148 Shares 3269 views

Uczymy się migać PS3

W ostatnich latach stale rośnie popularność konsol do gier wideo. Zgodnie z nimi, nie tylko produkowane wszystkie odsłon gier z ostatnich kilku lat, ale siła tego rodzaju urządzeń jest to, że mogą nie tylko grać, ale także oglądać filmy, korzystać z Internetu i słuchać muzyki.


W skrócie, jest to funkcjonalne i kompletne centrum multimedialne. Niestety, nie wszystkie tak gładko. Producenci tych gadżetów w ostatnich latach wydawało się konkurować do tworzenia coraz bardziej zaawansowanych systemów zabezpieczeń.

Oczywiście, przede wszystkim, są one na celu ochronę przed piractwem, ale o wiele bardziej nerwy psuć uczciwych graczy. W skrócie, nauczyć się migać PS3, nie boli.

Co to robi?

Nie będziemy rozmawiać przez długi czas, że custom firmware pozwoli Ci grać nawet gdy gra osobiście pobrać z Internetu. Mówić o niedopuszczalności takich działań zostawić właścicielom.

Jesteśmy zainteresowani innymi. Pomyśl o tym, jak migają PS3, nawet całkiem świadomych graczy. Jaki jest powód. Wyobraź sobie, że masz przyjaciela, który przyniósł dyskietkę licencyjną z innego kraju. Czy uważasz, że można normalnie grać? Na pewno nie! Ochrona regionalny nie pozwoli Ci to zrobić, jeśli prefiks nie jest szyte!

Jeżeli nie jesteś pewny swoich umiejętności przed rzutowej PS3, aby dokładnie zapoznać się z poniższymi zarządzanie ograniczeń.

Co trzeba wiedzieć?

Najpierw musimy wiedzieć kilka ważnych punktów. Podłącz konsolę do telewizora, przejdź do ustawień, znajdź pozycję „System Information”. Ważne! Jeśli wersja firmware 3.55 lub mniej, to wszystko w porządku. Jeśli 3.6 lub wyższy, niestety, podczas gdy on nie może szyć.

Tak więc, zanim migać PS3, wersja trzeba wiedzieć koniecznie. Starając się „szyć” wersję nieobsługiwany spowoduje uszkodzenie urządzenia.

Czego potrzebujemy?

Po pierwsze, weź kij. koniecznie musi być sformatowany w systemie plików FAT32. U podstaw takiego PS3 nośnej, nazwa folderu, który jest osadzony katalog UPDATE (wymagane małe litery).

szyć

Przed migać PS3, konieczne jest, aby całkowicie odłączyć. Dla wszystkich modeli, najbardziej wiarygodne tylko tymczasowo odłączony od gniazdka sieciowego. Następnie powrót kabel na swoje miejsce.

Następnie naciśnij przycisk zasilania i przytrzymaj go tak długo, jak sama konsola nie startuje i nie zgaśnie. Po tym, ponownie naciśnij i przytrzymaj przycisk i przytrzymać go tak długo, jak konsola wyemituje dwa sygnały dźwiękowe. Zwolnieniu przycisku.

Urządzenie zostanie załadowany do trybu regeneracji. Po tym, przywiązujemy joysticka, a następnie wybierz opcję „System Update”. Wtedy twój udział nie jest wymagane. Przedrostek automatycznie zainstaluje wymagane pliki i ręcznie uruchomić ponownie.

Tutaj powiemy Ci jak migać PlayStation 3. Warunkiem główny – oczywiście spełniać wszystkie elementy, które mamy zarejestrowanych w artykule. Po raz kolejny (jeśli nie przeczytałeś instrukcji dostarczonych z set-top box), które w przypadku oprogramowania układowego lub innego urządzenia self-modyfikacji, można stracić prawo do gwarancji. Więc zrobić wszystko najbardziej ostrożnie!

Jednak hacking oprogramowanie znacznie bezpieczniejsze nowicjusza z żelaza lutowania!