705 Shares 5374 views

olej tui z zatok: opinie, instrukcje użytkowania i efektywności

Skomplikowane zakażenia zatok szczęki górnej – zapalenie zatok – w XVI wieku francuskiej arystokracji skutecznie wyleczyć oleju „Drzewo Życia”. To było tak zwane piąty czas, a znaczenie tego epitetu jest zrozumiałe dla współczesnej homeopatii i ludzi, którzy doświadczyli zadziwiające właściwości tej rośliny. olej Tui jest używany w zatoki więcej Indian.


Opis leku

olej tui, mimo miłości do specjalistów medycyny alternatywnej, przypisywanych wyłącznie środków homeopatycznych niemożliwe. Skoncentrowany olej nasycenia dotyczy kategorii D1, to zakłada, ekstrakt oleju rozcieńczającego w stosunku 5: 100. Homeopatia przewiduje inne zasady zmniejszając aktywność składnika aktywnego. W tym samym czasie, a do środków Alopatycznych olej charakter tuja nie można przypisać do bardzo niskich poziomów koncentratu.

Podstawowa struktura leku – to tui ekstrakt i olej mineralny, uzupełnione przez następujące substancje:

 • Żywica.
 • Składniki tanin.
 • Flawonoidy.
 • Saponit.
 • Pinin.
 • Piłowanie.
 • Tuin.
 • Aromadendrin.

Dominującą postać oleju uwalnianiu tuja (porównanie z 93 rodzaju oleju) – fiolki zakraplacza, o zawartości substancji czynnej do ½

Ogólna idea homeopatycznych

Homeopatia alternatywny widok w leczeniu wszystkich typów znanych, mierzalną standardowej terapii chorób. Leki tradycyjny homeopatia jest bardzo słabym stężenia każdej substancji czynnej rozcieńczonej w składniku kompozycji neutralnego, anonimowa właściwości. Uważa się, że ciągłe wprowadzanie do ciała minimalnych dawek środka leczniczego korzystny wpływ na organizm jest amplifikowany przez nagromadzenie, które w końcu wydziela choroby.

Dlaczego leczenie zapalenia zatok Tui naftowej nie jest uważane za metodę leczenia homeopatycznego, choć jest powszechnie zalecany przez homeopatów? Cała materia w nietypowym koncentracji środków, domyślnie przypisane urtinkturam (substancji ciekłych). Powyżej tuja nasycenia oleju wskazano – 5: 100, co odpowiada silnie przyjętymi normami homeopatyczne rozcieńczenia głównym składnikiem aktywnym 10 (kategoria D) lub 100 (kategoria C) razy.

Skuteczność leku

Istnieje wystarczająca ilość środków ludowej do leczenia błony śluzowej i prania, bez konieczności nadzoru lekarza lub lekarza. Jednak sądząc po opinie Tui oleju w siebie zatokowego nie jest dozwolone w zasadzie, i właściwe wykorzystanie funduszy programu można obliczyć jedynie przez doświadczonego homeopata. narzędzie często może być przypisana tylko jako główny jednoczesnego leczenia.

Pozytywne efekty sprawdzonych działań tui olej obejmują:

 • Długoterminowe działanie antybakteryjne.
 • Usuwanie obrzęków.
 • Samorozładowanie ropy zgromadzonych w zatokach.
 • Oczyszczenie dróg oddechowych.
 • Upłynnianie śluzu.

Olej stosuje się tui w zatoce. Szkolenie i zwrotne rzeczywistych klientów wywołać cały szereg różnych chorób związanych z systemami z nosogardzieli i dróg oddechowych, w których ten olej jest całkowicie pokonania tego zadania:

 • Zapalenie oskrzeli standardowe postępowanie i ostre.
 • Zapalenie migdałków.
 • Katar różnym nasileniu.
 • Zapalenie płuc.
 • Zapalenie migdałka gardłowego.

Wpływ leku

Zasada procesów zapalnych polega na usunięciu zmniejszoną aktywność patogennych flory bakteryjnej prowadzącej do tworzenia się ropy. olej tui w zatoce, a u dzieci oraz w przypadku zapalenia migdałków gardłowych, hamuje dużą liczbę gatunków bakterii. Dzięki tej terapii odbywa się w kilka razy szybciej niż przy użyciu tylko leki.

