509 Shares 2890 views

kaczki wiosna polowanie

Wiosenny odstrzał – jest zawsze długo oczekiwany czas dla amatorów jak i profesjonalnych myśliwych. Aby była ona skuteczna, jako trofeum uda Ci się złapać ostrożnego ptaka lub dzikie zwierzę, trzeba wiedzieć, ścieżki migracji swojego obiektu rybackiej. Najlepszym miejscem na podstawy czasu znajdują się w strefie ruchu ptaków lub zwierząt, w którym masz zamiar polować. Ponadto, można zapewnić bezcenną usług profesjonalnego Huntsman.

Jednym z najbardziej ekscytujących rodzajów polowań jest uważany wiosenne polowania na kaczki, ale trzeba wiedzieć, że o tej porze roku, zgodnie z prawem swojego drapieżnych może być tylko kaczka. Aby zrealizować swoje plany, można odwiedzić wspaniałe miejsca na jeziorze Ładoga, nad Wołgą, w Baszkirii i Jakucji. Nie mniej niż ekscytujące, można spędzić czas w okolicach podstawy, „Noble Nest” w regionie Twerze. Należy wybrać obszar, na drodze migracji kaczki. Dla wygody można wcześniej zarezerwować miejsce na podstawie otwarcia sezonu.

polowanie kaczki na wiosnę jest surowo zabronione. Dozwolone tylko strzelać tylko smoki. Z daleka, można łatwo pomylić samców i samic, więc fotografowanie jest dozwolone nie lata, ale tylko na Drake z wabików kaczka. To właśnie w tym przypadku – jest niezbędnym narzędziem myśliwego, nie mniej ważne niż prawdziwy pies myśliwski.

Na obszarach leśnych bazy danych będzie również w stanie uzyskać podczas kojarzenia cietrzew. Jeśli masz szczęście, twój trofeum będzie słonka. Jest to jeden z pierwszych ptaków, które pojawiają się na pierwszym rozmraża się w lesie lub na obnażonych brzegów rzek, jezior i rowów w centralnej Rosji. Wiosna polowanie na słonki powinno odbywać się rano lub wieczorem słońca, ale, jak zauważył doświadczonych myśliwych, jest najbardziej skuteczna po zachodzie słońca.

Nie każdy rok jest dozwolone polowanie na wiosnę. To zależy od czynników związanych z niekorzystnym dla ptaków zimujących zagnieżdżanie problemu. Zakaz może być również zainstalowany w tych latach, gdy rejestrowane spadek liczby gatunków.

Zwykły polowanie kaczki na wiosnę (lub raczej na smoków) rozpoczyna poszukiwania złóż. Jest to bardziej wygodne, aby przed sezonem jeszcze przed wejściem w życie zezwolenia na połowy. Wskazane jest, aby badać obszar do zrobienia natychmiast po przybyciu ptaków zimujących wieczorem po zachodzie słońca lub wczesnym rankiem przed wschodem słońca. Pomoże to określić ścieżkę lotu i ulubionych miejscach ptaki żerujące, studiować ten osiągnie, które są wygodne dla Prisada.

Główne wymagania do miejsc, gdzie planowana polowanie wiosna kaczka jest łatwe przeglądanie. To musi być koniecznie zasięg netto. Nie będzie również posadzone wabika kaczkę tak, że jest to dobry widok z powietrza dla latających smoków. Po plyos nie może przejść do głównego nurtu, jak prąd może powalić jak wabików kaczka i nadziewane używany i może unieść zabitych kaczki. Najlepsze miejsce w tym przypadku może służyć jako zalanym obszarze łąki lub cichej zatoce.

Wybierz idealne miejsce, które będzie gościć kaczki polować, wznosząc namiot lub skradok. Do tego pasuje trzcinach, świerka lub sosny oddziałów. Bardzo wygodne przebranie się i kopać w ziemi, jeżeli grunt pozwala. W każdym przypadku powinno być bezpiecznym miejscem, w którym będzie można komfortowo oczekiwanej produkcji. W sytuacji, gdy nie ma sposobu, aby zbudować cache, strzelanie może być przeprowadzone z łodzi, które również muszą być starannie zamaskowane gałęziami, trzciny, trzciny lub innych materiałów pod ręką. Trzeba mieć dobry przegląd, który pozwala na monitorowanie ruchów Drake, a wybrana lokalizacja powinna być wygodna dla fotografowania.