742 Shares 9139 views

Zgadywania urodziny i święta religijne

Od dawnych czasów ludzie chcieli wiedzieć, czego mogą się spodziewać w przyszłości. Numerologia istniała tysiące lat temu w starożytnym Rzymie, Asyrii, starożytnej Grecji, starożytnego Rus, Babilonu, Egiptu. Za pomocą wróżki, wróżbici i księża uciekają się nawet królów i królowych. Oczywiście, nowoczesne ludzie stają się bardziej racjonalne, ale nadal niektóre zwyczaje związane z wróżbiarstwa, są nadal zachowane.


Zgadywania na Bazyli (w nocy z 13 14 stycznia). Według starego kalendarza w nadchodzącym Nowym Roku nocy. Ulubiony dla wszystkich niezamężnych dziewcząt zgadywania na jej małżonka. Aby znaleźć pierwszą literę nazwy rozpocznie przyszłego małżonka, trzeba napisać na kartce papieru wszystkie litery alfabetu i pokroić go bukovki były oddzielne. Konieczne jest, aby wymieszać je i umieścić pod poduszką, a sobie wyobrazić przyszłego męża przed pójściem spać. Następnego dnia rano, nie patrząc pod poduszkę, wyciągnąć pierwszą dostępną literę. imię pana młodego zacznie z nim.

Zgadywania na Walentynki

Walentynki – to patron miłośników na całym świecie. Nie jest zaskoczeniem, że w tym dniu dziewczęta i chłopcy zastanawiają się miłość. Tej nocy we śnie, można zobaczyć swoją przyszłą żonę lub męża. Aby to zrobić z wyprzedzeniem, aby domagać się wody płatki róż, następnie zwilżyć go dwa liście laurowe i umieścić je pod poduszką krzyż z napisem: „zwężenie (zwężenie), wyjdź do mnie we śnie”

Można również dowiedzieć się charakter przyszłego małżonka czternastego lutego. Aby to zrobić, dziewczyna powinna być wcześnie rano, aby wyjść. Pierwszy ptak, to usłyszał, opowiada, jak jej mąż byłby charakter. Zobacz sroka – mąż rozmówcy, Szczygieł – bogaty człowiek, pleśniawki – podróżnikiem, herbatę – energiczny i niespokojny.

Zgadywania, w dniu świętego Andrzeja

Mówi się, że w nocy z 12 na 13 grudnia dzieje jest naprawdę mistyczne rzeczy. Na tej nocy, młode niezamężne dziewczęta zastanawiają się w nadchodzącym roku – będą się żenić ani musiał poczekać trochę dłużej. Zgadywania powinny pewnością jedną, że nikt nie będzie się wtrącać. W małej pszenicy miska posypywania (jeśli nie pszenica, ryż może być używany) i dolnej części pleców kilka pierścieni: proste, z kamienia, srebra i złota. Dokładnie wymieszać wszystko, dzwoni się okaże. Zamknij oczy i przyłożył rękę do miski. Wyciągnąć pierwszą napotkane pierścień. Jeśli prostego pierścienia – masz jeszcze samotny, czy z kamienia – pokochasz czy srebro – spełniają swoją bratnią duszę, jeśli złoto – go ożenić.

Również popularne wróżby na Andrzejki pożądania. Aby dowiedzieć się, czy marzenia, weź pudełko zapałek. Trzymając go w dłoni, koncentrują się na tym, co najbardziej chcesz. Mówiąc szeptem „spełnione / nie spełnione” wyciągnąć wszystkie mecze jeden po drugim. Odpowiedź na to pytanie będzie ostatnim z nich.

Bardzo kochany przez wielu w wróżby urodzin. Uważa się, że nazwa dnia najbardziej prawdomównych znaki. Jest uważany za zły omen dać lustro żółte kwiaty zegarków i bukietów do kochanka (kochanki) – ma do rozstania. Nie jest to bardzo dobry prezent są ostre przedmioty, będą one przynieść do domu kłótni i niezgody. Szaliki podarowane urodziny, obiecują zdrady, rozczarowania i zdrady. Jeśli jednak jesteś dano jeden z następujących „podejrzanych” obiektach, zapłacić mu symboliczną opłatę i używać go bezpiecznie. Świętuj swoje urodziny, czego potrzeba w sam raz. Starożytne legendy powiedzieć, że nasze anioły stróże i dusze ludzi, którzy nas kochali zstąpi z nieba, aby „podsłuchać” wszystkie żądania, a następnie wykonać je. Nawiasem mówiąc, chłopiec urodziny sam może poprosić Twój anioł marzenie.

Aby dokonać wróżby urodziny, trzeba wcześniej napisać na kartkach papieru szereg wniosków do siebie, wymieszać je i umieścić w czapkę lub kapelusz. W pierwszych minutach dnia przyjść usunąć jedną kartkę papieru i odczytać żądania. Będzie to na pewno się spełni, ponieważ urodziny – to najbardziej magiczne święto!

694 shares 3633 views
369 shares 9666 views