166 Shares 3814 views

wilgoć kochający rośliny do dekoracji bramkowe i dekoracji mieszkań

wilgoć kochający rośliny można sadzić w ogrodzie z wilgotnej gleby, w stawie, a także do dekoracji i nawilżanie pokojowe.


Rośliny do ogrodu

Do roślin wilgoci kochający obejmują te, które nie są woda jednoznacznego bramkowe tj rosnące w wodzie, ale należy on do roli przejścia – od wody do działki ogrodowe. wilgoć kochający rośliny do ogrodu jest obsadzony głównie w obszarach wyposażonych w naturalnych stawach z bogatej wilgotnej ziemi, ale nie podmokłych. Niektóre typy mieszkańców ogrodowych mogą żyć i umiarkowanie suchej gleby, ale czuję się nieswojo w nim i może umrzeć.

Najbardziej popularne rodzaje roślin wodnych kochający obejmują te, które są przytulne i dobrze zakorzenić w kraju iw ogrodzie ze stawem.

fiołki

Należy do rodziny GESNERIACEAE. Ten wieloletnich kwiat ma krótki trzpień soczyste z piękną rozetę liści z zaokrąglonymi falistą krawędź, malowane w kolorze ciemnej zieleni, a na dole – w kolorze czerwonym. Kwiaty urządzone w kwiatostany. Pochodzą one w jeden kolor – biały, różowy, czerwony lub wielobarwnym deseniem.

pierwiosnek

Byliny z rozetą liści podstawowych zębaty. Kwiaty – pięknych, kolorowych, zebrane w kwiatostany. Kwitnące wczesną wiosną. W projektowaniu krajobrazu , rośliny te wilgoć miłości są niezbędne i atrakcyjne.

balsam

Są to rośliny o soczyste, mięsiste łodygi. Zielone liście z różnych odcieniach. Kwiaty są nieregularny kształt, czerwony, żółty lub biały, czasem smugi mogą być proste lub podwójne, pojedyncze lub połączone w luźne kwiatostany.

dzwon

Kwiat kształt określona nazwa tej rośliny. Wielkość i kształt jej bardzo zróżnicowana. Kolory są tak jasne i pełne wdzięku, że ogród z wilgotnej gleby jest rzadko bez tej rośliny. Bell oryginalne i romantyczne wygląda w mieszanych nasadzeń, a także w centrum kwietników, sadzenia w krawężnik pod drzewami i na kamienistych wzgórzach. Kwitnie przez całe lato – od czerwca do września.

Wilgoć kochający rośliny doniczkowe

Należą do nich większość roślin wewnętrznych. Wilgoć kochający rośliny do mieszkań – szybko rośnie, pozostawia je najczęściej duże i szybko odparować wilgoć. Są to rośliny rosnące w pomieszczeniach, które są naturalnie w przyrodzie występują w wilgotnych miejscach: w bagna, nad brzegami rzek i jezior. Jednak wilgoć kochający rośliny doniczkowe nie muszą być wzmocnione podlewania przez cały rok. Powinno to być zrobione tylko na wiosnę, w okresie, a następnie aktywnego wzrostu, ale w pozostałej części roku podlewania powinna być zmniejszona. Wilgoć kochający rośliny do przestrzeni apartamentami – jest bluszcz, Monstera, marakuja, owoce cytrusowe, palmy, bromeliads, kolumneya, tsiperus, Tradescantia, azalia i inne.

Zimą rośliny pomieszczeniu z centralnym ogrzewaniem często cierpią z powodu suchości. Ziemia garnki szybko wysycha, co ma negatywny wpływ na kwiaty. Jednak częste podlewanie powoduje zakwaszenie gruntów i zgnilizny korzeni. Aby to zrobić, to naczynie w dużym pojemniku i wypełnić ją na mokro, wilgotność torfu być monitorowane.

Wilgoć kochający drzew i krzewów

Nadmierna wilgoć oraz sadząc na miejscu, takich jak brzoza gleby. Wilgoć miłości drzewa i krzewy są w stanie umiejętnie odsączone gleby wokół nich. Dorosły brzoza wysysa jego prawie 10 metrów.

Na wilgoć miłości drzew obejmują wierzby, irgu, Emeryt, aby krzewów – Kalina, żurawiny, rodzynek i innych srebra. Na małej działce można sadzić krzewów owocowych, które daje na koniec żniw.

Za mokre i bagnistych gleby nie nadaje się do hodowli. W takich miejscach, rośliny nawet wilgoć miłości nie rosnąć i owocować.