384 Shares 4352 views

MIA sanatorium w Soczi. "Iskra", "host", "Salute" – zdjęcia i opinie

Rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, jego pracowników i ich rodzin umożliwiło poprawę zdrowia całej Rosji. Kurorty nad Morzem Czarnym są szczególnie pożądane wśród pracowników, ponieważ morskie powietrze ma pozytywny wpływ nie tylko na układ oddechowy, ale również na cały organizm.


Przez sanatoria czarnomorskich MSW posiada trzy kurorty Soczi, „host”, „Iskra” i „Salute”. Pracownicy Wewnętrznych, były narażone na ciągłym stresie na swojej pracy tutaj może poprawić zdrowie układu nerwowego, układu krążenia i układu mięśniowo-szkieletowego systemów.

Atrakcje w Soczi

Każdy odwiedzający miasto będą mogli znaleźć hobby własnych preferencji. Tutaj można organizować jako niezależna i przewodnikiem spaceru. Jeśli – fanem bardziej aktywnego ruchu, miasto będzie wielkie poszukiwanie zabawy, co również przyczynia się do poznania miasta od strony, która nie jest dostępna dla każdego turysty. Dzieci znajdą wielkie akwarium, zabawne park wodny, Dolphin i tak w nieskończoność. Jest w mieście i parku rozrywki, ale nie z karuzel i mostu wiszącego.

Biorąc pod uwagę, że w Soczi – starożytne miasto, to jest możliwe, aby znaleźć wiele zabytkowych budynków i innych starożytnych budynków. W związku z tym, istnieje wiele muzeów.

Dla tych, którzy przyjeżdżają do miasta po raz pierwszy, to najlepiej, aby odwiedzić jeden z najwyższych punktów Soczi – Ahunskuyu wysokości Stra 663 metrów, skąd całe miasto widać jak na dłoni.

Soczi jest jednym z osiemnastu rezydencji Stalina. Pomimo faktu, że w rezydencji był bardzo Soczi jest uważany za jego ulubionym. Teraz jest muzeum krajoznawcze!

Kto może zostać gościem ośrodka?

MIA sanatorium w Soczi „Spark”, jako „Salute” i „host”, mimo pozornego braku dostępu (w rzeczywistości szpitale nie są dostępne tylko dla pracowników MIA), otwarte dla gości z całego świata, w każdym sezonie. Wadą może być niezdolność do dopracowania kosztów utrzymania przy użyciu zasobów internetowych. Ogromnym plusem jest trzy posiłki dziennie i życia organizacji zakończenia rodzinę. Dzieci są zalecane, aby zabrać ze sobą do szpitala z 4 lat. Odpowiada to wielkości pomieszczeń i dostępności łóżek.

"Host" (MIA sanatorium) i podobne "Iskra" i "Salute" są przeznaczone dla rodzin. Oczywiście, młodzi ludzie też mogą przyjść i odpocząć. Ale, znając preferencje młodzieży (i to spree do rana i późnym śniadania), możemy założyć, że są one jednoznaczne rutynowe warunki nie pasują.

Lokalizacja szpitale lokalizacja

W opinii wielu turystów każdego sanatorium MSWiA w Soczi znajduje się w nieodpowiednim miejscu, w którym nie ma bezpośredniego połączenia z dworców kolejowych. Ale jest to rekompensowane przez jego bliskość do morza. Osada w pokoju z wyjściem na morze sprawia, że można zapomnieć o wszystkim i wszystko.

Dlaczego tak trudno znaleźć ten ośrodek? Host – wieś letniskowa w Soczi. Według niektórych, jest to dzielnica miasta, ale wciąż pozostaje daleki od wszystkich stacjach. Wielu odwiedzających dla osobistej wygody, zamówić taksówkę, która będzie kosztować stosunkowo tani (około 350 rubli).

Należy również zauważyć, że poszukiwanie kontaktu, aby zapytać o dostępność pokoi, to najlepiej, aby przejść bezpośrednio do strony: hosta-mvd.ru.

Pokoje, udogodnienia

2014 stał się bardzo znaczący dla całego miasta, bo dzięki olimpiadzie wszystkich miejsc przekształcony nie do poznania, a stary i nudny odmłodzona, odświeżona i stają się bardziej atrakcyjne dla turystów. Wszystko terytorium Soczi należy do obszaru chronionego, więc las otaczający Gagra, ze wszystkimi jego flory i fauny, aby zachować piękno i prymitywizm. W Soczi Sanatorium „Spark” (MIA) oferuje pokoje z widokiem na morze. Dlatego też, wybierając na chybił trafił, nie masz nic do stracenia. Różnica polega jedynie obszary metryczne!