Relief wzrost bakterii i prowadzić do zmniejszenia lub całkowitego wyeliminowania ilościowego wygładzającego niepokojących objawów:

 • Wzrost temperatury ciała ze względu na toksyny bakteryjne i alokacji łącznej zatrucie żywności mikroorganizmów organizm próchnicy.
 • Zablokowanie edematous zgrubienie tkanki śluzowej dróg oddechowych, ropne uniemożliwia wyjście.
 • Stan ogólne osłabienie, utrata zdolności do pracy.
 • Wyginając, stały ból.

Kompleksowa aplikacja z pomocą oficjalnego leczenia objawy te są znacznie łagodniejsze, a niektóre przestać się martwić po 2-3 dni, stosując olej.

Instrukcje dotyczące stosowania leku w zapaleniu zatok

W odniesieniu do olejku tujowego w prowadnicy zatok jednoznacznie zabrania wkropleniu bez uprzedniego usunięcia ostrego zapalenia. Dopiero po ostrych objawów może objawiać spada oczekiwany efekt.

Standardowa dawka obejmuje chowanie w ilości dwóch kropli do każdego nozdrza do trzech razy w ciągu dnia. Wkroplenie powinno odbyć się bez przerw w określonym schemacie przez 10-14 dni. Następnie ciało jest podana reszta 7-10 dni, a przebieg jest powtarzany.

Musimy monitorować ogólny stan – pogorszenie lub poprawa – od początku korzystania z tui ropy w zatoce. Instrukcje użytkowania uznaje, że oczekiwany efekt terapeutyczny może nie wystąpić w ogóle, ponieważ organizm ludzki nie zawsze reaguje na leki z tą samą siłą. W sytuacji niskiej skuteczności lub braku przygotowania powinny być anulowane na 5. dniu leczenia.

Inne aplikacje tuja oleju

Zastosowanie oleju tuja w zatoce nie jest ograniczony do zakropleniu w klasycznym tego słowa znaczeniu. Środki te mogą być zmontowane z różnych rodzajów ziół nalewki, ekstrakty i użyć go w stanie gazowym przez odparowanie.

Wykorzystuje olej Tui:

 1. Mycie zatok: przygotowane oddzielnie ekstrakty rumianku wia się ciepła i miesza się napięte, dodano 20 kropli oleju opisane. Strzykawka wytwarzają dużą przemywanie zatok od 2 do 4 razy dziennie.
 2. Wdychanie oleju: 3-4 krople oleju, dodać tylko wrzenia i usunąć z wody ciepło (1 litr). Obejmujące głowę i miskę z lekiem grubym ręcznikiem i wdychać przez pary przez 5-7 minuty, a następnie wytrzeć suchą twarz i przez godzinę nie gaśnie.
 3. Aromatyczny: Rozcieńczyć 2 kropli olejku tujowego 1 łyżka. łyżka wody i wlać do środków aromalampu.
 4. Przygotowanie „Amulety” -podveski: sądząc po opiniach, olej Tui w zatoki pomaga nawet zdalnie, przez niezależną, nie sprowokowany przez odparowanie. Aby to zrobić, trzeba wziąć ostry lepiej tkanina lniana (rag 10-10 cm), dobrze impregnować go olejem, następnie rurę rolki, zawiązać nitkę i powiesić nad snem chorego. Tego typu zastosowania oleju doskonale nadaje się dla dzieci.
 5. Jest to możliwe do wykorzystania właściwości dezynfekujące olejku tujowego zapobiegania przeziębieniu w łaźni parowej. W tym celu stężony roztwór środka muszą ścieka w gorącym piecu do kamieni.

Instrukcja użycia leku dla dzieci

Organizm szybko reaguje na dzieci leków, ale ich otrzymania wymaga dodatkowych środków ostrożności, ponieważ oba negatywne skutki leczenia dziecka są bardziej dotkliwe. Ogólne wskazówki, kakprinimat tui ropy w zatoce, nie stosuje się do dzieci. Olej w czystej postaci, ze względu na jego toksyczność, nie powinny stykać się z śluzowej dzieckiem – dopuszczalne jedynie preparaty zawierające do 15% substancji czynnej.

