że nie było żadnych niespodzianek w przyszłości. Na przykład, postać nie jest odpowiednia lub dieta. Powodzenia w wyborze zwierzaka!