487 Shares 5077 views

Podobnie jak w „Classmates”, aby wysłać prezent za darmo? kilka sposobów

Sieci społecznościowe rozwijają się w imponującym tempie, z każdym dniem dodawanie nowych użytkowników i wiernych naśladowców. I ich fani są nie tylko młodzież, ale również dorośli utrzymywane osobowość. Wynika to z faktu, że sieć może nie tylko komunikować, ale także przeczytać ciekawe historie i dyskutować zdjęcia, grać w gry i zabawy nawet dają sobie prezenty.


Jeśli chodzi o te możliwości nie są opuszczone i szalenie popularna strona internetowa „odnoklassniki”. Jedyną rzeczą, która dotyka miliony fanów w sieci – to trzeba płacić za prezenty. Ale on-line są darmowe wersje serwisu. Jednak nie wszyscy użytkownicy wiedzą, jak „koledzy”, aby wysłać prezent za darmo i jak korzystać z części ogólnej „prezenty”. Postaramy się przedstawić Państwu szczegółowe instrukcje, ale najpierw przeanalizować koncepcję prezentów w sieci.

Jakie prezenty w „Classmates”

Te małe obrazki animacji ze zdjęciami szczęśliwych małych zwierząt, imprezy tematyczne, zabawy emotikonów i różnych pragnień. Dar odebrany przez odbiorcę, będą dekorować swój główny zdjęciu tygodnia. Po wygaśnięciu, znikną tylko z awatarami, ale pozostanie na liście prezentów, które można obejrzeć klikając na „prezenty”, znajdujących się w jednym rzędzie z linków pod pseudonimem.

Kiedy można podać

Prezenty w „Classmates” zaprezentuje nie tylko na specjalne okazje, ale po prostu ustawić nastrój. W tym celu twórcy opracowane prezenty pożądane (np: „Ja was posyłam słoneczną pozdrowienie”, „zabawa”, „rozgrzać siebie i dobre samopoczucie”, i tak dalej. D.), zabawne slogany ( „O mój Boże, co za człowiek”, „jesteś cool „” plecach – mój ściana „), wspierane zabawne grafiki. Daj im, kiedy można, a ktoś wcześniej płacąc koszt, który waha się od 1 do 30 szekli.

Funkcje usługowe

Prezenty, jak wspomniano powyżej – są wypłacane, można je kupić za specjalną walutę – Oka. Wzbogacony niezbędną ilość szekla naciśnięcie „depozyt” (pod głównym zdjęciem). Użytkownik może zapłacić za usługę dowolny wygodny sposób – przez telefon, terminal, karta kredytowa, e-waluty. Koszt oka , w zależności od sposobu płatności od 90 centów do 2 rubli.

Ale jeśli jest to możliwe, oraz w „Classmates”, aby wysłać prezent za darmo? Darmowe prezenty zazwyczaj pojawiają się w wykazie dużych prezentów w przeddzień święta, a podczas promocji. Są one łatwo rozpoznawalne przez etykietowania „wolnym”. Twórcy serwisu pozwala przedstawić je w nieograniczonych ilościach, jednak to szczęście trwa jeden lub dwa dni. Darmowe prezenty można wygrać biorąc udział w aukcji lub w specjalnym dodatku „Moderatora odnoklassniki” (więcej na ten temat poniżej).

Jak zrobić prezent w „Classmates”?

W celu dokonania prezent (zarówno płatne i darmowe), ktoś z przyjaciół, należy:

 • Naciśnij przycisk „Przyjaciele” prawo awatarów.
 • Najedź kursorem na zdjęcie znajomego.
 • Z listy rozwijanej wybierz „Zrób prezent”.
 • Na następnej stronie można znaleźć odpowiednie prezenty wam prezent (dla wygody, istnieje ciąg wyszukiwania) i kliknij na nią.
 • W kolejnym oknie, które zostanie otwarte, napisać (opcjonalnie) tekst pozdrowienia do przywiązują do muzyki, odłożył kleszcza obok napisu „prywatne” (w tym przypadku, tylko odbiorca zna nazwisko nadawcy jest obecny) i kliknij na „Present”.
 • Jeśli obecny za darmo, natychmiast udać się do odbiorcy po swojej kliknięcia.
 • W przeciwnym razie, strona poprosi o aktualizacji konta, a następnie niespodzianka zostanie bezpiecznie dostarczony do adresu.

Jest też drugi sposób bycia w „Classmates”, aby wysłać prezent za darmo (lub za):

 • W serii linków, kliknij przycisk pod nazwą Ekran „prezenty”.
 • Kliknij na ulubionego serialu.
 • W oknie „zrobić prezent”, kliknij na zdjęcie innego i potwierdzić, że chcesz przycisk „Daj”. Kolejne etapy są bardzo podobne do tych opisanych powyżej. Wszystko! Prezent został wysłany.

Jak widać, nic skomplikowanego w systemie wymiaru sprawiedliwości nie mają prezentu.

Jak zrobić prezent dla użytkownika nie ma na liście znajomych?

Wielu użytkowników nie ma pojęcia, jak „koledzy”, aby wysłać prezent za darmo dla użytkownika, który nie znajduje się na liście znajomych.

Algorytm w tym przypadku jest tak prosty i szybki:

 • Przejdź do strony użytkownika, który chcesz dać przyjemność swojemu zaskoczeniu.
 • Kliknij „Zrób prezent”, który znajduje się pod głównym cie to.
 • Wybierz żądany prezent, klikając lewym przyciskiem myszy.
 • Obecny typ znak (publiczny / prywatny).
 • Wyślij przycisk niespodzianka „Present”.

Witryna umożliwia użytkownikom przesyłanie i aktywowanie ich darów „Utwórz swój dar” funkcji, które zostaną przekazane do aplikacji „Design prezentów”. Z pomocą tego programu będziesz w stanie wysłać prezent w „Classmates” na komputerze, dekorowanie go do swoich potrzeb.

Dodatek "Moderator" Schoolmates

kliknij na „Gry” w pasku wyszukiwania wpisz „Moderator odnoklassniki”, aby aktywować aplikację. Program przeznaczony jest do gromadzenia punktów bonusowych. Zasady gry są następujące: należy określić, które ze zgłoszonych fotografii na stronie nadużyć, a następnie zatwierdzić lub blok. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 2 punkty. Zgromadzone punkty można przeznaczyć na „aukcji” (przycisk „Więcej” – „Aukcja”). Twoje zadanie – aby dostarczyć wymaganą ilość punktów zwrócić prezenty. Jeśli szczęście uśmiechnie się do ciebie – przychodzą powiadomienia o wygranej.

Mamy nadzieję, że teraz jesteś w pełni świadomy, jak wysłać prezent w „Classmates”. Daj nastroju przyjaciół i być szczęśliwym!