Proces Wkroplenie nie powinny powodować ból dziecka lub lęku. Jednak nie zawsze jest to możliwe, jak małe dzieci są aktywnie opór posiadanie takich procedur. Wskazane jest, aby przynieść innego członka rodziny, który mógłby trzymać dziecko w stanie stacjonarnym w czasie, gdy nie ma zakropleniu nosa.

Po zakończeniu procedury należy przestrzegać następującej kolejności:

 • Dziecko nosa zatok strzykawką przemywa słabym roztworze soli fizjologicznej. W tym przypadku, główka dziecka powinien być nachylony nad zlewem, aby umożliwić swobodny wycofanie brudnej wody.
 • Następnie, po nosie pozostanie nadmiar płynu i śluzu, konieczne jest, aby włączyć dziecko twarzą do góry, zamocować głowicę w tej pozycji i umieść 2 krople do każdego otworu nosowego.
 • Nie można pozwolić dziecku po zabiegu do zajęcia stanowiska w pionie, jak agent może pojawiać. Niech leżą tam przez kolejne dziesięć minut, twarzą do góry. Upuścić przeniknął głębiej, można umieścić poduszkę pod kark dziecka.

Przeciwwskazania

Przebieg leczenia należy TUI olej całej terapii nadzorowane przez lekarza homeopata. Nie używać oleju w ciąży i kobiet karmiących piersią, ze względu na wysokie działanie kurczowego oznacza prowokowanie skurcze macicy. Z tego samego powodu, ryzyko oleju skurcz zabronione ludzi z padaczką.

Oparte na jednoznacznych opinii, tuja ropy w zatoce w czystej postaci jest dozwolone tylko dodać do inhalatorów i roztworów do płukania. Dla wkraplanie do nosa należy użyć homeopatycznych kompozycji o niskich stężeniach w sposób naturalny.

Należy zwrócić uwagę na swoje uczucia po pierwszym dwa lub trzy razy użycia oleju. W przypadku swędzenie skóry, pokrzywka, łzawienie oczu, kaszel, olej Tui powinny być natychmiast zniesione.

Z wielką starannością muszą zostać podjęte, aby krople dla osób z historią chorób sercowo-naczyniowych.

Sprawdzona alergia na sosnowy domyślnej instalacji jest zakazane Tui zużycia ropy naftowej w jakiejkolwiek formie.

Dzieci w wieku poniżej trzech lat, pozwala na stosowanie substancji w bardzo małych stężeniach i wyłącznie w celach homeopatycznych.

olej do gotowania w domu

olej tui można gotować w domu, bez posiadania wiedzy farmaceutycznej. W tym celu, w jednej części rozdrobnionych gałązki tui interweniować w 10 częściach z oleju z oliwek i wlewów powstałej mieszaniny przez 10 dni chronionych przed światłem słonecznym.

Użyj tego oleju może być natychmiast po wysiłku w postaci, w jakiej jest ona bez rozcieńczania go.

Jak kupować tui oleju

Olej Cena tuja (w zatoce może używać różne formy w zależności od postaci, w której będzie się używać) zmienia się w zakresie wartości szerokości – od 29 do 1100 rubli. Przyczyną tej różnicy w cenie jest koncentracja zasobów naturalnych, a także związane z nimi elementy kompozycji.

Zakup leków może być w zwykłej lub specjalnej homeopatycznych apteki. olej tui jest często znaleźć na stronach sklepów internetowych, ale gwarancja jakości otrzymanych środków będzie znacznie niższa niż nabyć w oficjalnym punkcie sprzedaży.

opinie

Nie opinie Tui ropy w zatoce lub migdałki stosowanego powszechnie zawsze wyrazić jakąś entuzjazm. Negatywne opinie lub zalecenia nie używać tego narzędzia w internecie, aby sprostać prawie niemożliwe, ale pojawiają się skargi, że olej jest źle pracowali lub spowodować poważne alergie. Ale ponad 70% przypadków Tui efektu oleju oczekiwać wystąpił.