292 Shares 957 views

Cała rodzina będzie jeść je wszystkie na raz – zrazy ziemniaków z mięsem.

Przedstawić tabelę narodów słowiańskich bez potraw ziemniaczanych po prostu niemożliwe. I to ma swoje wytłumaczenie. Nasi przodkowie byli bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z użytkowania tego produktu. Dlatego tabela dziś zdobią wspaniałe zrazy ziemniaków z mięsem.


Nie twierdzą, ziemniaki są produktem bardzo pożywne. I dlatego wielu ludzi w naszym kraju, którzy oglądają ich wagi, a nie angażować się w potrawach, które zawierają ziemniaki. I jeśli traktować tych ludzi, dzisiaj będę cię uszczęśliwić, a może niespodzianka. Czy wiesz, że ziemniaki mają substancję zdolną regulujące metabolizm tłuszczów w organizmie człowieka? Oraz fakt, że są one w stanie obniżyć poziom cholesterolu? Ziemniaki są koniecznością dla osób cierpiących z powodu nadciśnieniowej choroby serca, cukrzyca, a ludzie o wysokiej kwasowości żołądka … To może być bardzo długi czas, aby porozmawiać o jego użyteczności. I lepiej nie mówić, i od razu wziąć pod uwagę na przepis: zrazy ziemniaczane z mięsem.

Aby to proste danie, ale jednocześnie uważa restauracji, trzeba będzie: ziemniaki (najlepiej wybrać średnie) 10 kawałki wołowiny lub wieprzowiny (najlepiej 300-400gr), jajko (2 możliwości), cebulę, sól i przyprawy do smaku i bułka tarta.

Jak gotować zrazy z mięsem? Każdy właściciel, jego żona i kochająca matka chce gotowane jedzenie nie tylko smaczne, ale na pewno przydatne. I z jakiegoś powodu nigdy nie uważamy, że wszystkie najbardziej przydatne, zawarte w ziemniakach wyrzucamy. Dziś nie robić. Dołożymy wszelkich starań, aby zachować wszystkie witaminy. Dlatego gotować ziemniaki w łupinach (z czyszczeniem rzucasz o 20% składników odżywczych). Ziemniaki obrać i zapamiętać go. Ponieważ podczas gotowania ziemniaków nie solone, nie zapomnij zrobić to teraz. Solone? Dodać mieszankę jajek i ziemniaków.

Aby zrazy ziemniaczane z mięsem nie dostać zbyt gruby, należy przyjąć ją kawałek chudego mięsa wołowego lub wieprzowego. Można oczywiście użyć farszu (trzeba go smażyć), należy pamiętać, że zrazy okaże się bardzo serdeczny i wysokokaloryczne. Ale jesteśmy z wami do prawidłowego i zdrowego odżywiania? gotować mięso i mielone. Łuk czyste, pokroić w kostkę i smażyć (polecam robić to w oliwie z oliwek). I tu jest to okazja, aby odwołać się do małej sztuczki i dać wypełnienie specjalnego smaku. Podczas smażenia cebulę, można dodać łyżkę wina suchej lub półsuchej. Alkohol wyparuje, ale pozostawi lekki przyjemny smak. Możesz dodać alkohol i silniejszy, ale powinien mieć jasną smak. Nie było wino w domu? Weź ocet balsamiczny lub sos sojowy (wystarczy dodać tych składników bezpośrednio po cebule nie smażone, i usuwane z planszy). Wymieszać mięso z cebulą, solą, dodać jajko, zioła i przyprawy. Jeśli chcesz, możesz dodać posiekaną zieleninę. Wypełnienie jest gotowy. Mam nadzieję, że ma się w ręku i nie jeść przed zrazy gotować! Ponieważ zapach magii!

Tak, jesteś gotowy, aby przygotować arcydzieło zrazy ziemniaczane z mięsem. Nie dajmy się ociągać. Podjęcia wynikających tłuczone ziemniaki i tworzą ciasta. Każdy placek farshiruem smaczne, łatwe napełnianie i dołączyć go w formie tortu. Przed smażyć zrazy, zwinąć je w bułce tartej. Skórka będzie bardziej ostry. Smażyć przez dłuższy czas nie jest konieczne. Złoty jasny brąz. Zrazy Podawać posypane ziołami ze świeżych pomidorów. Oddzielnie, w kremanke, stosować krem lub ulubiony sos.

Myślę, że tabela ma cała rodzina może się doczekać, kiedy gospodyni poda danie. Po tym wszystkim, dom pływa przepyszne zapach. Raduj się, jak swoich bliskich częściej! Jeść z przyjemnością!