331 Shares 1758 views

Receptura „Królewski sernik z twarogu”: doskonały deser na świątecznym stole

Receptura „Królewski sernik z twarogiem” jest szczególnie proste i łatwe do przygotowania. Warto zauważyć, że jest to delikatne i słodkie danie podawane jest obfite śniadanie, a niezwykły deser na świątecznym stole.


Przepis królewski sernik z twarogu

Niezbędne składniki:

  • piasek cukru – 180 g;.
  • roztopionego masła – 200 g;.
  • mąka pszenna – 2 pełne kubki;
  • sody (bez tłumienia) – 1/3 małej łyżeczki;
  • tamtejsze gruba twaróg (tłuszczu 20%) – 500 ° C;.
  • duże jajko kurczak – 3 szt;.
  • cukier waniliowy – 1 opakowanie lub pełny mała łyżka.

Sposób wytwarzania podstawy

Receptura „Królewski sernik z twarogu” obejmuje 2 etapy przygotowania tego deseru. Po pierwsze, konieczne jest, aby zrobić fundament, a po drugie – ugniatać farszu.

Do testu chcesz wziąć 200 gr. świeże masło. Margaryna nie jest zalecany do zastąpienia, a smak tego deseru nie będzie bardzo przyjemny. Zatem, olej do gotowania muszą posiadać 2-3 godziny ciepły (nie ogrzewany), a następnie całkowicie umieścić w dużej misce i wlać do niego mąki pszennej. Oba produkty należy dokładnie zmielić ręce ostatecznie tworzą aromatyczne żetony. Jest to wymagane do cukru smak waniliowy i umieszczono w komorze chłodniczej, przy sporządzaniu nadzienia.

Przetwarzanie produktów mlecznych

Receptura „Królewski sernik z twarogu” wymaga stosowania grubej Drewniany domek bez kwasowości. Jest w ilości 500 g. trzeba wlać do miski, a następnie dodać 3 duże jajka i cukier. Wszystkie składniki należy dokładnie wymieszać widelcem i osiedlić się w ich sody oczyszczonej.

deser formacja

Królewski sernik z twarogu, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, powstaje w trzech etapach: Po pierwsze, trzeba wypełnić połowę baz na patelni lub innego naczynia. Następnie miękisz jest wymagane aby umieścić wszystkie słodki twaróg i jajko farsz i wreszcie wypełnić drugiej części luźne ciasto.

obróbka cieplna

Po deser w pełni uformowane, powinien on być natychmiast wysłane do duhovochny ogrzewanym piecu (200 stopni). Kucharz to słodkie danie jest zalecane dopóki podstawy dziecka lekko rumiane (40-45 minut). Potem trzeba się ciasto, a następnie schłodzić w strumieniu zimnego powietrza bezpośrednio do naczynia, w którym jest pieczone. Jeśli zignorujesz tę akcję i od razu przeciąć sernik na porcje, nieutwardzonego jajka ser nadzienie tylko na zewnątrz, i danie straci swój atrakcyjny wygląd.

prawidłowe Podawać

Receptura „Królewski sernik z twarogu” zaleca karmienie deser do stołu tylko schłodzone. Również przez to słodkie i delikatne ciasto musi być obecny herbata, kakao lub kawy. Dla tych, którzy lubią bardziej słodki żywności, sernik może być złożone wraz z dżemem, dżem, świeże jagody i owoce.