251 Shares 3892 views

Chcesz dowiedzieć się, jak skopiować kontakty SIM do iPhone?

Ty – iPhone właściciel. Załóżmy, że decydują się na zmianę telefonu. W tym miejscu, odwiedź Ci się logiczne pytanie: „Jak skopiować kontakty do iPhone SIM” Szukasz rozwiązania przez długi czas w telefonie, ale nie znaleźliśmy odpowiedź. A wszystko dlatego, że skopiować kontakty na SIM iPhone nie pozwoli. Aby przesłać książkę telefoniczną, istnieją inne urządzenia na innych, mniej znanych, ale bardzo przystępne sposoby.


Zsynchronizować kontakty z iCloud

Tak, to najprostszy i najwygodniejszy sposób, aby skopiować kontakty do iPhone (na karcie SIM, jak widzieliśmy, nie można zrobić) – jest umożliwienie zwykły telefon do synchronizacji z iCloud. Aby to zrobić, należy sprawdzić ustawienia w iCloud iPhone, lub dostosować go, jeżeli nie zostało zrobione wcześniej. Idź do „Ustawienia”, a następnie iCloud, i upewnij się, że usługa jest włączona, a przełącznik blisko słowo „Kontakty” jest włączona. Teraz każdego dnia, gdy smartfon jest podłączony do sieci (.. Że warto ładować) i znajduje się w sieci Wi-Fi, synchronizacja nastąpi z iCloud – na koncie na serwerze firmy Apple zostanie dodany do urządzenia do tworzenia kopii zapasowych, które zawiera, wśród innych informacji, informacje z książki adresowej. Dostęp do „chmury” można uzyskać wchodząc na oficjalnej stronie internetowej. Aby pobrać informacje o nowym telefonie, trzeba odzyskać dane z iCloud przy pierwszym włączeniu logując się za pomocą swojego identyfikatora Apple ID. Oczywiście, aby pobrać wszystkie informacje przechowywane w ten sposób można tylko smartfony z iOS, więc to nie jest powszechne w porównaniu z innymi funkcjami, takimi jak na iPhone skopiować kontakty. Na karcie SIM, aby je zapisać byłoby wygodniejsze.

Zsynchronizować kontakty z Google

Jednym z bardziej wszechstronny niż poprzednie metody – jest zsynchronizowanie rejestruje iPhone z kontaktów Google. Tak, że została ona przeprowadzona, konieczne jest, aby produkować pierwotne ustawienie iPhone. Aby to zrobić w ustawieniach swojego adresu telefonu ( „Ustawienia”, wybierz „Poczta, kontakty, kalendarze”), należy utworzyć nowe konto. Na wybór widoku, kliknij Google, a następnie wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło do Google. Kliknij "Save". Ustawienie jest zakończone. Do synchronizacji następuje natychmiast, należy określić po prostu stworzony jako standard konto. Można to zrobić tutaj w ustawieniach poczty, „kontakt z nami” – „Domyślna aplikacja konta …” Początkowo jest on ustawiony jako nagrania iCloud. Teraz przejdź do aplikacji „Kontakty” – automatycznie rozpocznie synchronizację. Teraz, gdy już wszystkie wpisy w książce adresowej w Google, możesz przesłać je do innego urządzenia za pomocą konta. Wszystko bardzo proste i bardzo wygodne. Być może, ta metoda będzie tym, który wybrać, kiedy będzie zastanawiać się, jak skopiować kontakty do iPhone SIM.

Należy pamiętać, że stare zapisy, które są już w książce adresowej w czasie pierwszej synchronizacji, stosując tę metodę do swojej listy kontaktów Google nie dostanie. Nie będzie tylko wpisy utworzone od tego momentu. Aby przesłać wcześniej zapisane numery telefonów i adresy, można użyć następującej metody.

Aby przenieść kontakty z iCloud

Po pierwsze musimy utworzyć kopię zapasową urządzenia w „chmurze” usługi Apple. Jak zrobić to zostało opisane powyżej. Po zalogowaniu w iCloud, a następnie pojawia się pozycja „Kontakt”. Zaznacz wszystkie kontakty przez naciśnięcie klawiszy skrótu Ctrl + A (Cmd + A na komputerze Mac), kliknij przycisk Ustawienia znajdujący się w lewym dolnym rogu i wybierz element Export vCard. tworzony jest plik zawierający wszystkie informacje na temat swoich kontaktów w iPhone z wyjątkiem zdjęć. Są one, niestety, nie jest w stanie się poruszać. Teraz przejdź do swojego konta Google, Gmaila i znaleźć tam „Kontakty”. Kliknij „Zaawansowane” – „Importuj …” i wybierz plik utworzony w iCloud.

Teraz wszystko! Teraz, gdy wiesz , jak skopiować kontakty z iPhone!

Kopiowanie kontaktów na kartę SIM

Jeśli jesteś zainteresowany w procedurze odwrotnego – jak pobrać kontakty do iPhone, to oprócz wyżej wymienionych metod możliwe jest przesyłanie danych z karty SIM. To staje się bardzo prosta: iść do iPhone „Ustawienia”, a następnie znowu w „Poczta, kontakty, inne”, a tam znaleźć „Import kontaktów z karty SIM”.