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, prysznic, lodówkę oraz standardowy zestaw mebli. Na przykład, MSW sanatorium „Salute” (Soczi) Opinie w ciągu ostatniego półtora roku ma tylko pozytywne ze względu na doskonałą naprawy. Jeśli wcześniej z wyglądem samego szpitala i jego numery były problemem, zostały już wyeliminowane dziś.

Budynek posiada własną jadalnię, gdzie inne dzieci z czterech posiłków zamiast trzech (dla dorosłych).

Ponadto, cena obejmuje dostęp do prywatnej plaży z leżakami i parasolami. Wszystko, co jest z nim związane – dla pieniędzy z turystów. Mianowicie, wycieczki statkiem i wynajem łodzi.

Internet, niestety, nie jest dostępna wszędzie, ale połączenie jest nadal możliwe. Będzie to doskonałą okazją do wypoczynku ze wszystkich korzyści płynących z cywilizacji. Jeszcze na terytorium posiada własny salon fryzjerski, kawiarnia i restauracja, kino na świeżym powietrzu, biblioteka i biuro informacji turystycznej. W tym ostatnim można kupić bilety na zwiedzanie. Takie kampanie polegają na zbieraniu w pensjonacie, na wycieczkę do punktu pracy i powrót do autobusu.

Zabiegi i procedury

Sanatorium zaprojektowany, aby przywrócić zdrowie systemów choroby układu nerwowego, układu moczowo-płciowego, układu krążenia i układu mięśniowo-szkieletowego. Oddzielnie dostarczona dla procedury z chorób ginekologicznych i skóry. Na przykład, prysznic mocy, brom, drzew iglastych lub soli, wanny elektrostymulacji domięśniowe (problemów ginekologicznych) tarczowe, wodą masa, i tak dalej.

Na terenie znajdują się lekarze wszystkich profili: kosmetyczka, kręgarzy i lekarzy dentystów, który umożliwia nie tylko całkowite wyleczenie, ale także do leczenia prywatnego.

Rozrywka na terytorium ośrodków

Oprócz toczenia pojazdów morskich i zabawy na wodzie, w samym szpitalu, pod warunkiem, animatorów i niani dla dzieci, które mogą wziąć dziecko do rodziców cicho odwiedził procedura lub po prostu pobyli w ciszy i spokoju.

Dorośli regularnie odbywają się dyskoteki i imprezy. Wiele kocham spotkać tutaj na Nowy Rok.

Sanatorium „Host” będzie najbardziej dogodny dla młodych przedstawicieli. Wszystko to ze względu na fakt, że ośrodek – nie jeden duży budynek, a wiele małych, które będą organizować lokalną „strona” i nie zakłócać rodziny z dziećmi.

Wybór

MIA sanatorium (Soczi) ceny oferują bardzo lojalny i usług wysokiej jakości. Koszt tygodniowy będzie kosztować nie więcej niż dzienne koszty Radisson. Cena ta obejmuje posiłki, a standardowy zestaw procedur medycznych, a także czyste i uporządkowane plażę.

Odległość między psychiatrycznych nie jest zbyt duży, ale robi to samo i daleko od lotniska Adler i od stacji kolejowej / PKP w Soczi. Na pierwszy rzut oka to wadą, ale to jest tylko doświadczeni turyści poddać się pasją, a każdy sanatorium MSWiA w Soczi będzie szacowana na jego prawdziwej wartości.

Jeśli chodzi o komentarze na temat instytucji, warto zauważyć, że ostatnie negatywne jest bardzo mała, więc mówić o nich szczegółowo to nie ma sensu.

Tak więc, "Host" (MIA sanatorium) – szczególne miejsce odpoczynku. Niemal w każdym calu przypomina amazońskiej dżungli, co sprawiło, reszta będzie naprawdę fantastyczne, a pokój w małej willi byłaby zbawieniem dla osób z napiętego harmonogramu prac. Tylko tutaj, z dala od cywilizacji, reszta będzie w ogóle możliwe.

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie atrakcji turystycznych miasta, to jest możliwe, że sanatorium MSWiA w Soczi nie będzie w pierwszej kolejności. Ale biorąc pod uwagę koszty i procedury, można pogodzić się z brakiem szampana w pokoju. A czystość i życzliwość personelu będzie miłym dodatkiem do odpoczynku!